A Jokerit nyert Kazanyban

 

A finnek egygólos győzelmet arattak az Ak Barsz otthonában.

A SZKA magabiztosan nyert Jekatyerinburgban. A hazaiak kapujában a szezon során csak második alkalommal fordult elő, hogy lecserélték Jakub Kovárt.

KHL, 5570 néző.
Kovár: 82,6% (Usztyinszkij: 80,0%)
K
Koskinen: 96,6% (Ivannyikov)
Viklund, Lepistö, Lazarjev, Palushaj, Popov V.
1
Belov A., Csugyinov, Kovalcsuk, Ponyikarovszkij, Ericsson
Antonov, Metljuk, Bumagin, Ribakov, Szimakov
2
Alekszandrov, Kutyejkin, Ketov, Panarin, Sipacsov
Guszev, Loginov, Lewandowski, Mihnov, Nyesztyerov
3
Kalinyin, Rukavisnyikov, Martensson, Thoresen, Cervenka
Zsuravljov, Trjamkin, Arkalov, Garejev, Komarov
4
Belov Ny., Jermakov, Burdaszov, Kablukov, Kagyejkin
Anatolij Jemelin
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 00:55 SZK PS Sipacsov
0-2 10:06 SZK Panarin Sipacsov
0-3 10:36 SZK Thoresen Martensson Cervenka
0-4 38:57 SZK Burdaszov Kagyejkin Kablukov
1-4 44:12 AVT Arkalov Trjamkin
1-5 46:31 SZK Ketov Sipacsov
29 Kapura lövések száma 28
2 Kiállításpercek 4

A Metallurg Magnyitogorszk és a Dinamo Riga első sorai nagy csatát vívtak egymással. A gólváltásokból végül a hazaiak jöttek ki jobban.

KHL, 6429 néző.
Kosecskin: 87,5% (Pecsurszkij)
K
Deslauriers: 86,1% (Masalskis)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Redlihs K., Cibulskis, Videll, Darzins, Redlihs M.
Lee, Habarov, Grigorenko, Osala, Platonov
2
Genoway, Jurcina, Wilson, Hossa, Cipulis
Ibragimov, Malenykih, Paré, Tyimkin, Junykov
3
Jerofejevs, Sotnieks, Dzerins, Jelisejevs, Indrasis
Tyerescsenko, Brent, Kaletnyik, Jakucenya
4
Augstkalns, Bicevskis, Meija, Skvorcovs
Mike Keenan
E
Artis Abols
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 03:26 MMG Zaripov Mozjakin
2-0 07:40 MMG Kovár Mozjakin
2-1 09:56 DRI Indrasis Genoway Jelisejevs
3-1 17:10 MMG Mozjakin Antyipin Kovár
4-1 20:40 MMG Kovár Antyipin Mozjakin
4-2 25:37 DRI PP Redlihs M. Redlihs K. Darzins
4-3 35:54 DRI Videll Redlihs K. Cibulskis
4-4 38:14 DRI PP Cibulskis Darzins Redlihs M.
5-4 44:40 MMG Lee Jakucenya Platonov
36 Kapura lövések száma 32
10 Kiállításpercek 10

A Jokerit két korai góllal nyert Kazanyban. A finnek a 7. és a 8. percben is betaláltak, az Ak Barsz csak szépíteni tudott.

KHL, 6016 néző.
Nilsson: 90,5% (Garipov)
K
Helenius: 96,4% (Karlsson)
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Varnakov, Gluhov
1
Vaananen, Jaakola, Aaltonen, Kapanen, Hagman
Brookbank, Medvegyev, Burmisztrov, Möller, Petrov
2
Lajunen, Ohtamaa, Wirtanen, Harju, Huhtala
Gyenyiszov, Muszin, Mirnov, Pesonen, Tkacsov
3
Gunderson, Saari, Koukal, Moses, Omark
Obuhov, Arhipov, Lukojanov, Malihin
4
Peltola, Ben-Amor, Sallinen, Hahl
Zinetula Biljaletgyinov
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 06:20 JOK PP Hagman Aaltonen Gunderson
0-2 07:19 JOK Moses Koukal
1-2 46:02 AKB PP Nyikulin Möller Azevedo
28 Kapura lövések száma 21
4 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-1ÉLŐ
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
Partnerünk