Hári jól dolgozott, mégis kikapott a Modo

A magyar egy pontot szerzett és +2-vel zárta a büntetőkkel elvesztett svéd bajnoki mérkőzést.

Csütörtökön egyetlen magyar légiós lépett jégre, Hári János és a Modo közvetlen tabellaszomszédhoz, a Farjestadhoz látogatott. Még ha a meccsen egy kapu előtti keveredés során készült fotó nem is ezt mutatja, nagyon sportszerű volt a találkozó, hiszen a hazaiaknál hatvan perc alatt egy, míg a vendégeknél három kiállítás gyűlt össze. A kapusstatisztikák alapján az első harmadban a Farjestad szinte lelőtte a pályáról a Modót, az első szünetbeli 0-0-hoz a hazaiak kapusának 4, a vendégekének 23 lövést kellett hárítania.

hari

A középső harmad már sokkal kiegyenlítettebb volt, és a játékrész felénél meg is szerezte a vezetést Hári János csapata. Ám a Farjestad a 46. percben egyenlített, majd négy perc múlva a háromból az egyik előnyét kihasználva a vezetést is megszerezte. Nem volt azonban vége a mérkőzésnek, nem egészen két perccel a lefújás előtt Hári sortársa meglőtte második gólját, a magyar csatár átadásából, kiharcolva a hosszabbítást. Amelyben nem tudtak dönteni a felek, így maradt a rávezetés, ebben pedig a hazaiak voltak ügyesebbek, így végül 3-2 arányban övék lett a meccs.A magyar csatár szempontjából jó hír, hogy csapata minden lőtt góljánál jégen volt, viszont egyik kapottnál sem. Az összefoglaló itt tekinthető meg.