Ukrajna 20 játékossal edzett

 

Világbajnoki ellenfelünk is csütörtökön utazik Torunba.

Szerdán Olekszandr Godinyuk 20 játékosnak vezényelt edzést. A keretből 4-en Lengyelországban játszanak, ezért a kapus Jevgenyij Napnenko (Naprzod Janow, POL), a hátvéd Vlagyimir Alekszjuk (JKH GKS Jastrzebie, POL) és Vitalij Andrejkiv (Polonia Bytom, POL), valamint a csatár Artyom Bondarjev (JKH GKS Jastrzebie, POL) Torunban csatlakozik a válogatotthoz. Ukrajna az alábbi négy sorral gyakorolt szerdán.

Kék sor: Olekszandr Pobjedonoszcev (Bejbarisz, KAZ), Konsztantyin Rjabenko (Dunarea Galati, ROM) – Roman Blahij (Jermak Angarszk, VHL), Samil Ramazanov (Rjazany, VHL), Szerhij Varlamov (csapat nélküli)

Piros sor: Jurij Navarenko (Gomel, BLR), Roman Scserbatyuk (Dunarea Galati, ROM) – Denisz Zabludovszkij (Steaua Bucuresti, ROM), Artyom Gnyidenko (Vityebszk, BLR), Dmitrjo Nyimenko (Dunarea Galati, ROM)

Zöld sor: Ruszlan Boriszenko (Mulhouse, FRA-2.), Vszevolod Tolsztusko (Caen, FRA) – Pavel Boriszenko (Steaua Bucuresti, ROM), Szerhij Csernenko (Dunarea Galati, ROM), Vitalij Donyika (Dunarea Galati, ROM)

Fekete sor:  Szerhij Kuzmik (KS Torun, POL) Vitalij Ljalka (Krisztall Berdszk, MHL), Viktor Zaharov (Bejbarisz, KAZ)

Kapusok: Kirill Kucser (csapat nélküli), Eduard Zaharcsenko (csapat nélküli)

ukrajna

A toruni EIHC-torna menetrendje és közvetítései:

2015. február 6., péntek
16:00 Magyarország–Románia (Imprezylive.pl)
19:30 Lengyelország–Ukrajna (TVP Sport, sport.tvp.pl)

2015. február 7., szombat
16:00 Lengyelország–Magyarország (Sport M, TVP Sport, sport.tvp.pl)
19:30 Ukrajna–Románia (Imprezylive.pl)

2015. február 8., vasárnap
16:00 Magyarország–Ukrajna (Imprezylive.pl)
19:30 Lengyelország–Románia (TVP Sport, sport.tvp.pl)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 15., csütörtök
U18 19:30 AUTHUN 3-6VÉGE
VÁL 20:45 HUNAUT 0-1VÉGE
    • M4 SPORT
április 16., péntek
U18 16:00 POLHUN 2-6VÉGE
VÁL 17:00 AUTBLR 1-5VÉGE
április 17., szombat
VÁL 16:00 HUNBLR 2-3VÉGE
U18 16:30 SLOHUN 4-3VÉGE
április 22., csütörtök
KHL 22:30 AVGCSZ 
    • SPORT 2 (felv.)
április 25., vasárnap
KHL 00:30 AVGCSZ 
    • SPORT 1 (felv.)
április 26., hétfő
KHL 18:30 CSZAVG 
    • SPORT 2
Partnerünk
Archívum