A Dinamo hatot lőtt a Szalavat Julajevnek

 

A kétszeres KHL-bajnok moszkvaiak nem kímélték az egyszeres Gagarin Kupa-győztest.

A Lokomotiv nyert Jekatyerinburgban. A jaroszlavliak számára a légiósok hozták az Avtomobiliszt elleni sikert, a cseh Novotny, a svéd Thörnberg és a fehérorosz-kanadai Platt talált be Kovár kapujába.

KHL, 5200 néző.
Kovár: 90,0% (Fomin)
K
Sanford: 93,3% (Kolesznyik)
Viklund, Lepistö, Brulé, Lazarjev, Szimakov
1
Kronwall, Jakovlev, Averin, Apalkov, Plotnyikov
Jegin, Metljuk, Bumagin, Petruzalek, Ribakov
2
Vasziljev, Holös, Galimov, Novotny, Thörnberg
Antonov, Trjamkin, Kozlov, Lewandowski, Mihnov
3
Ljubuskin, Martinov, Kartajev, Konykov, Korskov
Zsuravljov, Komarov, Golisev, Jemelin, Szolomonov
4
Gorohov, Pasnyin, Muszatov, Platt, Sprukts
Anatolij Jemelin
E
Dave King
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 23:46 LOK Novotny Plotnyikov Averin
0-2 27:59 LOK Thörnberg Galimov
1-2 28:10 AVT Szimakov Brulé Lazarjev
1-3 39:19 LOK Platt Muszatov
2-3 58:46 AVT PP Viklund Szimakov Lepistö
30 Kapura lövések száma 30
2 Kiállításpercek 4

A CSZKA a második harmadban döntötte el a Torpedo elleni meccset. A moszkvai piros-kékeknél Prohorkin 2 góllal, míg Radulov 3 gólpasszal zárt.

KHL, 4432 néző.
Galimov: 88,5% (Lalande)
K
Kaszutyin: 87,5% (Jahin: 87,5%)
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Prohorkin, Radulov
1
Malevics, Hietanen, Immonen, Kazionov D., Salminen
Jegorsev, Kiszelevics, Artyuhin, Mursak, Hjalmarsson
2
Grigorjev, Homickij, Gyemagin, Kuljomin, Nokelainen
Misarin, Panyin, Andronov, Zsarkov V., Tyelegin
3
Bernackij, Blazsijevszkij, Galuzin, Krasznoszlobodcev, Filatov
Naumenkov, #2134, Kvartalnov, Ljubimov, Szilajev
4
Makarov, Dvurecsenszkij, Kazionov Gy., Potapov
Dmitrij Kvartalnov
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 03:03 TRP Dvurecsenszkij Hietanen Kazionov Gy.
1-1 19:37 CSZ Prohorkin Radulov Gyenyiszov
2-1 22:02 CSZ Prohorkin Jegorsev Radulov
2-2 27:26 TRP Krasznoszlobodcev Filatov
3-2 32:25 CSZ Ljubimov Misarin
4-2 37:06 CSZ Grigorenko Radulov Kiszelevics
5-2 43:56 CSZ Artyuhin Misarin Hjalmarsson
5-3 51:20 TRP Kazionov Gy. Homickij Immonen
40 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 6

A második moszkvai csapat, a Dinamo átgázolt a Szalavat Julajeven. Az első harmad után Szohatszkij helyét Irving vette át az ufai kapuban, ám ő is kapott három gólt, így az 51. percben visszaállt Szohatszkij.

KHL, 5844 néző.
Jerjomenko: 100% (Saricsenkov)
K
Szohatszkij: 70,0% (Irving: 76,9%)
Robinson, Jalasvaara, Gorovikov, Daugavins, Pesztusko
1
Zubarjev, Kutuzov, Makarov, Tolpeko, Hlisztov
Visnyevszkij D., Oszipov, Dugin, Karpov, Cvetkov
2
Kolcov, Kulda, Kajgorodov, Pihlström, Hartikainen
Budkin, Korjagin, Babenko, Glazacsev, Szoin
3
Visnyevszkij I., Heikkinen, Mereszkin, Pankov, Mitrofanov
Szolovjov, Moszaljov, Brjukvin, Volkov, Tyerescsenko
4
Bodrov, Gluhov, Dubrovszkij, Sztyepanov
Harijs Vitolins
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 00:48 DMO Robinson
2-0 09:43 DMO PP Pesztusko Daugavins
3-0 17:52 DMO Szoin Glazacsev
4-0 21:52 DMO PP Robinson Szoin Babenko
5-0 46:38 DMO Volkov Oszipov
6-0 50:49 DMO Gorovikov Pesztusko Jalasvaara
23 Kapura lövések száma 21
6 Kiállításpercek 10

A Metallurg Magnyitogorszk első sora brillírozott Helsinkiben. A magnyitogorszkiaknál a Jokerit ellen Jan Kovár 2+1 pontot szerzett, míg Zaripov 4 asszisztot osztott ki.

KHL, 10109 néző.
Karlsson: 85,2% (Helenius)
K
Kosecskin: 96,7% (Pecsurszkij)
Gunderson, Lajunen, Aaltonen, Kapanen, Huhtala
1
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Osala
Karalahti, Ohtamaa, Ben-Amor, McLean, Sallinen
2
Lee, Habarov, Brent, Grigorenko, Platonov
Vaananen, Todd, Koukal, Moses, Omark
3
Batirsin, Bereglazov, Kamenyev, Koszov, Jakucenya
Maki, Rita, Hahl
4
Tyerescsenko, Tyimkin, Paré, Potyehin, Junykov
Erkka Westerlund
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 14:57 MMG Lee Zaripov Kovár
0-2 17:45 MMG Antyipin Zaripov Birjukov
0-3 30:15 MMG PP Kovár Lee Zaripov
1-3 31:44 JOK Omark Moses
1-4 46:57 MMG Kovár Platonov Zaripov
30 Kapura lövések száma 27
4 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk