Lengyelország keretet szűkített

 

25 főre módosította Jacek Plachta szövetségi kapitány a budapesti EIHC-tornára készülő válogatott keretet.

A korábbi bő keretből a Tychy két játékosa, Mikołaj Lopuski és Michal Kotlorz esett ki sérülés miatt, mindketten október 28-án, a Jastzebie elln 4-1-re elvesztett meccsen szenvedtek sérülést, előbbinek keresztszalag-szakadása, utóbbinak orrtörése van. Érdekesség, hogy a bajnok és a Kontinentális Kupa brassói köréből továbbjutó Sanok mindössze két játékost ad a válogatottba, legtöbben, hatan a Tychyből találhatók a 25 fős keretben.

Lengyelország novemberi EIHC-kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Kamil Kosowski 1987 csapat nélküli
Przemyslaw Odrobny 1985 JKH GKS Jastrzebie
Ondrej Raszka MMKS Podhale Nowy Targ
Védők:
Mateusz Bryk 1989 JKH GKS Jastrzebie
Bartosz Dabkowski 1985 Comarch Cracovia
Pawel Dronia 1989 Fischtown Pinguins (GER-2.)
Rafal Dutka 1985 KH Sanok
Kamil Górny 1989 JKH GKS Jastrzebie
Bartlomiej Pociecha 1992 GKS Tychy
Mateusz Rompkowski 1986 JKH GKS Jastrzebie
Jakub Wanacki 1991 GKS Tychy
Patryk Wajda 1988 Comarch Cracovia
Támadók:
Adam Baginski 1980 GKS Tychy
Aron Chmielewski 1991 AZ Havírov (CZE-2.)
Krystian Dziubinski 1988 MMKS Podhale Nowy Targ
Radoslaw Galant 1990 GKS Tychy
Dariusz Gruszka 1988 MMKS Podhale Nowy Targ
Damian Kapica
1992 MMKS Podhale Nowy Targ
Sebastian Kowalowka 1986 Comarch Cracovia
Marcin Kolusz
1985 GKS Tychy
Leszek Laszkiewicz 1978 JKH GKS Jastrzebie
Grzegorz Pasiut 1987 Comarch Cracovia
Jakub Witecki 1990 GKS Tychy
Patryk Wronka 1995 MMKS Podhale Nowy Targ
Krzysztof Zapala 1982 KH Sanok

 

Az EIHC-torna programja:

november 7., péntek, 15:30 Lengyelország–Olaszország
november 7., péntek, 19:00 Magyarország–Dél-Korea
november 8., szombat, 14:30 Olaszország–Dél-Korea
november 8., szombat, 18:00 Magyarország–Lengyelország
november 9., vasárnap, 14:30 Dél-Korea–Lengyelország
november 9., vasárnap, 18:00 Magyarország–Olaszország

EIHC 2014_11

Cimkék: , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 26., péntek
NHL 02:05 OTTPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk