Dupla shutout Kazanyban

 

Nilsson és Szohatszkij is kapott gól nélkül zárta a rendes játékidőt és a hosszabbítást.

Az Avtomobiliszt Brulé duplájával verte az Avangardot. Az omszkiaknál mindkét kapus nagyon rossz napot fogott ki.

KHL, 5000 néző.
Kovár: 92,0% (Fomin)
K
Barulin: 82,4% (Kosztyin: 85,7%)
Viklund, Lepistö, Brulé, Lazarjev, Palushaj
1
Blaták, Gustafsson, Kalinyin, Parsin, Sobotka
Antonov, Metljuk, Golisev, Ribakov, Szimakov
2
Kuljas, Ljamin, Wandell, Lemtyugov, Mozer
Guszev, Trjamkin, Bumagin, Lewandowski, Mihnov
3
Gluhov, Pivcakin, Kolarik, Perezsogin, Popov A.
Jegin, Zsuravljov, Garejev, Komarov, Popov V.
4
Vasziljev, Berdnyikov, Pervusin, Szemjonov
Anatolij Jemelin
E
Raimo Summanen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 13:17 AVT Brulé Palushaj Lepistö
2-0 23:24 AVT Popov V. Garejev
3-0 31:52 AVT PP Brulé Lepistö Lazarjev
3-1 35:21 AVG Popov A. Perezsogin
3-2 43:24 AVG Parsin Ljamin
4-2 58:22 AVT Golisev Szimakov
5-2 59:36 AVT Metljuk
25 Kapura lövések száma 25
4 Kiállításpercek 14

Kazanyban csak a büntetőknél láthattak gólt a nézők. Ott is csak a negyedik párban, Dubrovszkij talált be Nilsonnak.

KHL, 8460 néző.
Nilsson: 100% (Garipov)
K
Szohatszkij: 100% (Irving)
Kornyejev, Pajgin, Arhipov, Malihin, Obuhov
1
Bodrov, Kutuzov, Dubrovszkij, Tolpeko, Hlisztov
Brookbank, Rilov, Lukojanov, Mirnov, Tkacsov
2
Kulda, Heikkinen, Mereszkin, Pihlström, Szkacskov
Zaharcsuk, Nyikulin, Azevedo, Varnakov, Gluhov M.
3
Zubarjev, Kolcov, Makarov, Szjomin, Hartikainen
Medvegyev, Muszin, Burmisztrov, Möller, Petrov
4
Visnyevszkij, Gluhov A., Pankov, Szlepisev
Zinetula Biljaletgyinov
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 65:00 SZJ GWS Dubrovszkij
33 Kapura lövések száma 31
6 Kiállításpercek 10

A Szocsi sorozatban negyedik győzelmét aratta. A KHL újonca Lapenkov 2+1 pontjával nyertek Mityiscsiben.

KHL, 5600 néző.
Engren: 83,3% (Sikin)
K
Pöpperle: 93,3% (Gavrilov)
Gilroy, Korobov, Csernov, Smeljov, Engqvist
1
Koledov, Scsitov, Anyiszin, Ignatuskin, Krikunov
Nemec, Novopasin, Bodrov, Vrána, Potapov
2
Wilson, Whitney, Lapenkov, Ljuducsin, Petersson
Diblenko, Tyuljapkin, Kolcov, Radulov, Taratuhin
3
Gyerljuk, Petrov, Warn, Krutov, Emmerton
Voronyin, Levickij, Szosnyikov
4
Pautov, Siskanov, Ahmetov, Krjukov, Scserbina
Alekszej Kudasov
E
Vjacseszlav Bucaev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 10:56 SZO PP Petersson Lapenkov Wilson
0-2 22:11 SZO Emmerton Krutov Gyerljuk
1-2 37:15 ATL Levickij Radulov Diblenko
1-3 38:15 SZO PP Lapenkov Ljuducsin
2-3 40:26 ATL Engqvist Smeljov Csernov
2-4 59:14 SZO Lapenkov Ljuducsin Krikunov
30 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB INFO
MOL 18:00 DHKSCC INFO
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL INFO
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk