Sikeres magyarokat nevelünk

 

Miközben juniorjaink a vb-re készülnek, legjobb ifjúsági játékosaink a Jégpalotában edzőtáboroztak két napon át.

December 8-án és 9-én együtt gyakorolt az U18-as és az U17-es válogatott, ennek apropóján Glen Williamson szövetségi edzővel interjút készített az icehockey.hu. A kanadai szakember elmondta, jót tesz a játékosoknak, hogy külföldi csapatok ellen játszanak az EBYSL és az EBJL keretein belül. Az amerikai szakember részletesen is kifejti az interjúban, hogy miért. Williamson örömmel vette az olaszok dicséretét, egyben reagált is erre.

Az U18-asok felkészültek az év végi komoly nemzetközi tornára.

Az ifjúsági válogatott december 8-9-i játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Flemingsbergs IF
Dobos Kristóf 1997 MAC
Győri Boldizsár 1998 MAC
Kiss Bence 1997 Miskolc
Nagy Péter 1997 Debrecen
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bálint Tamás 1998 MAC
Boros Dániel 1997 MAC
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Dankó Miklós 1998 Miskolc
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Pandúr Olivér 1998 MAC
Pálfi Márk 1997 Pesterzsébet
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sarcia Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Csatárok:
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Czakó Barna 1997 Vasas
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gombos Bence 1998 Vasas
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Horváth András 1997 Vasas
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Komjáti Gábor 1997 Pesterzsébet
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 Vasas
Szűcs István 1997 UTE
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Fehérvár
Török Viktor 1998 Vasas
Varga Tamás 1998 Vasas

 A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Svasznek Bence, Ondrejcik Rastislav
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Nagy Attila
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Orvos: Bányai Máté

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk