HSC Csíkszereda–Steaua Rangers 2-1

   

Hosszabbításban szerezte meg a győzelmet a hazai csapat a román bajnokság rangadóján.

A vezetést emberelőnyből szerezte meg a HSC az első harmadban, amire a katonacsapat szintén előnyből válaszolt a másodikban. Mivel a hazaiaknál minden helyzet kimaradt, így a rendes játékidőben nem sikerült eldönteni a találkozót, a hosszabbításban viszont a kézsérüléséből visszatérő Molnár Zsombor emberelőnyből szerzett meccset eldöntő találatot. 2-1-re nyert a HSC, de az újabb pontveszteség egyben azt is jelenti, hogy a HSC több botlást nem engedhetnek meg maguknak a román bajnokságban, ha nem akar lemaradni az egyenes ágon való elődöntőbe való jutásról.

A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy Bíró Mátyást a második harmadban kórházba kellett szállítani térdsérülés miatt. A HSC legközelebb a Galaccal játszik szombaton, Papp Szabolcs és Erik Spady továbbra is eltiltását tölti, előbbi három, míg utóbbi két forduló eltiltást kapott a szerdán összeült fegyelmi bizottságtól.

A nap másik mérkőzésén a Brassó javított keddi teljesítményén, 14-0-s győzelmet még egy góllal sikerült megfejelni, így szerdán 15-0-ra nyertek a Sportul Studentesc ellen.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 3-7VÉGE
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 0-7VÉGE
EIHC 19:15 POLHUN 2-3VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 USAFIN 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:30)
OGN 13:10 CANRUS 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:45)
OGN 04:10 SWEKOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (9:00)
OGN 08:40 SUIJPN 1-0VÉGE
OG 13:10 FINKOR 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:30), M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SUIGER 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
U18 18:30 VASMIS 4-1VÉGE
U18 18:35 UTEKMH 5-1VÉGE
február 21., szerda
OG 04:10 CZEUSA 3-2 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 FINRUS 3-2ÉLŐ
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 
    • EUROSPORT 1 (14:45), M4SPORT.HU, M4 SPORT
U18 14:15 OHRAVS 
U20 15:00 DHKPEF 
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
EBEL 18:45 AVSZNO 
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
OGN 05:10 CANUSA 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 13:15 OHCUTE 
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
U20 18:00 SLLVAS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 CZERUS 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
február 24., szombat
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 
U20 16:15 G99VAS 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 18:00 MISUTE 
U18 18:20 MACAVS 
U18 18:30 ETOVAS 
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
OG 05:10 döntő
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
U20 14:40 MACAVS 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
EBEL 17:45 VSVAVS 
Partnerünk