Olaszország kijelölte budapesti keretét

 

Világbajnoki ellenfelünk is bővebb kerettel, 3 kapussal, 10 hátvéddel és 15 csatárral érkezik.

Lou Vairo megbízott szövetségi kapitány megnevezte azokat az olasz játékosokat, akik a budapesti EIHC-tornán jégre léphetnek. Az előzetes, bő kerethez képest egy játékos csatlakozott az együtteshez, Daniel Peruzzo hozza a pont per meccs átlagot a Serie A újoncánál, az Appianónál.

ITA Vairo

Thomas Teofoli, az olasz szövetség elnöke elmondta, a játékosok motiváltak és felismerték annak fontosságát, hogy a nemzeti csapatért küzdhetnek. A főként hazai fiatalokból újjáépített csapattal kísérletező olaszok egyetlen sérülttel rendelkeznek, Luca Frigo izomsérüléssel küzd.

Olaszország játékoskerete a novemberi EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Alex Caffi 1990 Milano Rossoblu
Mark Demetz 1981 Gherdeina
Philipp Kosta 1991 Val Pusteria
Védők:
Lorenzo Casetti 1993 Asiago
Daniel Glira 1994 Val Pusteria
Armin Hofer 1987 Val Pusteria
Hannes Oberdörfer 1989 Bolzano (EBEL)
Ruben Rampazzo 1993 Olten (SUI-2.)
Alexander Sullmann 1990 Egna
Alex Trivellato 1993 Dresdner Eislöwen (GER-2.)
Christian Willeit 1987 Egna
Luca Zanatta 1991 Red Ice Martigny (SUI-2.)
Michael Zanatta 1989 Red Ice Martigny (SUI-2.)
Támadók:
Raphael Andergassen 1993 Caldaro
Anton Bernard 1989 Bolzano (EBEL)
Edoardo Caletti 1986 Milano Rossoblu
Alex Frei 1993 Caldaro
Tommaso Goi 1990 Bellinzona (SUI-3.)
Marco Insam 1989 Bolzano (EBEL)
Diego Iori 1986 Asiago
Diego Kostner 1992 Lugano (SUI)
Simon Kostner 1990 Ritten
Michele Marchetti 1994 Fassa
Paolo Nicolao 1991 Valpellice
Daniel Peruzzo 1985 Appiano
Hannes Stofner 1989 Vipiteno
Michael Sullmann 1993 Egna
Peter Wunderer 1990 Cortina

Az EIHC-torna menetrendje:

november 7., péntek, 15:30 Lengyelország–Olaszország
november 7., péntek, 19:00 Magyarország–Dél-Korea

november 8., szombat, 14:30 Olaszország–Dél-Korea
november 8., szombat, 18:00 Magyarország–Lengyelország

november 9., vasárnap, 14:30 Dél-Korea–Lengyelország
november 9., vasárnap, 18:00 Magyarország–Olaszország

4 nemzet torna

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk