Channel One Cup Szocsiban

 

Csütörtökön kezdetét veszi a szezonbeli második Euro Hockey Tour-torna.

A novemberi Karjala Kupát Svédország nyerte, decemberben hagyományosan Oroszországban találkozik a mezőny, az idei tornát Szocsiban rendezik. A finn állomáson alig szerepeltek KHL-játékosok, most viszont leáll az orosz liga, ez meglátszik a keretek erősségén is, a cseheknél 9, a svédeknél 12, a finneknél 13, míg a házigazdánál értelemszerűen mindegyik játékos a KHL-ből került be. A csapatok kereteit az alábbi linken találják.

Az IIHF-szünet másik komoly európai tornáját, az Arosa Challenge-et Svájcban rendezik. Pénteken Szlovákia–Fehéroroszország és Svájc–Norvégia elődöntőket tartanak, szombaton pedig a helyosztó mérkőzéseket játsszák.

A hétvégén még négy válogatott lép jégre, Olaszország és Lengyelország, valamint Franciaország és Szlovénia pénteken és szombaton méri össze erejét.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk