Az Avangard nyert Kazahsztánban

 

A Barisz sorozatban nyolcadik vereségét szenvedte el.

Kedden egyetlen mérkőzést rendeztek a KHL-ben. A Csernisov-divíziót vezető Avangard gólt sem kapott a Barisz ellen, Barulin 28 védéssel ért el shutoutot. A Keleti főcsoport 6. helyén álló Barisz előnye 9 pont a 7. Avtomobiliszttal szemben, az utóbbi idők rossz szereplése egyelőre nem veszélyezteti playoff-szereplésüket.

KHL, 4070 néző.
Laco: 93,5% (Poluektov)
K
Barulin: 100% (Silin)
Dallman, Lundin, Boyd, Bochenski, Dawes
1
Blaták, Gustafsson, Kalinyin, Parsin, Sobotka
Bartulis, Cerenok, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
2
Kuljas, Ljamin, Berdnyikov, Wandell, Lemtyugov
Grebenscsikov, Szemjonov M., Zsajlauov, Puskarjov, Upper
3
Gluhov, Pivcakin, Kolarik, Perezsogin, Popov
Kairov, Gavrilin, Kvasa, Poliscsuk
4
Vasziljev, Kulik, Volkov, Rasszkazov, Szemjonov K.
Igor Kaljanyin
E
Raimo Summanen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 26:19 AVG Perezsogin Kolarik Popov
0-2 55:28 AVG Sobotka Perezsogin Kalinyin
28 Kapura lövések száma 31
16 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 12., péntek
VBN18 17:00 HUNAUT 0-1VÉGE
EL 17:30 BRAFTC 2-1 BVÉGE
ROM 17:30 SCCGAL 9-4VÉGE
EL 17:50 VC2TIT 2-5VÉGE
EL 18:00 DABUTE 4-1VÉGE
EL 19:00 MACMIS 4-3 HVÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 7-2VÉGE
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 GALSCC 
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 
    • SPORT 2
U20 17:00 MISPEF 
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk