Az Avtomobiliszt legyőzte a Szalavat Julajevet

 

A jekatyerinburgiak nagyon fontos sikert arattak, miközben riválisaik kikaptak.

A Metallurg Magnyitogorszk nyert az Avangard otthonában. Győzelmükkel a vendégek megelőzték az omszkiakat és feljöttek a Keleti főcsoport 3. helyére.

KHL, 8790 néző.
Kosztyin: 88,9% (Rejzvih)
K
Kosecskin: 96,7% (Murigin)
Gustafsson, Ljamin, Kalinyin, Parsin, Sobotka
1
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
Kuljas, Pivcakin, Muszatov, Perezsogin, Schütz
2
Malenykih, Tyerescsenko, Koszov, Platonov, Stapleton
Gluhov, Kulik, Nyeprjajev, Pervusin, Fiscsenko
3
Lee, Habarov, Brent, Kaletnyik, Tyimkin
Lauta, Rasszkazov, Volkov, Kurjanov, Szemjonov
4
Bereglazov, Potyehin, Kamenyev, Osala, Jakucenya
Raimo Summanen
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 06:15 MMG PP Zaripov Kovár
0-2 17:40 MMG Potyehin Kaletnyik Koszov
0-3 24:52 MMG PP Kovár Antyipin Zaripov
1-3 31:40 AVG Fiscsenko Rasszkazov Gustafsson
30 Kapura lövések száma 27
6 Kiállításpercek 8

Az Avtomobiliszt nyert a Szalavat Julajev ellen. A jekatyerinburgiaknál Viklund 2+1 ponttal, míg Szimakov 3 gólpasszal vette ki a részét a sikerből.

KHL, 6030 néző.
Szohatszkij: 87,1% (Irving)
K
Kovár: 87,5% (Usztyinszkij)
Bodrov, Visnyevszkij, Gluhov, Tolpeko, Hlisztov
1
Viklund, Lepistö, Brulé, Klimenko, Nyesztyerov
Kulda, Heikkinen, Pihlström, Szkacskov, Szjomin
2
Antonov, Metljuk, Lazarjev, Ribakov, Szimakov
Kolcov, Kutuzov, Makarov, Szlepisev, Hartikainen
3
Guszev, Loginov, Lewandowski, Mityakin', Mihnov
Vasziljevszkij, Ankugyinov, Golovanov, Pankov
4
Zsuravljov, Trjamkin, Garejev, Jemelin, Jefimov
Vlagyimir Jurzinov
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:02 SZJ PP Hlisztov Tolpeko
1-1 12:05 AVT Jemelin Viklund Garejev
1-2 14:47 AVT PP Viklund Ribakov Szimakov
2-2 15:41 SZJ Szlepisev Hartikainen
3-2 22:39 SZJ PP Hlisztov Bodrov Tolpeko
3-3 33:42 AVT PP Viklund Szimakov
3-4 52:36 AVT PP Lepistö Szimakov
3-5 59:42 AVT SH Antonov
24 Kapura lövések száma 32
14 Kiállításpercek 33

A Traktor legyőzte a Metallurg Novokuznyecket. A cseljabinszkiak az első harmadban eldöntötték a három pont sorsát.

KHL, 7000 néző.
Gyemcsenko: 92,6% (Garnett)
K
Lozskin: 75,0% (Hakimov: 100%)
Borodkin, Quint, Panov, Paré, Csisztov
1
Popov N., Hlisztov, Komarisztij, Malcev, Romanov
Kondratyev, Piganovics, Glinkin, Pesztunov, Popov A.
2
Gavrilicsev, Kamalov, Koszourov, Malinovszkij, Mitrjakov
Davidov, Martinov, Osznovin, Penykovszkij, Ruzicka
3
Dorofejev, Kapotov, Galimov, Garifullin, Plotnyikov
Vaszilcsenko, Petrov, Gubarjev, Kokujov, Krucsinyin
4
Drokov, Stoa, Szentyurin, Szkladnyicsenko, Turukin
Andrej Nyikolisin
E
German Tyitov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 11:11 TRA Osznovin Penykovszkij Ruzicka
2-0 15:21 TRA PP2 Kondratyev Pesztunov Glinkin
3-0 18:28 TRA Popov A. Kondratyev Glinkin
3-1 52:49 MNK Plotnyikov Galimov Stoa
3-2 58:43 MNK Malcev Komarisztij Romanov
22 Kapura lövések száma 27
8 Kiállításpercek 6

A Szibir legyűrte a Jugrát. Mivel az Avangard kikapott, ezért a novoszibirszkiek átvették a vezetést a Csernisov-divízió élén.

