Fekete gólt lőtt, gólpasszt adott és győztes büntetőt lőtt

Nagyon szoros az INL élmezőnye, a Feldkirch egyelőre a negyedik. Nagy Gergő lejátszotta 10. meccsét új csapatában, gólpasszának köszönhetően máris ötös pontszerző szériában van.

Nehéz annál többet tennie egy csatárnak csapata győzelméért, mint amennyit Fekete Dániel tett szombaton este Feldkirchben, ráadásul mindezt a listavezető Bregenzerwald ellen tette háromezernél is több néző előtt az INL-ben. Az történt, hogy Fekete góljával vezetést szerzett a Feldkirch, majd felváltva egyenlítettek és vették át a vezetést a csapatok, így jutottak el 4-4-ig és a rávezetésekig. Feketéék sora abszolút dominált a meccsen, egyetlen kapott gólnál sem voltak jégen, viszont hármat hoztak össze a négyből. A győztes büntetőt Fekete Dániel szerezte, ezzel 5-4-re nyert a Feldkirch. Az élmezőny roppant szoros, a Bregenzerwald az első 39 ponttal, a Zell am See az ötödik 38-cal, a Feldkirch egyelőre a negyedik helyen áll.

Nagy Gergőéknek nincs könnyű hétvégéjük, hiszen azok után, hogy pénteken az elsőt fogadták, szombaton a második érkezett a Wings Stadiumba. A pénteki szoros eredmény után 24 órán belül lejátszott meccs legnagyobb részében mégis sikerült egyenrangú partnernek lenni a Toledo Walleye-nak, hiszen öt perccel a vége előtt még csak 2-1-re vezettek a vendégek. A hajrára azonban jutott még egy előnyös és egy üres kapura elért találatuk, így a vége 4-1 lett a Toledónak. Nagy Gergő passzt jegyzett csapata egyetlen találatánál, ez már az ötödik meccse volt sorozatban, amelyen legalább egy pontot összehozott, közel van a pont per meccs átlaghoz. A Kalamazoo 11. keleten.