Ukrajna 20 játékossal edzett

 

Világbajnoki ellenfelünk is csütörtökön utazik Torunba.

Szerdán Olekszandr Godinyuk 20 játékosnak vezényelt edzést. A keretből 4-en Lengyelországban játszanak, ezért a kapus Jevgenyij Napnenko (Naprzod Janow, POL), a hátvéd Vlagyimir Alekszjuk (JKH GKS Jastrzebie, POL) és Vitalij Andrejkiv (Polonia Bytom, POL), valamint a csatár Artyom Bondarjev (JKH GKS Jastrzebie, POL) Torunban csatlakozik a válogatotthoz. Ukrajna az alábbi négy sorral gyakorolt szerdán.

Kék sor: Olekszandr Pobjedonoszcev (Bejbarisz, KAZ), Konsztantyin Rjabenko (Dunarea Galati, ROM) – Roman Blahij (Jermak Angarszk, VHL), Samil Ramazanov (Rjazany, VHL), Szerhij Varlamov (csapat nélküli)

Piros sor: Jurij Navarenko (Gomel, BLR), Roman Scserbatyuk (Dunarea Galati, ROM) – Denisz Zabludovszkij (Steaua Bucuresti, ROM), Artyom Gnyidenko (Vityebszk, BLR), Dmitrjo Nyimenko (Dunarea Galati, ROM)

Zöld sor: Ruszlan Boriszenko (Mulhouse, FRA-2.), Vszevolod Tolsztusko (Caen, FRA) – Pavel Boriszenko (Steaua Bucuresti, ROM), Szerhij Csernenko (Dunarea Galati, ROM), Vitalij Donyika (Dunarea Galati, ROM)

Fekete sor:  Szerhij Kuzmik (KS Torun, POL) Vitalij Ljalka (Krisztall Berdszk, MHL), Viktor Zaharov (Bejbarisz, KAZ)

Kapusok: Kirill Kucser (csapat nélküli), Eduard Zaharcsenko (csapat nélküli)

ukrajna

A toruni EIHC-torna menetrendje és közvetítései:

2015. február 6., péntek
16:00 Magyarország–Románia (Imprezylive.pl)
19:30 Lengyelország–Ukrajna (TVP Sport, sport.tvp.pl)

2015. február 7., szombat
16:00 Lengyelország–Magyarország (Sport M, TVP Sport, sport.tvp.pl)
19:30 Ukrajna–Románia (Imprezylive.pl)

2015. február 8., vasárnap
16:00 Magyarország–Ukrajna (Imprezylive.pl)
19:30 Lengyelország–Románia (TVP Sport, sport.tvp.pl)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk