Dupla shutout Kazanyban

 

Nilsson és Szohatszkij is kapott gól nélkül zárta a rendes játékidőt és a hosszabbítást.

Az Avtomobiliszt Brulé duplájával verte az Avangardot. Az omszkiaknál mindkét kapus nagyon rossz napot fogott ki.

KHL, 5000 néző.
Kovár: 92,0% (Fomin)
K
Barulin: 82,4% (Kosztyin: 85,7%)
Viklund, Lepistö, Brulé, Lazarjev, Palushaj
1
Blaták, Gustafsson, Kalinyin, Parsin, Sobotka
Antonov, Metljuk, Golisev, Ribakov, Szimakov
2
Kuljas, Ljamin, Wandell, Lemtyugov, Mozer
Guszev, Trjamkin, Bumagin, Lewandowski, Mihnov
3
Gluhov, Pivcakin, Kolarik, Perezsogin, Popov A.
Jegin, Zsuravljov, Garejev, Komarov, Popov V.
4
Vasziljev, Berdnyikov, Pervusin, Szemjonov
Anatolij Jemelin
E
Raimo Summanen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 13:17 AVT Brulé Palushaj Lepistö
2-0 23:24 AVT Popov V. Garejev
3-0 31:52 AVT PP Brulé Lepistö Lazarjev
3-1 35:21 AVG Popov A. Perezsogin
3-2 43:24 AVG Parsin Ljamin
4-2 58:22 AVT Golisev Szimakov
5-2 59:36 AVT Metljuk
25 Kapura lövések száma 25
4 Kiállításpercek 14

Kazanyban csak a büntetőknél láthattak gólt a nézők. Ott is csak a negyedik párban, Dubrovszkij talált be Nilsonnak.

KHL, 8460 néző.
Nilsson: 100% (Garipov)
K
Szohatszkij: 100% (Irving)
Kornyejev, Pajgin, Arhipov, Malihin, Obuhov
1
Bodrov, Kutuzov, Dubrovszkij, Tolpeko, Hlisztov
Brookbank, Rilov, Lukojanov, Mirnov, Tkacsov
2
Kulda, Heikkinen, Mereszkin, Pihlström, Szkacskov
Zaharcsuk, Nyikulin, Azevedo, Varnakov, Gluhov M.
3
Zubarjev, Kolcov, Makarov, Szjomin, Hartikainen
Medvegyev, Muszin, Burmisztrov, Möller, Petrov
4
Visnyevszkij, Gluhov A., Pankov, Szlepisev
Zinetula Biljaletgyinov
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 65:00 SZJ GWS Dubrovszkij
33 Kapura lövések száma 31
6 Kiállításpercek 10

A Szocsi sorozatban negyedik győzelmét aratta. A KHL újonca Lapenkov 2+1 pontjával nyertek Mityiscsiben.

KHL, 5600 néző.
Engren: 83,3% (Sikin)
K
Pöpperle: 93,3% (Gavrilov)
Gilroy, Korobov, Csernov, Smeljov, Engqvist
1
Koledov, Scsitov, Anyiszin, Ignatuskin, Krikunov
Nemec, Novopasin, Bodrov, Vrána, Potapov
2
Wilson, Whitney, Lapenkov, Ljuducsin, Petersson
Diblenko, Tyuljapkin, Kolcov, Radulov, Taratuhin
3
Gyerljuk, Petrov, Warn, Krutov, Emmerton
Voronyin, Levickij, Szosnyikov
4
Pautov, Siskanov, Ahmetov, Krjukov, Scserbina
Alekszej Kudasov
E
Vjacseszlav Bucaev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 10:56 SZO PP Petersson Lapenkov Wilson
0-2 22:11 SZO Emmerton Krutov Gyerljuk
1-2 37:15 ATL Levickij Radulov Diblenko
1-3 38:15 SZO PP Lapenkov Ljuducsin
2-3 40:26 ATL Engqvist Smeljov Csernov
2-4 59:14 SZO Lapenkov Ljuducsin Krikunov
30 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk