Kétnapos összetartásra megy az ifjúsági válogatott

 

Január 19-én és 20-án kétnapos felkészülésen vesz részt a debreceni világbajnokságra készülő ifjúsági válogatott.

Glen Williamson ezúttal 5 kapust, 10 hátvédet és 24 csatárt hívott meg a programra. Az ifiknek ebben a szezonban ez már a hatodik edzőtáboruk. A januári kétnapos felkészülést februárban újabb két nap követi, majd február 4. és 8. között Olaszországban Négy Nemzet Tornán vesznek részt a játékosok. A cél az április 12. és 18. között, Debrecenben megrendezésre kerülő divízió I A csoportos ifjúsági világbajnokság, ahol kőkemény mezőny, Dánia, Fehéroroszország, Franciaország, Kazahsztán és Norvégia válogatottja vár a mieinkre.

HUN U18 edzes

Magyarország  játékoskerete a januári összetartásra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Flemingsbergs IF
Dobos Kristóf 1997 MAC
Kiss Bence 1997 Miskolc
Nagy Péter 1997 Debrecen
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Boros Dániel 1997 MAC
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Járossy Ádám 1997 Fehérvár
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Pálfi Márk 1997 Pesterzsébet
Stipsicz Bence 1997 MAC
Takács Bence 1997 Fehérvár
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Csatárok:
Babay Miklós 1997 MAC
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Czakó Barna 1997 Vasas
Havasi Dávid 1997 MAC
Horváth András 1997 Vasas
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Jászai Barna 1997 MAC
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Komjáti Gábor 1997 Pesterzsébet
Kőrösi Péter 1997 MAC
Lakatos Hunor 1997 MAC
Márkus Balázs 1997 UTE
Orosz Martin 1997 KMH
Salamon Péter 1997 Vasas
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szabó Csongor 1997 Debrecen
Szabó Máté 1997 Pesterzsébet
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Szűcs István 1997 UTE
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Viktor 1998 Vasas
Vajda Tamás 1997 MAC
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

 A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Svasznek Bence, Ondrejcik Rastislav
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Nagy Attila
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Orvos: Bányai Máté

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk