Szlovénia–Magyarország 1-3

   

Harminckét perc alatt háromszor is betalált a magyar U16-os válogatott Szlovénia ellen a St. Pölten-i serdülő Négy Nemzet Tornán és ezzel magabiztos győzelmet aratott.

Kedves Richárd már a negyedik percben megszerezte a vezetést a válogatottnak, majd a 25. percben az első gólnál asszisztot jegyző Péter Andornak adta vissza a kölcsönt, igaz, az összjáték Révész Marcellel vált tökéletessé, aki az első asszisztot jegyezte ennél a találatnál. Ezzel már 2-0-ra vezetett a magyar válogatott, de itt még nem volt vége, a 33. percben ugyanis érkezett Madácsi Benedek, a Fehérvár csatára 3-0-ra módosította az állást. Fontos volt, hogy a szlovénok ebben a harmadban sem tudtak gólt elérni. Végül a záró húsz perc első percében szépítettek, de a további felzárkózás már nem sikerült, így 3-1-re nyert Magyarország.

FELNŐTT FÉRFIAK.

Az EIHC-torna programja:

november 7., péntek, 15:30 Lengyelország–Olaszország
november 7., péntek, 19:00 Magyarország–Dél-Korea
november 8., szombat, 14:30 Olaszország–Dél-Korea
november 8., szombat, 18:00 Magyarország–Lengyelország
november 9., vasárnap, 14:30 Dél-Korea–Lengyelország
november 9., vasárnap, 18:00 Magyarország–Olaszország

A magyar válogatott novemberi EIHC-kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bálizs Bence 1990 Miskolci Jegesmedvék
Duschek Dávid 1988 Miskolci Jegesmedvék
Rajna Miklós 1991 Fehérvár
Védők:
Gőz Balázs 1992 Miskolci Jegesmedvék
Hüffner Adrián 1986 Dab.Docler
Martine Nathan 1988 Dab.Docler
Mestyán István 1989 Dab.Docler
Orbán Attila 1990 Fehérvár
Pozsgai Tamás 1988 Dab.Docler
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Szirányi Bence 1988 Fehérvár
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Vas Márton 1980 Löwen Frankfurt (GER-2.)
Támadók:
Benk András 1987 Fehérvár
Csányi Karol 1991 UTE
Dubek Vladimir 1981 FTC
Hári János 1992 Modo (SWE)
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Metcalfe Tyler 1984 Miskolci Jegesmedvék
Nagy Krisztián 1994 Miskolci Jegesmedvék
Rafaj Attila 1988 FTC
Sárpátki Tamás 1994 Fehérvár
Sebők Balázs 1994 Karpat (FIN)
Sikorcin Ladislav 1985 Fehérvár
Sofron István 1988 Krefeld Pinguine (GER)
Turbucz Martin 1994 UTE
Vas János 1984 Slavia Praha (CZE)


A felnőtt válogatott stábja, 2014/15:

Szövetségi kapitány: Rich Chernomaz
Edzők: Majoross Gergely, Diego Scandella, Sille Tamás
Kapusedző: Gary Clark
Erőnléti edző: Puskás Sándor
GM: Nagy Attila
Csapatvezető: Imre Lajos
Orvos: Majzik Ernő, Tóth-Bagi Zoltán
Gyúró: Bagonya Imre, Sashalmi Tamás
Felszerelésmenedzser: Kéri Rudolf, Nagy Patrik (és ezen a héten Robin MacDonald)

U20, JUNIOR VÁLOGATOTT.

Négy nemzet torna, Budapest, Megyeri út:

2014. november 6., csütörtök, 13:00 Magyarország–Franciaország 1-2
2014. november 7., péntek, 13:00 Magyarország–Olaszország
2014. november 8., szombat, 10:00 Magyarország–Szlovénia

A juniorválogatott játékoskerete, 2014. november:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Védők:
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Hruby Gellért 1995 Dab.Docler
Jászai Dávid 1996 MAC
Kovács Attila 1996 MAC
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Támadók:
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Keresztury Erik 1996 Düsseldorf (GER)
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Schmál Kristóf 1995 MAC
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Terbócs István 1996 MAC
Tóth Richárd 1995 MAC
Vincze Péter 1995 Fehérvár


A magyar U20-as stáb, 2014/15:

Szövetségi edző: Rich Chernomaz.
Edzők: Sille Tamás, Szilassy Zoltán.
Kapusedző: Gary Clark.
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor.
Fizioterapeuta: Bagonya Imre.
Csapatvezető: Nagy Attila.

U18, IFJÚSÁGI VÁLOGATOTT.

A telfsi U18-as négy nemzet torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. november 6., 19.10: Magyarország–Olaszország
2014. november 7., 19.10: Magyarország–Ausztria
2014. november 8., 10.10: Magyarország–Szlovénia

Az ifjúsági válogatott Telfsbe utazó játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Győri Boldizsár 1998 MAC
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Kováts Máté 1998 Vasas
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sarcia Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Csatárok:
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Sági Martin 1997 Linz (AUT)
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szabad Kevin 1997 Vienna C. (AUT)
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Szlépka Armand 1998 Vasas
Török Patrik 1998 Fehérvár
Török Viktor 1998 Vasas
Varga Tamás 1998 Vasas


A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Svasznek Bence, Ondrejcik Rastislav
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Nagy Attila
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Orvos: Bányai Máté

U16, SERDÜLŐ VÁLOGATOTT.

A St. Pölten-i U16-os Négy Nemzet Torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. november 6., 19.10: Magyarország–Szlovénia
2014. november 7., 15.40: Magyarország–Olaszország
2014. november 8., 13.40: Magyarország–Ausztria

A serdülő válogatott St. Pölten-i tornára utazó játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Nagy Kristóf 1999 UTE
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Hátvédek:
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Fejes Nándor 1999 MAC
Horváth Márton 1999 Fehérvár
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Pokornyi Dávid 2000 UTE
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Csatárok:
Bugár Gábor 1999 MAC
Csiki Attila 1999 UTE
Kedves Richárd 1999 MAC
Korchma Bence 1999 MAC
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 Fehérvár
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Révész Marcell 1999 Basel (SUI)
Szalma Zsolt 1999 UTE
Szigeti Ákos 1999 MAC


A magyar U16-os stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Jánosi Csaba, Szongoth Kristóf
Kapusedző: Máthé Csaba
Csapatvezető: Mercz Orsolya
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor

NŐI IFJÚSÁGI VÁLOGATOTT.

A női U18-as válogatott bő játékoskerete az Ausztria elleni mérkőzésekre:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Hodos Piroska 2000 Jászberényi SE U14
Horváth Vanessa 1999 Marilyn
Maruyama Yumi 2000 KMH
Poltzer Renáta 1997 KMH
Varga Panna Luca 2000 Jászberényi SE U14
Védők:
Csontos Katalin 1999 Marilyn
Fodor Lili Eszter 1999 Marilyn
Galántai Maja 1998 Marilyn
Mayer Fruzsina 2000 Vasas U14
Nagy Zsófia 2000 Marilyn
Odnoga Lotti 1999 KMH
Pál Vanda 1997 KMH
Szűcs Anita 1999 Sportország
Támadók:
Egyedi Noémi 1998 KMH
Gottlibet Zóra 1998 Marilyn
Grkovic Jelena 1997 Marilyn
Horváth Dominika 2000 Marilyn
Jáksó Virág 2000 Fehérvári Vadmacskák
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország
Klettner Dóra 1998 Marilyn
Mórocz Barbara 2000 Sportország
Pavuk Petra 1998 KMH
Páterka Lilla 1999 Sportország
Péter Csilla 2000 White Sharks
Pintér Hanna 1998 Marilyn
Puskás Noémi 2001 ISK-HSC Csíkszereda U14
Söléd Orsolya 2000 Jászberényi SE U14
Szelényi Lilien 1997 Marilyn
Szick Dorka 2000 Marilyn
Timkó Blanka 2001 MTK U14
Vakán Laura Tamara 2000 Marilyn
Váradi Orsolya 2001 Marilyn

A magyar női U18-as válogatott hétvégi mérkőzései:

2014. november 8., 17.00: Magyarország–Ausztria
2014. november 9., 10.30: Magyarország–Ausztria

A magyar női U18-as stáb, 2014/15:

Mentoredző: Dwayne Gylywoychuk
Edző: Buzás Norbert, Marton Tibor
Kapusedző: Zuzana Tomciková
Felszerelésmenedzser: Medgyes László

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA INFO
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB INFO
EL 18:00 FTCMAC INFO
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT INFO
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk