Olaszország kijelölte budapesti keretét

 

Világbajnoki ellenfelünk is bővebb kerettel, 3 kapussal, 10 hátvéddel és 15 csatárral érkezik.

Lou Vairo megbízott szövetségi kapitány megnevezte azokat az olasz játékosokat, akik a budapesti EIHC-tornán jégre léphetnek. Az előzetes, bő kerethez képest egy játékos csatlakozott az együtteshez, Daniel Peruzzo hozza a pont per meccs átlagot a Serie A újoncánál, az Appianónál.

ITA Vairo

Thomas Teofoli, az olasz szövetség elnöke elmondta, a játékosok motiváltak és felismerték annak fontosságát, hogy a nemzeti csapatért küzdhetnek. A főként hazai fiatalokból újjáépített csapattal kísérletező olaszok egyetlen sérülttel rendelkeznek, Luca Frigo izomsérüléssel küzd.

Olaszország játékoskerete a novemberi EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Alex Caffi 1990 Milano Rossoblu
Mark Demetz 1981 Gherdeina
Philipp Kosta 1991 Val Pusteria
Védők:
Lorenzo Casetti 1993 Asiago
Daniel Glira 1994 Val Pusteria
Armin Hofer 1987 Val Pusteria
Hannes Oberdörfer 1989 Bolzano (EBEL)
Ruben Rampazzo 1993 Olten (SUI-2.)
Alexander Sullmann 1990 Egna
Alex Trivellato 1993 Dresdner Eislöwen (GER-2.)
Christian Willeit 1987 Egna
Luca Zanatta 1991 Red Ice Martigny (SUI-2.)
Michael Zanatta 1989 Red Ice Martigny (SUI-2.)
Támadók:
Raphael Andergassen 1993 Caldaro
Anton Bernard 1989 Bolzano (EBEL)
Edoardo Caletti 1986 Milano Rossoblu
Alex Frei 1993 Caldaro
Tommaso Goi 1990 Bellinzona (SUI-3.)
Marco Insam 1989 Bolzano (EBEL)
Diego Iori 1986 Asiago
Diego Kostner 1992 Lugano (SUI)
Simon Kostner 1990 Ritten
Michele Marchetti 1994 Fassa
Paolo Nicolao 1991 Valpellice
Daniel Peruzzo 1985 Appiano
Hannes Stofner 1989 Vipiteno
Michael Sullmann 1993 Egna
Peter Wunderer 1990 Cortina

Az EIHC-torna menetrendje:

november 7., péntek, 15:30 Lengyelország–Olaszország
november 7., péntek, 19:00 Magyarország–Dél-Korea

november 8., szombat, 14:30 Olaszország–Dél-Korea
november 8., szombat, 18:00 Magyarország–Lengyelország

november 9., vasárnap, 14:30 Dél-Korea–Lengyelország
november 9., vasárnap, 18:00 Magyarország–Olaszország

4 nemzet torna

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk