Egy győzelemre a döntőtől a HC Kosice

   

A HK Nitra viszont szenved a Banská Bystrica ellen.

A kassaiak úgy utaztak Poprádra, ha megnyerik mindkét meccsüket, söpréssel jutnak a döntőbe. A 3. meccset behúzták 3-1-es győzelemmel, egy nappal később viszont 6-2-es vereséget szenvedtek, Alexandr Hylák 27 lövésből kapott 6 gólt. A másik ágon még jobban szenvednek a nyitraiak, vasárnap 3-2-re nyertek, hétfőn viszont 4-2-re kikaptak a besztercebányaiaktól, így 2-2-re áll a párharc.

Negyeddöntők
HC Kosice (1.)–SHK 37 Piestany (8.) 4-2
1-3 5-2 4-3 1-3 7-0 3-0
HK Nitra (2.)–Mountfield Martin (7.) 4-1
9-2 6-2 1-4 7-0 5-0
HC 05 Banská Bystrica (3.)–Dukla Trencín (6.) 4-1
1-0 4-0 3-2 4-5 b. 4-2
HKM Zvolen (4.)–HK Poprad (5.) 3-4
3-4 2-1 3-2 b. 1-3 4-3 h. 5-4 0-1 b.
Elődöntők
HC Kosice (1.)–HK Poprad (5.) 3-1
5-4 2-1 3-1 2-6 03.24 03.26 03.28
HK Nitra (2.)–HC 05 Banská Bystrica (3.) 2-2
4-2 3-4 b. 3-2 2-4 03.25 03.27 03.29
Döntő
?–?
04.01 04.02 04.05 04.06 04.09 04.11 04.13

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE ÉLŐ
MK 18:30 MISFTC 0-0ÉLŐ
U18 18:40 VASKMH INFO
MK 20:15 MACUTE INFO
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
Partnerünk