Heeter vereséggel debütált

 

Az amerikai kapus kikapott a Medvescakkal pályafutása első KHL-mérkőzésén.

A CSZKA magabiztosan verte a Szeversztalt. A moszkvaiak kapujában Lalande 26 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 3991 néző.
Stepánek: 88,5% (Magarilov)
K
Lalande: 100% (Tretyak)
Arzamaszcev, Sefer, Bucsnyevics, Sztoljarov, Trubacsov
1
Gyenyiszov, Jegorsev, Andronov, Grigorenko, Radulov
Sztaszenko, Sinyin, Kagarlickij, Monsz, Csernov
2
Zajcev, Kiszelevics, Artyuhin, Mursak, Hjalmarsson
Pyett, Urbom, Berdnyikov, Kvapil, Ullström
3
Bondarjev, Misarin, Volkov, Zsarkov, Sztasz
Antropov, Kazakovcev, Kovirsin, Nyikoncev
4
Naumenkov, Zsafjarov, Kvartalnov, Ljubimov
Igor Petrov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 05:18 CSZ SH Zsarkov Sztasz
0-2 40:09 CSZ PP Grigorenko Zajcev Radulov
0-3 53:44 CSZ Sztasz Volkov Bondarjev
26 Kapura lövések száma 26
12 Kiállításpercek 36

A Szocsi legyőzte a Traktort. A cseljabinszkiek kapujában Garnett a második harmadban 4 gólt kapott, ezért a záró húsz percben Gyemcsenko védett.

KHL, 6378 néző.
Pöpperle: 96,0% (Gavrilov)
K
Garnett: 81,0% (Gyemcsenko: 100%)
Koledov, Scsitov, Ignatuskin, Kosztyicin, Krikunov
1
Kondratyev, Quint, Panov, Pesztunov, Csisztov
Gyerljuk, Wilson, Lapenkov, Petersson, Emmerton
2
Borodkin, Piganovics, Glinkin, Kokujov, Popov
Whitney, Jarvinen, Warn, Krutov, Ljuducsin
3
Atyusov, Davidov, Gubarjev, Osznovin, Penykovszkij
Krjukov, Anyiszin, Ahmetov, Scserbina
4
Hlisztov, Ruzicka, Velicskin, Zavaruhin, Fahrutgyinov
Vjacseszlav Bucajev
E
Andrej Nyikolisin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 21:58 SZO Warn Ljuducsin Whitney
2-0 23:56 SZO Lapenkov Petersson Whitney
3-0 28:33 SZO PP Petersson Scsitov
4-0 33:36 SZO SH Ignatuskin Krikunov
4-1 41:34 TRA Ruzicka Glinkin
32 Kapura lövések száma 25
11 Kiállításpercek 11

A Jugra megnyerte az első harmadot a Dinamo Moszkva ellen. A második és a harmadik játékrészben viszont 2-2 gólt lőttek a kék-fehérek, így nyertek.

KHL, 4452 néző.
Lazusin: 95,7% (Jerjomenko)
K
Birjukov: 86,7% (Gorjacsevszkih)
Visnyevszkij, Novák, Gorovikov, Daugavins, Pesztusko
1
Larsen, Melart, Buljanszkij, Guszev, Magogin
Szinyicin, Jalasvaara, Karpov, Karsums, Cvetkov
2
Zseldakov, Szergejev, Gyelnov, Romancev, Szitnyikov
Mironov, Oszipov, Volkov, Zsergyev, Szoin
3
Rjabikin, Szokolov, Gorbunov, Zjazov, Csibiszov
Budkin, Kokarjev, Moszaljov, Tyerescsenko
4
Sztalnov, Lesznuhin, Bortnyikov, Varfolomejev, Jacenko
Harijs Vitolins
E
Dmitrij Juskevics
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 10:23 JUG Bortnyikov
1-1 24:30 DMO Karpov Cvetkov Visnyevszkij
2-1 30:56 DMO Kokarjev Cvetkov Szinyicin
3-1 47:05 DMO PP Pesztusko Daugavins Gorovikov
4-1 50:56 DMO Cvetkov Karsums Oszipov
30 Kapura lövések száma 23
8 Kiállításpercek 8

A Medvescak kikapott a Dinamo Minszktől. A zágrábiak kapujában bemutatkozott Calvin Heeter, aki hiába védett 91,7%-kal, a hazai csatárok csak két gólt szereztek.

KHL, 5500 néző.
Heeter: 91,7% (Owuya)
K
Taylor: 93,9% (Karnauhov)
Carle, Morrisonn, Anderson, Leino, Thomas
1
Gorosko, Krajicek, Materuhin, Ellison, Kaljuzsnij
Martinovic, Flood, Bjorkstrand, Wright, Segal
2
Bailen, Nogacsov, Vesce, Linglet, Cheechoo
Katic, Kinrade, Pelletier, St. Pierre, Popovic
3
Svarny, Sinkevics, Gavrus, Melesko, Kulakov
Murray, Glumac, Perkovich, Hedberg
4
Liszovec, Drozd, Zaharov, Razvadovszkij
Doug Shedden
E
Lubomír Pokovic
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 14:24 MZA PP Pelletier St. Pierre Segal
1-1 19:32 DMI PP Linglet Vesce Ellison
1-2 34:29 DMI Melesko Gavrus Kulakov
1-3 42:08 DMI Gavrus Krajicek
2-3 46:49 MZA Segal Bjorkstrand Popovic
2-4 58:24 DMI Vesce Linglet
2-5 58:53 DMI Materuhin Kaljuzsnij Ellison
33 Kapura lövések száma 38
10 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk