Asztalihoki magyar bajnokság

   

A küzdelmek 15. alkalommal kerülnek kiírásra.

“XV. Magyar Asztali Jégkorong Bajnokság
Nyílt VB-kvalifikációs
asztalihoki-verseny

Rendező:
Bodicsek Klub
Magyar Asztali Jégkorong Szövetség
Cél: A sportág népszerűsítése, játéklehetőség biztosítása az érdeklődőknek,
felkészülés és kvalifikáció a 2015. júniusi szentpétervári világbajnokságra

A verseny ideje:
2014. december 7. vasárnap, 10 óra

Helyszín:
Bodicsek Klub
1064 Bp. Rózsa utca 92., a ház bejáratától balra eső zöld fémajtó (lásd a képen)

bodicsekklub

A program:

Gyülekezés, nevezés: 9:30
Sorsolás: 9:45
A mérkőzések kezdete: 10:00

Késést nem méltányolunk!

A döntő kezdete: kb. 15 óra

Nevezési díj: 1500 Ft

Díjazás: kupa, érem a legjobbaknak, oklevél (nyílt egyéni, női, veterán, junior)

Nevezés módja: előzetes regisztráció 2014.december 5. éjfélig név, életkor és elérhetőségi mód megadásával (telefon, mobil, e-mail) a vendégkönyvben.

A lebonyolítás rendje: kb. 10-15 asztalon a résztvevők számától függően előselejtezővel, teljes körmérkőzéssel v. csoportmérkőzések utáni rájátszással. A rájátszásban a mérkőzések 4 nyert meccsig tartanak.

A pontos mérkőzésbeosztást a nevezések után a helyszínen közöljük.
Minden helyezést játékkal döntünk el, végleges kiesés nincs!

bodicsek mikulas

Korcsoportok, kategóriák:
nyílt, női, veterán (40 év feletti) és junior (18 év alatti)

Szabályok:
A mérkőzések a Stiga hivatalos pályáján és szabályai szerint zajlanak, főbírói felügyelettel, játékidő 1×5 perc meccsenként, futó órával.

Információ:
Bobák László (+3630-9924336, bobakbari@freemail.hu)

Nevezés a vendégkönyvben a szokott helyen és módon. Gyertek! Aki picit gyakorolna előtte: minden csütörtökön 18:00-tól pörgethet a Bodicsek Klubban.

asztali hoki

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 12., péntek
VBN18 17:00 HUNAUT 0-1VÉGE
EL 17:30 BRAFTC 2-1 BVÉGE
ROM 17:30 SCCGAL 9-4VÉGE
EL 17:50 VC2TIT 2-5VÉGE
EL 18:00 DABUTE 4-1VÉGE
EL 19:00 MACMIS 4-3 HVÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 7-2VÉGE
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 GALSCC 
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 
    • SPORT 2
U20 17:00 MISPEF 
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk