A MAC a DAB ellen zárja a Magyar Kupát

 

Kedden ismét Magyar Kupa-mérkőzést rendeznek az ország egyik legszebb jégpályáján, vagyis a Tüskecsarnokban. Ez egyben a MAC búcsúja is lesz a felnőtt mezőnytől.

Hogy meddig tart ez a búcsú, az a jövő zenéje, Fodor Szabolcs edző szerint csapata értékes tapasztalatokat szerzett a kupaindulással és természetesen képesnek tartja a gárdát arra, hogy hat légióssal, valamint egy tapasztaltabb magyar magra építve elinduljanak a jövő évi kiírásban. Vele készült interjúnkat itt olvashatják, a MAC számára egyetlen feladat maradt, kedden este 18:40-től a Dab.Doclerrel találkoznak.

Szigorúan a számszerű eredményt tekintve nem sok babér termett a fiatal játékosok számára ebben a mezőnyben, egyetlen alkalommal sem úszták meg hét kapott gól alatt. A DAB ellen érdekes meccsre van kilátás, hiszen egyfelől az újvárosiak már biztos résztvevői a döntőnek, nem is megy nekik valami jól a játék a MOL Ligából történt kiesésüket követően, másrészt viszont a szakvezetés nem nézte mindezt tétlenül és régi-új vezetőedzőt igazolt Robert Spisak személyében.

Minden adott tehát ahhoz, hogy az új mester éles szituációban tesztelje elképzeléseit a legmegfelelőbb taktikára vonatkozóan.

A Magyar Kupa-selejtező menetrendje:

2015. 02. 26., 18:30: MAC–UTE 1-7
2015. 03. 02., 18:45: MAC–Debrecen 4-9
2015. 03. 06., 18:00, UTE–Debrecen 2-7
2015. 03. 06., 18:00, Dab.Docler–FTC 4-2
2015. 03. 09., 18:40, MAC–FTC 2-7
2015. 03. 10., 18:30, UTE–Dab.Docler 2-7
2015. 03. 13., 19:00, FTC–UTE 3-4
2015. 03. 13., 19:00, Debrecen–Dab.Docler 7-2
2015. 03. 17., 18:40, MAC–Dab.Docler (Tüskecsarnok)
2015. 03. 20., 19:00, Debrecen–FTC (Debrecen)

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
   H I R D E T É S
Partnerünk