KHL, 2270 néző.
Gelasvili: 85,0% (Gorjacsevszkih)
K
Beszpalov: 93,9% (Salák)
Larsen, Melart, Kaspar, Lemtyugov, Maxwell
1
Alekszejev, Hersley, Kugrisev, Ullström, Enlund
Valentyenko, Zseldakov, Buljanszkij, Guszev, Magogin
2
Mamasev, Ozsiganov, Bobrov, Kopejkin, Monya
Szergejev, Adamcsuk, Bortnyikov, Gorbunov, Koroljuk
3
Belov, Gimajev, Gubin, Jefimenko, Szannyikov
Mamkin, Rjabikin, Korenyev, Szitnyikov, Jacenko
4
Verescsagin, Menysikov, Butuzov, Vorosilo, Salunov
Dmitrij Juskevics
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 06:49 SZI PP Ullström Alekszejev Enlund
1-1 11:01 JUG PP Valentyenko Guszev
1-2 41:10 SZI Gubin Ozsiganov
2-2 43:24 JUG PP Buljanszkij Guszev Larsen
2-3 52:22 SZI PP Ullström Hersley Alekszejev
2-4 59:46 SZI SH Hersley Szannyikov Gubin
33 Kapura lövések száma 21
12 Kiállításpercek 10

A Lada az Admiral ellen diadalmaskodott. A togliattiak lemaradása 6 pont a rájátszást érő 8. helytől.

KHL, 4324 néző.
Ivannyikov Jevgenyij: 95,2% (Glass)
K
Proszkurjakov: 92,3% (Nalimov)
Barancev, Hunkes, Masztrjukov, Petrov, Csernyikov
1
Kolár, Heshka, Bergfors, Gynge, Szigarjov
Ogurcov, Podhradsky, Belouszov, Zatovic, Senfeld
2
Beljakov, Oszipov, Wandell, Liszin, Makarov
Romanov, Sloboda, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Fjodorov
3
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
Vorobjov, Sulakov, Bocsarov, Gurjanov, Nyikityenko
4
Liszov, Li, Ivanov, Kuznyecov, Ugarov
Szergej Szvetlov
E
Szergej Sepeljev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 07:09 ADM Gorskov Oszipov Usenyin Vlagyiszlav
1-1 20:43 LDA Senfeld Nyikityenko Belouszov
2-1 51:33 LDA Petrov
26 Kapura lövések száma 21
6 Kiállításpercek 22

A Nyeftyehimik nyerte az alsóházi rangadót. A nyizsnyekamszkiak az utolsó helyen álló Amurt verték meg.

KHL, 4200 néző.
Kolppanen: 96,3% (Szudnyicin)
K
Boriszov: 93,9% (Pecsurszkij)
Kalasnyikov, Koszmacsov, Mnyihovics, Nyikulin, Ribin
1
Jezsov, Szafronov, Hascak, Lugin, Fiszenko
Berezin, Rjaszenszkij, Ivanov, Milovzorov, Poligalov
2
Zub, Mantyla, Miklík, Taraszov Dmitrij, Safigulin
Pujacs, Eronen, Anderson, Grigorenko, Sexton
3
Velikov, Kurbatov, Ahmetov, Kriszanov, Orlov
Brincev, Jevszejenkov, Alsevszkij Sz., Alsevszkij J., Kulikov
4
Rjazancev, Tyerjajev, Baskirov, Zseleznov, Litovcsenko
Vlagyimir Krikunov
E
Jukka Rautakorpi
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:24 NYH PP Eronen Sexton Pujacs
1-1 08:12 AMR Rjazancev Safigulin Miklík
2-1 33:09 NYH Milovzorov Nyikulin Rjaszenszkij
33 Kapura lövések száma 27
2 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
ECHC 17:00 ZLNMAC 3-7VÉGE
MOL 18:00 BEODAB 1-4VÉGE
MOL 18:00 DHKSCC 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 12-1VÉGE
január 24., kedd
KHL 13:30 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
NHL 01:05 PITSTL 
    • SPÍLER TV
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
U18   KMHMIS 
NHL 02:00 NYRPHI 
    • SPÍLER TV
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
EBJL 18:40 UTEMAC 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
NHL 01:00 NJDWSH 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 SJSEDM 
    • SPÍLER TV
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   HCIHKB 
NHL 01:00 AllStar
    • SPÍLER TV
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBYSL 13:10 DMJOHC 
EBYSL 13:40 MACZNO 
EBEL 17:30 DECAVS 
EBYSL 17:30 MZAVAS 
EBJL 18:00 UTEDMJ 
NHL 22:00 AllStar
    • SPÍLER TV
január 30., hétfő
EBJL 16:40 VASETO 
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
január 31., kedd
U18 18:30 DHKMIS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk