A Jokerit nyert Kazanyban

 

A finnek egygólos győzelmet arattak az Ak Barsz otthonában.

A SZKA magabiztosan nyert Jekatyerinburgban. A hazaiak kapujában a szezon során csak második alkalommal fordult elő, hogy lecserélték Jakub Kovárt.

KHL, 5570 néző.
Kovár: 82,6% (Usztyinszkij: 80,0%)
K
Koskinen: 96,6% (Ivannyikov)
Viklund, Lepistö, Lazarjev, Palushaj, Popov V.
1
Belov A., Csugyinov, Kovalcsuk, Ponyikarovszkij, Ericsson
Antonov, Metljuk, Bumagin, Ribakov, Szimakov
2
Alekszandrov, Kutyejkin, Ketov, Panarin, Sipacsov
Guszev, Loginov, Lewandowski, Mihnov, Nyesztyerov
3
Kalinyin, Rukavisnyikov, Martensson, Thoresen, Cervenka
Zsuravljov, Trjamkin, Arkalov, Garejev, Komarov
4
Belov Ny., Jermakov, Burdaszov, Kablukov, Kagyejkin
Anatolij Jemelin
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 00:55 SZK PS Sipacsov
0-2 10:06 SZK Panarin Sipacsov
0-3 10:36 SZK Thoresen Martensson Cervenka
0-4 38:57 SZK Burdaszov Kagyejkin Kablukov
1-4 44:12 AVT Arkalov Trjamkin
1-5 46:31 SZK Ketov Sipacsov
29 Kapura lövések száma 28
2 Kiállításpercek 4

A Metallurg Magnyitogorszk és a Dinamo Riga első sorai nagy csatát vívtak egymással. A gólváltásokból végül a hazaiak jöttek ki jobban.

KHL, 6429 néző.
Kosecskin: 87,5% (Pecsurszkij)
K
Deslauriers: 86,1% (Masalskis)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Redlihs K., Cibulskis, Videll, Darzins, Redlihs M.
Lee, Habarov, Grigorenko, Osala, Platonov
2
Genoway, Jurcina, Wilson, Hossa, Cipulis
Ibragimov, Malenykih, Paré, Tyimkin, Junykov
3
Jerofejevs, Sotnieks, Dzerins, Jelisejevs, Indrasis
Tyerescsenko, Brent, Kaletnyik, Jakucenya
4
Augstkalns, Bicevskis, Meija, Skvorcovs
Mike Keenan
E
Artis Abols
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 03:26 MMG Zaripov Mozjakin
2-0 07:40 MMG Kovár Mozjakin
2-1 09:56 DRI Indrasis Genoway Jelisejevs
3-1 17:10 MMG Mozjakin Antyipin Kovár
4-1 20:40 MMG Kovár Antyipin Mozjakin
4-2 25:37 DRI PP Redlihs M. Redlihs K. Darzins
4-3 35:54 DRI Videll Redlihs K. Cibulskis
4-4 38:14 DRI PP Cibulskis Darzins Redlihs M.
5-4 44:40 MMG Lee Jakucenya Platonov
36 Kapura lövések száma 32
10 Kiállításpercek 10

A Jokerit két korai góllal nyert Kazanyban. A finnek a 7. és a 8. percben is betaláltak, az Ak Barsz csak szépíteni tudott.

KHL, 6016 néző.
Nilsson: 90,5% (Garipov)
K
Helenius: 96,4% (Karlsson)
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Varnakov, Gluhov
1
Vaananen, Jaakola, Aaltonen, Kapanen, Hagman
Brookbank, Medvegyev, Burmisztrov, Möller, Petrov
2
Lajunen, Ohtamaa, Wirtanen, Harju, Huhtala
Gyenyiszov, Muszin, Mirnov, Pesonen, Tkacsov
3
Gunderson, Saari, Koukal, Moses, Omark
Obuhov, Arhipov, Lukojanov, Malihin
4
Peltola, Ben-Amor, Sallinen, Hahl
Zinetula Biljaletgyinov
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 06:20 JOK PP Hagman Aaltonen Gunderson
0-2 07:19 JOK Moses Koukal
1-2 46:02 AKB PP Nyikulin Möller Azevedo
28 Kapura lövések száma 21
4 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC ÉLŐ
U20 20:00 UTEPEF INFO
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk