A CSZKA büntetőkkel verte az Ak Barszt

   

A moszkvai piros-kékek Radulov nélkül nyertek Kazanyban.

A Traktor Panov duplájával verte a Torpedót. A vendégek megérezték két finn légiósuk, Immonen és Hietanen hiányát.

KHL, 6520 néző.
Garnett: 92,0% (Fokin)
K
Kaszutyin: 88,0% (Jahin)
Kondratyev, Quint, Bulis, Panov, Csisztov
1
Blazsijevszkij, Grigorjev, Wolski, Kazionov D., Salminen
Vaszilcsenko, Piganovics, Glinkin, Pesztunov, Popov
2
Oszipov, Homickij, Galuzin, Krasznoszlobodcev, Filatov
Atyusov, Katyicsev, Gubarjev, Osznovin, Ruzicka
3
Bernackij, Malevics, Drugov, Kazionov Gy., Kuljomin
Borodkin, Davidov, Zavaruhin, Penykovszkij, Szajusztov
4
Makarov, Gyemagin, Potapov, Jamkin
Andrej Nyikolisin
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 14:45 TRA PP Piganovics Csisztov Bulis
1-1 29:53 TRP Kazionov Gy. Galuzin
1-2 33:07 TRP Grigorjev Galuzin
2-2 49:10 TRA Panov Csisztov Bulis
3-2 55:24 TRA Panov Csisztov
25 Kapura lövések száma 25
20 Kiállításpercek 8

A Jugra legyőzte a Szeversztalt. A hazaiak továbbra is rájátszást érő helyen állnak.

KHL, 2430 néző.
Gorjacsevszkih: 96,7% (Birjukov)
K
Stepánek: 91,7% (Magarilov)
Larsen, Rjabikin, Kaspar, Romancev, Szitnyikov
1
Lukin, Sefer, Nyikoncev, Sztoljarov, Trubacsov
Zseldakov, Szergejev, Buljanszkij, Guszev, Magogin
2
Sztaszenko, Sinyin, Kagarlickij, Monahov, Csernov
Melart, Szokolov, Gorbunov, Zjazov, Csibiszov
3
Antropov, Arzamaszcev, Berdnyikov, Gyedunov, Kazakovcev
Pepeljajev, Lesznuhin, Medvegyev P., Jacenko
4
Nyekolenko, Szizov, Zemcsenko, Kovirsin, Kupcov
Dmitrij Juskevics
E
Igor Petrov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 16:19 JUG Melart Kaspar
1-1 29:38 SZE Sefer Trubacsov Nyikoncev
2-1 35:40 JUG PP Buljanszkij Magogin Guszev
3-1 42:15 JUG Jacenko Medvegyev P. Lesznuhin
36 Kapura lövések száma 30
28 Kiállításpercek 8

A játéknap rangadóján a kétszeres bajnok Ak Barsz a remekelő CSZKA-t fogadta. A mérkőzésen büntetők döntöttek, ahol csak a vendégek találtak be, így a moszkvaiak szerezték meg a pluszpontot.

KHL, 8460 néző.
Garipov: 93,8% (Jaroszlavlev)
K
Galimov: 93,5% (Tretyak)
Gyenyiszov V., Rilov, Lukojanov, Szvitov, Tkacsov
1
Gyenyiszov Gy., Jegorsev, Grigorenko, Prohorkin, Tyelegin
Zaharcsuk, Nyikulin, Azevedo, Kosztyicin, Mirnov
2
Naumenkov, Panyin, Artyuhin, Mursak, Hjalmarsson
Kornyejev, Brookbank, Burmisztrov, Varnakov, Möller
3
Bondarjev, Misarin, Volkov, Zsarkov, Sztasz
Muszin, Arhipov, Malihin, Obuhov
4
Billins, Prohorov, Kvartalnov, Ljubimov, Fefelov
Zinetula Biljaletgyinov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 35:51 AKB Gyenyiszov V. Tkacsov Lukojanov
1-1 39:54 CSZ Hjalmarsson Panyin Jegorsev
1-2 42:31 CSZ PP Mursak Bondarjev Artyuhin
2-2 50:59 AKB PP Azevedo Obuhov Kosztyicin
2-3 65:00 CSZ GWS Ljubimov
31 Kapura lövések száma 32
15 Kiállításpercek 23

A Lada és a Vityaz hihetetlenül fordulatos meccset vívott egymással. A találkozón felváltva vezettek a csapatok, az gólzáporból a podolszkiak jöttek ki jobban.

KHL, 4256 néző.
Glass: 76,9% (Jezsov: 89,5%)
K
Sateri: 86,7% (Liszutyin)
Barancev, Hunkes, Golubjev, Petrov, Csernyikov
1
Grebeskov, Porseland, Kempe, Horák, Ciganov
Vorobjov, Sztulov, Bocsarov, Valujszkij, Nyikityenko
2
Klimontov, Szemjonov Alekszej, Afinogenov, Kucserjavenko, Makejev
Ogurcov, Sulakov, Belouszov, Zatovic, Senfeld
3
Golovkov, Szeleznyov, Koroljov, Kousal, Szoloduhin
Romanov, Fjodorov, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Sarov
4
Svec-Rogovoj, Jakubov, Viglazov, Kudreman, Sityikov
Szergej Szvetlov
E
Oleg Orehovszkij
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 03:39 VIT Horák Ciganov Kempe
1-1 08:36 LDA Zatovic
2-1 09:43 LDA Csernyikov Barancev
2-2 13:48 VIT Grebeskov Makejev
2-3 19:55 VIT Viglazov Porseland
3-3 37:32 LDA Petrov Sztrelcov A.
4-3 48:37 LDA Senfeld Belouszov
4-4 53:18 VIT Szoloduhin Golovkov
4-5 57:41 VIT Kucserjavenko Szoloduhin
30 Kapura lövések száma 32
20 Kiállításpercek 4

A KHL utolsó helyén álló Nyeftyehimik az egyik legrosszabb csapatot, a Szocsit fogadta. Az összecsapást a vendégek nyerték, akik így elmozdultak a Nyugati főcsoport utolsó helyéről.

KHL, 3500 néző.
Kolppanen: 83,3% (Szudnyicin)
K
Pöpperle: 87,5% (Gavrilov)
Kalasnyikov, Eronen, Poligalov, Sexton, Stapleton
1
Gyerljuk, Wilson, Anyiszin, Ljuducsin, Emmerton
Berezin, Koszmacsov, Klimenko, Milovzorov, Hohrjakov
2
Koledov, Scsitov, Ignatuskin, Kosztyicin, Krikunov
Bilalov, Jevszejenkov, Zsukov, Ribin, Trunyov
3
Whitney, Jarvinen, Warn, Krutov, Krjukov
Amirov, Kulikov, Mnyihovics, Nyikulin
4
Scserbina, Ahmetov, Lapenkov, Siskanov
Rafik Jakubov
E
Vjacseszlav Bucajev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:51 NYH Sexton Koszmacsov Stapleton
1-1 12:13 SZO Lapenkov Wilson Scserbina
1-2 14:27 SZO PP Kosztyicin Krikunov Scsitov
1-3 16:19 SZO Ljuducsin Whitney Anyiszin
2-3 32:46 NYH Klimenko Milovzorov
2-4 38:54 SZO PP Krikunov Scsitov Kosztyicin
3-4 41:15 NYH Berezin Hohrjakov
3-5 45:47 SZO Ignatuskin Wilson Kosztyicin
3-6 53:26 SZO Lapenkov Ahmetov Jarvinen
24 Kapura lövések száma 36
12 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk