U18-as lányaink Ausztriát fogadják

 

A női ifjúsági válogatott szombat délután és vasárnap délelőtt nyugati szomszédunk legjobbjaival találkozik.

A magyar női U18-as válogatott csütörtökön kezdi a közös felkészülést a Jégpalotában. A keret jelenleg 5 kapusból és 27 mezőnyjátékosból áll. A csapatból Holzer Bernadett és Ungár Rebeka sérülés miatt hiányzik, valamint Sándor-Székely Katinka a klubedzője kérése miatt nem jön. Már az első nap után 18+2 fősre szűkül a keret, amely pénteken együtt gyakorol, majd szombaton 17 órától a Jégpalota edzőpályáján, vasárnap 10.30-tól pedig a centerpályán játszik Ausztriával.

A felnőtt válogatott ezen a héten nem gyakorol együtt, mivel nincs számukra elég jégidő.

A női U18-as válogatott bő játékoskerete az Ausztria elleni mérkőzésekre:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Hodos Piroska 2000 Jászberényi SE U14
Horváth Vanessa 1999 Marilyn
Maruyama Yumi 2000 KMH
Poltzer Renáta 1997 KMH
Varga Panna Luca 2000 Jászberényi SE U14
Védők:
Csontos Katalin 1999 Marilyn
Fodor Lili Eszter 1999 Marilyn
Galántai Maja 1998 Marilyn
Mayer Fruzsina 2000 Vasas U14
Nagy Zsófia 2000 Marilyn
Odnoga Lotti 1999 KMH
Pál Vanda 1997 KMH
Szűcs Anita 1999 Sportország
Támadók:
Egyedi Noémi 1998 KMH
Gottlibet Zóra 1998 Marilyn
Grkovic Jelena 1997 Marilyn
Horváth Dominika 2000 Marilyn
Jáksó Virág 2000 Fehérvári Vadmacskák
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország
Klettner Dóra 1998 Marilyn
Mórocz Barbara 2000 Sportország
Pavuk Petra 1998 KMH
Páterka Lilla 1999 Sportország
Péter Csilla 2000 White Sharks
Pintér Hanna 1998 Marilyn
Puskás Noémi 2001 ISK-HSC Csíkszereda U14
Söléd Orsolya 2000 Jászberényi SE U14
Szelényi Lilien 1997 Marilyn
Szick Dorka 2000 Marilyn
Timkó Blanka 2001 MTK U14
Vakán Laura Tamara 2000 Marilyn
Váradi Orsolya 2001 Marilyn

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
október 31., kedd
U20 12:15 DHKVAS 
   H I R D E T É S
Partnerünk