U18-as lányaink Ausztriát fogadják

 

A női ifjúsági válogatott szombat délután és vasárnap délelőtt nyugati szomszédunk legjobbjaival találkozik.

A magyar női U18-as válogatott csütörtökön kezdi a közös felkészülést a Jégpalotában. A keret jelenleg 5 kapusból és 27 mezőnyjátékosból áll. A csapatból Holzer Bernadett és Ungár Rebeka sérülés miatt hiányzik, valamint Sándor-Székely Katinka a klubedzője kérése miatt nem jön. Már az első nap után 18+2 fősre szűkül a keret, amely pénteken együtt gyakorol, majd szombaton 17 órától a Jégpalota edzőpályáján, vasárnap 10.30-tól pedig a centerpályán játszik Ausztriával.

A felnőtt válogatott ezen a héten nem gyakorol együtt, mivel nincs számukra elég jégidő.

A női U18-as válogatott bő játékoskerete az Ausztria elleni mérkőzésekre:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Hodos Piroska 2000 Jászberényi SE U14
Horváth Vanessa 1999 Marilyn
Maruyama Yumi 2000 KMH
Poltzer Renáta 1997 KMH
Varga Panna Luca 2000 Jászberényi SE U14
Védők:
Csontos Katalin 1999 Marilyn
Fodor Lili Eszter 1999 Marilyn
Galántai Maja 1998 Marilyn
Mayer Fruzsina 2000 Vasas U14
Nagy Zsófia 2000 Marilyn
Odnoga Lotti 1999 KMH
Pál Vanda 1997 KMH
Szűcs Anita 1999 Sportország
Támadók:
Egyedi Noémi 1998 KMH
Gottlibet Zóra 1998 Marilyn
Grkovic Jelena 1997 Marilyn
Horváth Dominika 2000 Marilyn
Jáksó Virág 2000 Fehérvári Vadmacskák
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország
Klettner Dóra 1998 Marilyn
Mórocz Barbara 2000 Sportország
Pavuk Petra 1998 KMH
Páterka Lilla 1999 Sportország
Péter Csilla 2000 White Sharks
Pintér Hanna 1998 Marilyn
Puskás Noémi 2001 ISK-HSC Csíkszereda U14
Söléd Orsolya 2000 Jászberényi SE U14
Szelényi Lilien 1997 Marilyn
Szick Dorka 2000 Marilyn
Timkó Blanka 2001 MTK U14
Vakán Laura Tamara 2000 Marilyn
Váradi Orsolya 2001 Marilyn

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk