Hogyan nézhet ki a Euro All Star Team?

 

Az egyik észak-amerikai oldal elgondolta, milyen csapat születhet a világkupára.

Mint arról november végén írtunk, az elitista világkupa 6 válogatottból és 2 alkalmi csapatból állna. Utóbbi kategóriába tartozna az Euro All Star Team. A thehockeynews.com csapatába Szlovákia 7, Svájc 5, Dánia 4, Németország 3, míg Lettország, Fehéroroszország, Ausztria, Norvégia, Franciaország és Szlovénia 1-1 játékost adna.

Az amerikaiak által elképzelt 25 fős európai keret:

Kapusok: Andersen (DEN) Tartalék: Halák (SVK), Hiller (SUI)

Hátvédek: Chára (SVK)–Seidenberg (GER), Josi (SUI)–Ehrhoff (GER), Sekera (SVK)–Streit (SUI). Tartalék: Müller (SUI), Meszáros (SVK)

Csatárok: Vanek (AUT)–Kopitar (SLO)–Gáborík (SVK), Bödker (DEN)–Grabovszkij (BLR)–Tatar (SVK), Zuccarello (NOR)–Nielsen (DEN)–Hossa (SVK), Ehlers (DEN)–Girgensons (LAT)–Niederreiter (SUI). Tartalék: Roussel (FRA), Draisaitl (GER)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 12., péntek
VBN18 17:00 HUNAUT 0-1VÉGE
EL 17:30 BRAFTC 2-1 BVÉGE
ROM 17:30 SCCGAL 9-4VÉGE
EL 17:50 VC2TIT 2-5VÉGE
EL 18:00 DABUTE 4-1VÉGE
EL 19:00 MACMIS 4-3 HVÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 7-2VÉGE
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 GALSCC 
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 
    • SPORT 2
U20 17:00 MISPEF 
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk