A hétvégén kétszer meccsel a KMH a Salzburggal

 

Szombaton 15 órától, vasárnap 11.30-tól rendezik az EWHL-mérkőzést.

A magyar EWHL-csapat első hazai győzelméért küzd. A KMH és a Salzburg Eagles már találkozott három héttel ezelőtt, akkor Ausztriában előbb 3-2-re nyert a magyar csapat, egy nappal később viszont 5-2-es osztrák siker született. A lányok előtt tehát adott a lehetőség, hogy megszerezzék első budapesti sikerüket a szezon során, pláne úgy, hogy nincs sérült játékos, ezért 3 bekkpárral és 4 támadósorral tudnak felállni. Vasárnap lehetséges, hogy jégre lép több hónapnyi kihagyás után Ungár Rebeka. A mérkőzéseket a Tüskesátorban rendezik, a belépés továbbra is ingyenes.

A KMH várható szombati összeállítása: Riley (Poltzer) – Tóth, Odnoga, Németh B., Szlaby, Holzer, Csiszer – Dabasi, Trencsényi, Gowie, Somogyi, Woodward, Pál, Dettrich, Ferik, Pavuk, Egyedi, Juntilla, Farkas.

A KMH Budapest 2014/15-ös EWHL-mérkőzései:

2014. szeptember 27., 14.30: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK) 3-4
2014. október 4., 17.00: KMH Budapest–Sabres Vienna (AUT) 0-3
2014. október 18., 20.00: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 4-1
2014. október 19., 17.00: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 2-3 h.
2014. november 1., 18.00: KMH Budapest–Bozen Eagles (ITA) 2-3
2014. november 2., 11.30: KMH Budapest–Bozen Eagles (ITA) 1-5
2014. november 15., 16.30: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest 2-3
2014. november 16., 12.15: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest 5-2
2014. november 22., 17.30: KMH Budapest–Sabres Vienna (AUT) 1-6
2014. december 6., 15.00: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT)
2014. december 7., 11.30: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT)
2014. december 13.: Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest
2014. december 14.: Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest
2015. január 17.: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK)
2015. január 24.: SKP Bratislava (SVK)–KMH Budapest
2015. február 14: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT)
2015. február 15: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT)
2015. február 21.: SKP Bratislava (SVK)–KMH Budapest
2015. február 28.: Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest
2015. március 1.: Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest

A KMH Budapest EWHL-kerete:

# Név Szül. év Állampolgárság
Kapusok:
14 Sabrina Czibor 1996 USA
1 Németh Anikó 1996 HUN
97 Poltzer Renáta 1997 HUN
92 Nina M. Riley 1992 USA
Védők:
57 Csiszer Sarolt 1992 HUN
25 Holzer Bernadett 1998 HUN
33 Inotay Júlia 1997 HUN
29 Kőszegi Petra 1996 HUN
90 Mima Markicevic 1990 CAN
2 Németh Bernadett 1996 HUN
28 Odnoga Lotti 1999 HUN
6 Pál Vanda 1997 HUN
22 Rozsnyai Henriett 1998 HUN
Szlaby Gyöngyi 1988 HUN
3 Tóth Enikő 1996 HUN
81 Samantha Woodward 1992 USA
Támadók:
52 Dabasi Réka 1996 HUN
44 Dettrich Szilvia 1991 HUN
77 Egyedi Noémi 1998 HUN
9 Farkas Nikolett 1991 HUN
78 Ferik Evelin 1994 HUN
24 Tiziana Cipriani Gadient 1995 SUI
93 Alex Gowie 1993 CAN
21 Junttila Jenni 1993 HUN
12 Pavuk Petra 1998 HUN
4 Somogyi Vivien 1995 HUN
23 Trencsényi Kitti 1992 HUN
7 Ungár Rebeka 1997 HUN

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC INFO
EL 20:00 MACBRA INFO
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
   H I R D E T É S
Partnerünk