Ukrajna 20 játékossal edzett

 

Világbajnoki ellenfelünk is csütörtökön utazik Torunba.

Szerdán Olekszandr Godinyuk 20 játékosnak vezényelt edzést. A keretből 4-en Lengyelországban játszanak, ezért a kapus Jevgenyij Napnenko (Naprzod Janow, POL), a hátvéd Vlagyimir Alekszjuk (JKH GKS Jastrzebie, POL) és Vitalij Andrejkiv (Polonia Bytom, POL), valamint a csatár Artyom Bondarjev (JKH GKS Jastrzebie, POL) Torunban csatlakozik a válogatotthoz. Ukrajna az alábbi négy sorral gyakorolt szerdán.

Kék sor: Olekszandr Pobjedonoszcev (Bejbarisz, KAZ), Konsztantyin Rjabenko (Dunarea Galati, ROM) – Roman Blahij (Jermak Angarszk, VHL), Samil Ramazanov (Rjazany, VHL), Szerhij Varlamov (csapat nélküli)

Piros sor: Jurij Navarenko (Gomel, BLR), Roman Scserbatyuk (Dunarea Galati, ROM) – Denisz Zabludovszkij (Steaua Bucuresti, ROM), Artyom Gnyidenko (Vityebszk, BLR), Dmitrjo Nyimenko (Dunarea Galati, ROM)

Zöld sor: Ruszlan Boriszenko (Mulhouse, FRA-2.), Vszevolod Tolsztusko (Caen, FRA) – Pavel Boriszenko (Steaua Bucuresti, ROM), Szerhij Csernenko (Dunarea Galati, ROM), Vitalij Donyika (Dunarea Galati, ROM)

Fekete sor:  Szerhij Kuzmik (KS Torun, POL) Vitalij Ljalka (Krisztall Berdszk, MHL), Viktor Zaharov (Bejbarisz, KAZ)

Kapusok: Kirill Kucser (csapat nélküli), Eduard Zaharcsenko (csapat nélküli)

ukrajna

A toruni EIHC-torna menetrendje és közvetítései:

2015. február 6., péntek
16:00 Magyarország–Románia (Imprezylive.pl)
19:30 Lengyelország–Ukrajna (TVP Sport, sport.tvp.pl)

2015. február 7., szombat
16:00 Lengyelország–Magyarország (Sport M, TVP Sport, sport.tvp.pl)
19:30 Ukrajna–Románia (Imprezylive.pl)

2015. február 8., vasárnap
16:00 Magyarország–Ukrajna (Imprezylive.pl)
19:30 Lengyelország–Románia (TVP Sport, sport.tvp.pl)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk