A SZKA bejutott a főcsoportdöntőbe

   

A szentpéterváriak hosszabbításban legyőzték a Dinamo Moszkvát.

Szerdán egyetlen mérkőzést rendeztek a KHL-ben, ahol a SZKA továbbjutása volt a tét egy esetleges hazai sikerrel. A szentpéterváriak a 37. másodpercben megszerezték a vezetést, de a Dinamo Moszkva egyenlített, majd az újabb hazai gól után hosszabbításra mentették a meccset. A ráadás 10. percében Dadonov döntött, így a SZKA 4-1-es összesítéssel legyőzte a kétszeres Gagarin Kupa-győztest és bejutott a Nyugati főcsoport döntőjébe.

KHL, 12385 néző.
Koskinen: 94,4% (Jezsov)
K
Saricsenkov: 90,9% (Jerjomenko)
Kalinyin, Rukavisnyikov, Kovalcsuk, Cervenka, Ericsson
1
Novák, Robinson, Gorovikov, Daugavins, Pesztusko
Alekszandrov, Hafizullin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Korjagin, Jalasvaara, Volkov, Karsums, Cvetkov
Belov A., Csugyinov, Martensson, Tyihonov, Thoresen
3
Mironov, Oszipov, Karpov, Kokarjev, Tyerescsenko
Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Ketov
4
Szinyicin, Dugin, Babenko, Brjukvin, Szoin
Vjacseszlav Bikov
E
Harijs Vitolins
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 00:37 SZK Sipacsov Cervenka Kovalcsuk
1-1 42:49 DMO PP Karpov Oszipov Kokarjev
2-1 43:09 SZK Belov A. Tyihonov Thoresen
2-2 52:16 DMO Szoin Robinson Dugin
3-2 69:31 SZK Dadonov Sipacsov Panarin
33 Kapura lövések száma 36
6 Kiállításpercek 8

Õîêêåé. ÊÕË. Ìàò÷ ÑÊÀ-"Äèíàìî" (Ìîñêâà)

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 3-1
3-2 4-0 2-3 3-0 03.18 03.20 03.22
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 4-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 3-2 h.
Döntő
?–?
03.26 03.28 03.30 04.01 04.03 04.05 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 3-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 03.19 03.21 03.23
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 3-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 03.19 03.21 03.23
Döntő
?–?
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
?–?
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE INFO
március 29., szerda
NHL 01:00 BOSNSH 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 SJSNYR 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
U14   UTEAVS 
NHL 02:05 PITCHI 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk