A Metallurg legyőzte a SZKA-t

 

A játéknap rangadója hosszabbításban dőlt el.

A Metallurg Magnyitogorszk remek hajrával szerzett két pontot. Az 56. percben még 3-1-re vezetett a SZKA, Mozjakin szépített, Zaripov egyenlített. A hosszabbításban Kovár döntött, így a címvédő diadalmaskodott.

KHL, 7188 néző.
Kosecskin: 88,9% (Pecsurszkij)
K
Koskinen: 86,7% (Ivannyikov)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Belov Ny., Csugyinov, Kovalcsuk, Tyihonov, Ericsson
Lee, Habarov, Grigorenko, Osala, Platonov
2
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
Ibragimov, Malenykih, Paré, Tyimkin, Junykov
3
Kalinyin, Rukavisnyikov, Martensson, Thoresen, Cervenka
Tyerescsenko, Koszov, Brent, Kaletnyik, Jakucenya
4
Jermakov, Kagyejkin, Burdaszov, Kablukov, Ketov
Mike Keenan
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 06:45 SZK PP Panarin Sipacsov Kovalcsuk
1-1 24:23 MMG PP Lee Mozjakin Kovár
1-2 37:35 SZK Cervenka Martensson Thoresen
1-3 41:39 SZK PP Dadonov Sipacsov Panarin
2-3 56:42 MMG Mozjakin Antyipin
3-3 58:38 MMG Zaripov Brent Kovár
4-3 62:19 MMG Kovár Mozjakin Tyerescsenko
30 Kapura lövések száma 27
35 Kiállításpercek 12

Az Avtomobiliszt legyőzte a Jokeritet. A jekatyerinburgiak kapujában remekelt Jakub Kovár, a cseh kapus 33 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 4500 néző.
Kovár: 100% (Usztyinszkij)
K
Karlsson: 87,0% (Helenius)
Viklund, Lepistö, Brulé, Lazarjev, Palushaj
1
Vaananen, Jaakola, Aaltonen, Kapanen, Hagman
Antonov, Metljuk, Bumagin, Ribakov, Szimakov
2
Lajunen, Ohtamaa, Wirtanen, Pöysti, Harju
Guszev, Loginov, Kozlov, Lewandowski, Mihnov
3
Gunderson, Saari, Koukal, Moses, Omark
Zsuravljov, Trjamkin, Garejev, Komarov, Popov V.
4
Hahl, Maki, Sallinen, Huhtala
Anatolij Jemelin
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 20:19 AVT Palushaj Lazarjev
2-0 33:21 AVT Mihnov Lewandowski Kozlov
3-0 43:01 AVT Garejev
4-0 58:06 AVT SH Szimakov Ribakov
24 Kapura lövések száma 33
6 Kiállításpercek 2

Az Ak Barsz a Dinamo Rigát verte. A lettek kétszer is vezettek, ám a mérkőzés közepén bő egy perc alatt fordítottak a kazanyiak.

KHL, 5205 néző.
Garipov: 90,0% (Nilsson)
K
Deslauriers: 88,5% (Masalskis)
Gyenyiszov, Rilov, Lukojanov, Mirnov, Tkacsov
1
Redlihs K., Cibulskis, Videll, Darzins, Redlihs M.
Brookbank, Medvegyev, Burmisztrov, Möller, Petrov
2
Genoway, Jurcina, Wilson, Hossa, Cipulis
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Varnakov, Gluhov
3
Jerofejevs, Pujacs, Bukarts, Dzerins, Indrasis
Muszin, Arhipov, Malihin, Pesonen
4
Augstkalns, Bicevskis, Meija, Skvorcovs
Zinetula Biljaletgyinov
E
Artis Abols
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 03:53 DRI PS Meija
1-1 04:56 AKB Tkacsov Nyikulin Azevedo
1-2 22:45 DRI Darzins Genoway
2-2 30:45 AKB PP Nyikulin Möller
3-2 31:57 AKB SH Lukojanov Rilov Tkacsov
26 Kapura lövések száma 20
6 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL ÉLŐ
U20 17:45 ZNOMAC ÉLŐ
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk