A SZKA bejutott a főcsoportdöntőbe

   

A szentpéterváriak hosszabbításban legyőzték a Dinamo Moszkvát.

Szerdán egyetlen mérkőzést rendeztek a KHL-ben, ahol a SZKA továbbjutása volt a tét egy esetleges hazai sikerrel. A szentpéterváriak a 37. másodpercben megszerezték a vezetést, de a Dinamo Moszkva egyenlített, majd az újabb hazai gól után hosszabbításra mentették a meccset. A ráadás 10. percében Dadonov döntött, így a SZKA 4-1-es összesítéssel legyőzte a kétszeres Gagarin Kupa-győztest és bejutott a Nyugati főcsoport döntőjébe.

KHL, 12385 néző.
Koskinen: 94,4% (Jezsov)
K
Saricsenkov: 90,9% (Jerjomenko)
Kalinyin, Rukavisnyikov, Kovalcsuk, Cervenka, Ericsson
1
Novák, Robinson, Gorovikov, Daugavins, Pesztusko
Alekszandrov, Hafizullin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Korjagin, Jalasvaara, Volkov, Karsums, Cvetkov
Belov A., Csugyinov, Martensson, Tyihonov, Thoresen
3
Mironov, Oszipov, Karpov, Kokarjev, Tyerescsenko
Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Ketov
4
Szinyicin, Dugin, Babenko, Brjukvin, Szoin
Vjacseszlav Bikov
E
Harijs Vitolins
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 00:37 SZK Sipacsov Cervenka Kovalcsuk
1-1 42:49 DMO PP Karpov Oszipov Kokarjev
2-1 43:09 SZK Belov A. Tyihonov Thoresen
2-2 52:16 DMO Szoin Robinson Dugin
3-2 69:31 SZK Dadonov Sipacsov Panarin
33 Kapura lövések száma 36
6 Kiállításpercek 8

Õîêêåé. ÊÕË. Ìàò÷ ÑÊÀ-"Äèíàìî" (Ìîñêâà)

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 3-1
3-2 4-0 2-3 3-0 03.18 03.20 03.22
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 4-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 3-2 h.
Döntő
?–?
03.26 03.28 03.30 04.01 04.03 04.05 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 3-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 03.19 03.21 03.23
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 3-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 03.19 03.21 03.23
Döntő
?–?
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
?–?
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
EBJL 18:40 HKBMAC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk