A szlovénokat oda-vissza és még az osztrákokat is

 

Serdülőválogatottunk mindkét évjárata jó napot zárt, az U16-osok délben Ausztriát, este Szlovéniát vertek, míg az U15-ösök helyt álltak a két évvel idősebb osztrák akadémisták ellen, majd este ők is legyőzték a szlovénokat.

Kaposváron komoly U16-os torna zajlik. Magyarország egy hasonlót megnyert november Ausztriában, és idehaza is jól indult az esemény. Előbb Ausztriát vertük magabiztos 4-1-es vezetés után egy góllal, majd Szlovéniát 3 góllal, ez még simább volt, de nagyot kellett küzdeni, mert a harmadik harmad elején feljöttek egy gólra. Olaszországgal játszunk pénteken, majd jönnek a helyosztók. Őket az osztrákok 3 góllal verték, de a szlovénoknál jobbnak bizonyultak.

Mindeközben a 2000-es születésűek a St. Pölten-i Okanagan akadémia 17 éveseivel játszottak, vezettek is a hajráig, de akkor két gólt is lőttek a hazaiak, így 4-3-ra veszettünk. Este Szlovénia volt soron, és vezetni sem engedtük ellenfelünket, szoros, 2-1-es győzelmet arattunk. Itt is az olaszok következnek pénteken.

Amikor is U18-as válogatottunk is megkezdi a hét végi programot, elsőként a csehországi négyes torna házigazdájával ütközünk Zlínben.

A kaposvári U16-os torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. december 18., 12.30: Magyarország–Ausztria 4-3
2014. december 18., 20.00: Magyarország–Szlovénia 8-5
2014. december 19., 12.30: Magyarország–Olaszország
helyosztók

Az U16-os válogatott kaposvári játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bobák Gergő 1999 Fehérvár
Nagy Kristóf 1999 UTE
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Hátvédek:
Horváth Olivér 1999 UTE
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Molnár András 1999 UTE
Pokornyi Dávid 2000 UTE
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Simotics Ferenc 1999 Sparta Praha (CZE)
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vas Márk 1999 Fehérvár
Csatárok:
Bugár Gábor 1999 MAC
Csiki Attila 1999 UTE
Daadou Ádám 1999 Iserlohn (GER)
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Horváth Bálint 1999 IF Troja Ljungby (SWE)
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 Fehérvár
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Szalma Zsolt 1999 UTE


A magyar U16-os stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Jánosi Csaba, Szongoth Kristóf, Máthé Csaba
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Csapatvezető: Mercz Orsolya

 

A St. Pölten-i U15-ös torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. december 18., 11.00: Magyarország–St. Pölten U17 3-4
2014. december 18., 19.10: Magyarország–Szlovénia 2-1
2014. december 19., 15.40: Magyarország–Olaszország
2014. december 20., 13.40: Magyarország–Ausztria

Az U15-ös válogatott St. Pölten-i torna előtt edzőtáborozó, bő játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Farkas Gergely 2000 UTE
Gönczi Lajos 2000 Debrecen
Márkus Levente 2000 UTE
Hátvédek:
Balajthy Dániel 2000 Fehérvár
Blazsej Krisztián 2000 UTE
Egyedi Zsolt 2000 UTE
Horváth László 2000 Győr
Nagy Zalán 2000 Debrecen
Sábián Balázs 2000 Fehérvár
Seregély Máté 2000 MAC
Csatárok:
Almási Márk 2000 Fehérvár
Dézsi Bence 2000 Fehérvár
Farkas Márton 2000 Miskolc
Fehérgyarmati Balázs 2000 Vienna Capitals (AUT)
Galántai Richárd 2000 Pesterzsébet
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Páterka Bence 2000 UTE
R. Szabó András 2000 Miskolc
Rácz Kristóf 2000 Debrecen
Tóth András 2000 MAC
Vértes Nátán 2000 Fehérvár
Zsigmond Áron Sándor 2000 HSC Csíkszereda


A magyar U15-ös stáb:

Vezetőedző: Máthé Csaba
Edző: Mihály Jenő, Fekecs Norbert
Felszerelésmenedzser: Nagy József

 

A zlíni női U18-as Négy Nemzet Torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. december 19., 18.15: Csehország–Magyarország
2014. december 20., 15.00: Szlovákia–Magyarország
2014. december 21., 11.00: Magyarország–Lengyelország

A női U18-as válogatott bő játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Maruyama Yumi 2000 KMH
Poltzer Renáta 1997 KMH
Védők:
Fodor Lili Eszter 1999 Marilyn
Galántai Maja 1998 Marilyn
Holzer Bernadett 1998 KMH
Mayer Fruzsina 2000 Vasas U14
Odnoga Lotti 1999 KMH
Pál Vanda 1997 KMH
Szűcs Anita 1999 Sportország
Vakán Laura Tamara 2000 Marilyn
Támadók:
Egyedi Noémi 1998 KMH
Gottlibet Zóra 1998 Marilyn
Grkovic Jelena 1997 Marilyn
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország
Pavuk Petra 1998 KMH
Páterka Lilla 1999 Sportország
Pintér Hanna 1998 Marilyn
Szelényi Lilien 1997 Marilyn
Szick Dorka 2000 Marilyn
Ungár Rebeka 1997 KMH

A magyar női U18-as stáb, 2014/15:

Edzők: Buzás Norbert, Marton Tibor
Kapusedző: Zuzana Tomciková
Csapatvezető: Jasó Judit
Felszerelésmenedzser: Medgyes László

Cimkék: , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk