Franciaország legyőzte Szlovákiát

   

A vaujany-i vb másik hétfői mérkőzésén sima hazai siker született. A mérkőzés leírása mellett mutatunk két magyar videointerjút.

A hétfői magyar–norvég meccs után a vasárnap a norvégokat büntetőkkel legyőző Franciaország és a Németországot átgázoló Szlovákia találkozott. A házigazda franciák nem adtak sok esélyt a szlovákoknak, az első harmad 7-3-as és a második játékrész 11-4-es kapura lövési mutatói ezt jelzik, valamint az 5-1-es állás is. A záró húsz percben további 5 gól született, végül 8-3-ra nyert Franciaország.

Kedden egy mérkőzést rendeznek, a második fordulóból áttett Németország–Ausztria találkozót.

Pavuk Petra:

Pál Vanda:

A vaujany-i női U18-as divízió 1-es világbajnokság magyar érdekeltségű mérkőzései:

2015. január 4., 12.00: Magyarország–Ausztria 2-0
2015. január 5., 15.30: Magyarország–Norvégia 0-3
2015. január 7., 12.00: Magyarország–Szlovákia
2015. január 9., 15.30: Magyarország–Németország
2015. január 10., 19.00: Magyarország–Franciaország

A női U18-as válogatott világbajnoki játékoskerete:

Név Szül. év Női csapat UP-csapat
Kapusok:
Maruyama Yumi 2000 KMH KMH U14
Poltzer Renáta 1997 KMH KMH U16
Védők:
Fodor Lili Eszter 1999 Marilyn MAC U14
Holzer Bernadett 1998 KMH KMH U16
Mayer Fruzsina 2000 Vasas U14
Odnoga Lotti 1999 KMH Győr U16
Pál Vanda 1997 KMH KMH U16
Szűcs Anita 1999 Sportország UTE U16
Vakán Laura Tamara 2000 Marilyn FTC U14
Támadók:
Egyedi Noémi 1998 KMH KMH U16
Galántai Maja 1998 Marilyn Pesterzsébet U16
Gottlibet Zóra 1998 Marilyn Vasas U16
Grkovic Jelena 1997 Marilyn MAC U16
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország Vasas U16
Pavuk Petra 1998 KMH KMH U16
Páterka Lilla 1999 Sportország UTE U16
Pintér Hanna 1998 Marilyn MAC U16
Szelényi Lilien 1997 Marilyn Vasas U16
Szick Dorka 2000 Marilyn MAC U14
Ungár Rebeka 1997 KMH KMH U16

A magyar női U18-as stáb, 2014/15:

Mentoredző: Dwayne Gylywoychuk
Edző: Buzás Norbert, Marton Tibor
Kapusedző: Zuzana Tomciková
Csapatvezető: Jasó Judit
Felszerelésmenedzser: Medgyes László

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP ÉLŐ
MK 18:00 DABUTE ÉLŐ
MK 19:30 MACTIT ÉLŐ
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk