A SZKA bejutott a főcsoportdöntőbe

   

A szentpéterváriak hosszabbításban legyőzték a Dinamo Moszkvát.

Szerdán egyetlen mérkőzést rendeztek a KHL-ben, ahol a SZKA továbbjutása volt a tét egy esetleges hazai sikerrel. A szentpéterváriak a 37. másodpercben megszerezték a vezetést, de a Dinamo Moszkva egyenlített, majd az újabb hazai gól után hosszabbításra mentették a meccset. A ráadás 10. percében Dadonov döntött, így a SZKA 4-1-es összesítéssel legyőzte a kétszeres Gagarin Kupa-győztest és bejutott a Nyugati főcsoport döntőjébe.

KHL, 12385 néző.
Koskinen: 94,4% (Jezsov)
K
Saricsenkov: 90,9% (Jerjomenko)
Kalinyin, Rukavisnyikov, Kovalcsuk, Cervenka, Ericsson
1
Novák, Robinson, Gorovikov, Daugavins, Pesztusko
Alekszandrov, Hafizullin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Korjagin, Jalasvaara, Volkov, Karsums, Cvetkov
Belov A., Csugyinov, Martensson, Tyihonov, Thoresen
3
Mironov, Oszipov, Karpov, Kokarjev, Tyerescsenko
Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Ketov
4
Szinyicin, Dugin, Babenko, Brjukvin, Szoin
Vjacseszlav Bikov
E
Harijs Vitolins
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 00:37 SZK Sipacsov Cervenka Kovalcsuk
1-1 42:49 DMO PP Karpov Oszipov Kokarjev
2-1 43:09 SZK Belov A. Tyihonov Thoresen
2-2 52:16 DMO Szoin Robinson Dugin
3-2 69:31 SZK Dadonov Sipacsov Panarin
33 Kapura lövések száma 36
6 Kiállításpercek 8

Õîêêåé. ÊÕË. Ìàò÷ ÑÊÀ-"Äèíàìî" (Ìîñêâà)

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 3-1
3-2 4-0 2-3 3-0 03.18 03.20 03.22
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 4-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 3-2 h.
Döntő
?–?
03.26 03.28 03.30 04.01 04.03 04.05 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 3-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 03.19 03.21 03.23
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 3-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 03.19 03.21 03.23
Döntő
?–?
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
?–?
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HVÉGE
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 11-2VÉGE
U18 12:40 ZEGAVS 1-6VÉGE
KK 16:00 MACJES 3-4VÉGE
EBEL 17:00 AVSHCB 2-5VÉGE
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 6-4VÉGE
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 2-1VÉGE
U20 14:30 MACVAS 4-1VÉGE
EL 16:00 BRATIT 6-4VÉGE
EXL 17:00 KOSMIS 4-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSRBS 4-7VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2UTE 2-4VÉGE
KK 18:00 RITMAC 4-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 2-4VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 1-3VÉGE
október 22., hétfő
EL 20:00 FTCSCC 3-0VÉGE
    • M4 SPORT
október 23., kedd
EXL 18:00 ZVOMIS 1-1ÉLŐ
október 24., szerda
U20 15:50 PEFDHK 
EXL 19:00 MACDTR 
október 25., csütörtök
U20   KMMETO 
U18 15:50 PEFDAB 
U18 18:00 ZEGOHA 
U20 18:00 MACSAP 
EL 18:30 TITBRA 
Partnerünk