Fantasztikus tornára készül az U18-as válogatott

   

Az áprilisi divízió 1/A csoportos vb-re hangoló ifjúsági csapatunk három vb-ellenfelét fogadja december végén, többek között a világ 10. legjobb U18-as válogatottját.

Éppen ezért érthető, ha már most komoly program szerint halad Glen Williamson csapata. Két év alatt két vb-t nyertünk ebben a korosztályban, így áprilisban a debreceni vb-n brutális feladat vár az 1997-1998-as játékosokra, de így van ez jól. Jövő hétfőn és kedden kétnapos összetartás alapján jelölik ki a szakvezetők azt a társaságot, amelyik december 27-én találkozik legközelebb, hogy a másnap kezdődő háromnapos budapesti négy nemzet tornán megfelelő teljesítsen.

December 28. és 30. között vendégünk lesz az A csoportból kieső, így momentán a világ 10. legjobb ifjúsági válogatottja, Dánia, a tavalyi legjobb fel nem jutó, s ilyeténképpen 12. Norvégia, valamint a mindig nagyon kemény Fehéroroszország (14.), akit 4. helye ellenére csak egy csapat vert a rendes játékidőben tavaly a divízió 1/A csoportos vb-n.

Az ifjúsági válogatott december 7-8-i játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Flemingsbergs IF
Dobos Kristóf 1997 MAC
Győri Boldizsár 1998 MAC
Kiss Bence 1997 Miskolc
Nagy Péter 1997 Debrecen
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bálint Tamás 1998 MAC
Boros Dániel 1997 MAC
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Dankó Miklós 1998 Miskolc
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Pandúr Olivér 1998 MAC
Pálfi Márk 1997 Pesterzsébet
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sarcia Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Csatárok:
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Czakó Barna 1997 Vasas
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gombos Bence 1998 Vasas
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Horváth András 1997 Vasas
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Komjáti Gábor 1997 Pesterzsébet
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 Vasas
Szűcs István 1997 UTE
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Fehérvár
Török Viktor 1998 Vasas
Varga Tamás 1998 Vasas

 A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Svasznek Bence, Ondrejcik Rastislav
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Nagy Attila
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Orvos: Bányai Máté

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk