Megvan az U16 és az U18 utazókerete

   

Olaszország, Ausztria és Szlovénia lesz a serdülők és az ifik ellenfele csütörtöktől.

A Glen Williamson vezette szakmai stáb megkezdte a hét végi tornákra utazó játékoskeretek kijelölését. Az U18-asoknál 3 kapus, 7 hátvéd és 12 csatár utazik, míg az U16-osoknál 2+7+13 játékos. Előbbiek Telfsbe, utóbbiak St. Pöltenbe buszoznak, tehát egyaránt nyugati szomszédunknál tehetnek sokat a magyar utánpótlás-nevelés hírnevéért.

U18, IFJÚSÁGI VÁLOGATOTT.

A telfsi U18-as négy nemzet torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. november 6., 19.10: Magyarország–Olaszország
2014. november 7., 19.10: Magyarország–Ausztria
2014. november 8., 10.10: Magyarország–Szlovénia

Az ifjúsági válogatott Telfsbe utazó játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Győri Boldizsár 1998 MAC
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Kováts Máté 1998 Vasas
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sarcia Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Csatárok:
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Sági Martin 1997 Linz (AUT)
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szabad Kevin 1997 Vienna C. (AUT)
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Szlépka Armand 1998 Vasas
Török Patrik 1998 Fehérvár
Török Viktor 1998 Vasas
Varga Tamás 1998 Vasas


A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Svasznek Bence, Ondrejcik Rastislav
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Nagy Attila
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Orvos: Bányai Máté

U16, SERDÜLŐ VÁLOGATOTT.

A St. Pölten-i U16-os Négy Nemzet Torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. november 6., 19.10: Magyarország–Szlovénia
2014. november 7., 15.40: Magyarország–Olaszország
2014. november 8., 13.40: Magyarország–Ausztria

A serdülő válogatott St. Pölten-i tornára utazó játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Nagy Kristóf 1999 UTE
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Hátvédek:
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Fejes Nándor 1999 MAC
Horváth Márton 1999 Fehérvár
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Pokornyi Dávid 2000 UTE
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Csatárok:
Bugár Gábor 1999 MAC
Csiki Attila 1999 UTE
Kedves Richárd 1999 MAC
Korchma Bence 1999 MAC
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 Fehérvár
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Révész Marcell 1999 Basel (SUI)
Szalma Zsolt 1999 UTE
Szigeti Ákos 1999 MAC


A magyar U16-os stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Jánosi Csaba, Szongoth Kristóf
Kapusedző: Máthé Csaba
Csapatvezető: Mercz Orsolya
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk