Négy Nemzet Torna a MOL Liga Tv-n

   

A Magyar Jégkorong Szövetség kezdeményezésére a MOL Liga hivatalos oldalán interneten is nézhető lesz élőben mind a hat mérkőzés.

A három magyar érdekeltségű mérkőzésből a szombati Magyarország–Lengyelország és a vasárnapi Magyarország–Olaszország mérkőzést a Sport M televíziós csatorna élő közvetítésének átvételével, míg a pénteki Magyarország–Dél-Korea mérkőzést, valamint a nem magyar érdekeltségű három találkozót a MOL Ligában már megismert egykamerás, élő kommentárral ellátott közvetítés révén láthatják a nézők.

A mérkőzések napijegy vagy bérletes előfizetés formájában lesznek megtekinthetők, előbbi 750 Ft, utóbbi 1900 Ft-ba kerül. A bérletes előfizetések már most megvásárolhatók a www.molliga.eu oldalon, míg a napijegyek kizárólag a mérkőzés napján lesznek elérhetők.

A MOL Liga TV-n megtekinthető mérkőzések sorrendben:

2014. november 7. – Lengyelország–Olaszország, kezdés: 15:30
2014. november 7. – Magyarország–Dél-Korea (Sport 1), kezdés: 19:00
2014. november 8. – Olaszország–Dél-Korea, kezdés: 14:30
2014. november 8. – Magyarország–Lengyelország (Sport M), kezdés: 18:00
2014. november 9. – Dél-Korea–Lengyelország, kezdés: 14:30
2014. november 9. – Magyarország–Olaszország (Sport M), kezdés: 18:00

EIHC 2014_11

Cimkék: , , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC ÉLŐ
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk