Asztalihoki magyar bajnokság

   

A küzdelmek 15. alkalommal kerülnek kiírásra.

“XV. Magyar Asztali Jégkorong Bajnokság
Nyílt VB-kvalifikációs
asztalihoki-verseny

Rendező:
Bodicsek Klub
Magyar Asztali Jégkorong Szövetség
Cél: A sportág népszerűsítése, játéklehetőség biztosítása az érdeklődőknek,
felkészülés és kvalifikáció a 2015. júniusi szentpétervári világbajnokságra

A verseny ideje:
2014. december 7. vasárnap, 10 óra

Helyszín:
Bodicsek Klub
1064 Bp. Rózsa utca 92., a ház bejáratától balra eső zöld fémajtó (lásd a képen)

bodicsekklub

A program:

Gyülekezés, nevezés: 9:30
Sorsolás: 9:45
A mérkőzések kezdete: 10:00

Késést nem méltányolunk!

A döntő kezdete: kb. 15 óra

Nevezési díj: 1500 Ft

Díjazás: kupa, érem a legjobbaknak, oklevél (nyílt egyéni, női, veterán, junior)

Nevezés módja: előzetes regisztráció 2014.december 5. éjfélig név, életkor és elérhetőségi mód megadásával (telefon, mobil, e-mail) a vendégkönyvben.

A lebonyolítás rendje: kb. 10-15 asztalon a résztvevők számától függően előselejtezővel, teljes körmérkőzéssel v. csoportmérkőzések utáni rájátszással. A rájátszásban a mérkőzések 4 nyert meccsig tartanak.

A pontos mérkőzésbeosztást a nevezések után a helyszínen közöljük.
Minden helyezést játékkal döntünk el, végleges kiesés nincs!

bodicsek mikulas

Korcsoportok, kategóriák:
nyílt, női, veterán (40 év feletti) és junior (18 év alatti)

Szabályok:
A mérkőzések a Stiga hivatalos pályáján és szabályai szerint zajlanak, főbírói felügyelettel, játékidő 1×5 perc meccsenként, futó órával.

Információ:
Bobák László (+3630-9924336, bobakbari@freemail.hu)

Nevezés a vendégkönyvben a szokott helyen és módon. Gyertek! Aki picit gyakorolna előtte: minden csütörtökön 18:00-tól pörgethet a Bodicsek Klubban.

asztali hoki

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 13., péntek
U18 15:00 SCCAVS 3-7VÉGE
MOL 18:00 DHKBEO 5-3VÉGE
MOL 18:00 SCCMAC 0-7VÉGE
MOL 18:00 UTEFTC 4-5VÉGE
MOL 18:30 TITMIS 1-7VÉGE
EBEL 19:30 VSVAVS 5-3VÉGE
január 14., szombat
EBJL 13:00 DMJVIC 5-2VÉGE
EBYSL 13:15 G99AVS 1-9VÉGE
EBJL 14:00 HKBEHL 5-1VÉGE
EBJL 14:40 AVSKAC 7-6 HVÉGE
EBJL 15:10 UTEOHC 5-1VÉGE
EBJL 15:45 ZASETO 1-4VÉGE
EBJL 15:50 MACMRB 16-0VÉGE
EBYSL 16:10 VASDMJ 6-3VÉGE
MOL 18:30 MISBEO 9-1VÉGE
EBYSL 18:40 ZNOHKB 4-3 HVÉGE
EBYSL 18:50 MACRBS 3-2VÉGE
NU18 19:00 HUNAUT 3-0VÉGE
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 
MOL 18:30 MISFTC 
január 18., szerda
U20   KMHMIS 
U20   MACZEG 
NHL 00:55 BOSNYI 
    • SPÍLER TV
NHL 04:05 ANATBL 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
január 19., csütörtök
EBYSL   AVSVIC 
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
EBYSL   SLLAVS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk