A Slovan legyőzte a Jokeritet

   

A finnek hatalmas lehetőséget szalasztottak el.

Az egyetlen hétfői KHL-mérkőzésen úgy lépett jégre a Jokerit, ha nyer, megelőzi a SZKA-t és feljön a Nyugati főcsoport 2. helyére. A Slovan erősen keresztülhúzta a finnek számításait, a 46. másodpercben Jeglic révén megszerezte a vezetést, majd mindegyik harmadban 2-2 gólt lőve legyőzte a helsinkieket. Legközelebb december 22-én rendeznek KHL-mérkőzést.

KHL, 9058 néző.
Janus: 92,6% (LeNeveu)
K
Helenius: 78,6% (Karlsson)
Sersen, Starosta, Jeglic, Netík, Ticar
1
Vaananen, Jaakola, Aaltonen, Kapanen, Hagman
Baranka, Brejcak, Bartovic, Vondrka, Nedorost
2
Lajunen, Ohtamaa, Wirtanen, Sallinen, Huhtala
Sigalet, Stajnoch, Hudacek, Murley, Ölvecky
3
Gunderson, Peltola, Koukal, Moses, Omark
Luza, Kudrna, Surovy, Stastny
4
Maki, Rita, Hahl
Petri Matikainen
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 00:46 SBA Jeglic
2-0 06:45 SBA Netík Ticar
2-1 23:27 JOK PP Gunderson Aaltonen Kapanen
3-1 26:52 SBA PP Starosta Netík Ticar
3-2 29:45 JOK Maki
4-2 35:18 SBA Bartovic Vondrka Baranka
5-2 55:54 SBA Vondrka
6-2 59:14 SBA Nedorost
28 Kapura lövések száma 27
12 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC INFO
MK 18:00 DABVAS INFO
U18 18:00 SZDDHK INFO
U18 19:00 ZNOUTE 
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk