A Linz büntetőkkel verte az Innsbruckot

   

A linziek feljöttek a tabella harmadik helyére.

Az egyetlen csütörtöki EBEL-mérkőzésen a rendes játékidőben egy gyors gólváltást láthattak a nézők. A büntetőknél Lebler döntött, így a Linz szerezte meg a pluszpontot.

EBEL, 3800 néző. Játékvezetők: Kincses, Smeibidlo, Soós.
Ouzas: 95,8% (Dechel)
K
Munro: 93,3% (Machreich)
Murphy, Lukas R., Lebler, Moran, Ulmer Jason
1
Björk, Pittl, Kaspitz, Beech, Ulmer Jeff
Dorion, Piché, Kozek, Hisey, Hofer
2
Pedevilla, VanBallegooie, Huber, Valdix, Siddall
Mitterdorfer, MacDonald, Spannring, Ouellette, Rau
3
Saringer, Ross, Höller, Olsson, Mössmer
Mayrhauser, Fechtig, Macierzynski, Gaffal S., Pastl
4
Ebner, Schramm, Hörtnagl, Steinacher, Frischmann
Rob Daum, Mark Szücs
E
Christer Olsson, Pierre Beaulieu
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 28:09 EHL Hisey MacDonald Kozek
1-1 28:42 HCI Ulmer Jeff Beech Björk
2-1 65:00 EHL GWS Lebler
30 Kapura lövések száma 24
4 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk