Enlund duplájával nyert a Szibir

 

A novoszibirszkiek megerősítették rájátszást érő helyüket.

A Szibir a Metallurg Novokuznyecket fogadta az egyetlen vasárnapi KHL-meccsen. A hazaiak legjobbjai a finn légiósok voltak, Enlund két gólt lőtt, Koskiranta két gólpasszt adott, míg Koskinen 35 védéssel járult hozzá a győzelemhez. A Szibir jelenleg a Keleti főcsoport 5. helyén áll, előnye 15 pont a 9. helyezett Admirallal szemben.

KHL, 7400 néző.
Koskinen: 94,6% (Beszpalov)
K
Lozskin: 78,9% (Hakimov)
Alekszejev, Hersley, Koskiranta, Kugrisev, Enlund
1
Lashoff, Fairchild, Koszourov, Mitrjakov, Stoa
Mamasev, Ozsiganov, Bobrov, Kopejkin, Monya
2
Dorofejev, Kuklev, Galimov, Komarisztij, Malinovszkij
Gimajev, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
3
Gavrilicsev, Szkutar, Kurepanov, Malcev, Romanov
Fefelov, Butuzov, Vorosilo, Thuresson
4
Zotov, Kamalov, Plotnyikov, Szentyurin, O'Brien
Andrej Szkabelka
E
German Tyitov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 13:29 SZI Sumakov Szannyikov
2-0 17:41 SZI Enlund Koskiranta Ozsiganov
2-1 28:30 MNK PP Fairchild O'Brien Stoa
3-1 36:59 SZI Enlund Kugrisev Koskiranta
4-1 51:38 SZI PS Szannyikov
4-2 54:55 MNK PP Galimov Malinovszkij Dorofejev
19 Kapura lövések száma 37
8 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS ÉLŐ
U18 17:05 GEPVAS ÉLŐ
U20 17:20 ETOAVS ÉLŐ
U18 17:40 AVSSCC ÉLŐ
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk