Válogatottmegszállás alatt a Jégpalota

   

Több mint 160 válogatott játékos gyakorol Káposztásmegyeren. Négy férfi és két női válogatott edzőtáborozik a következő 8-9 napban, közülük öt csapat meccseket is játszik a hét második felében. A férfi felnőtt és az U20-as szelekt Budapesten vív 6 nemzetközi mérkőzést. Teljes heti program.

A férfi felnőtt, U20-as, U18-as és U16-os csapat bő kerete egyaránt a Jégpalotában kezdi meg a heti munkát. Szerda délután a kisebbek a külföldi tornára utaznak, a juniorok átköltöznek a Megyeri útra, a felnőttek pedig maradnak Káposztásmegyeren. A hét második felében és jövő hét elején a női U18-as és U15-ös keret is találkozik, közülük az ifjúságiak Ausztriával mérkőzésnek kétszer. Örömteli állapot ez, ha visszaemlékszünk arra, hogy 6-7 éve kis túlzással nem volt annyi junior korú játékos az országban, amennyien a juniorválogatottban játszhattak volna.

A játékoskeretek folyamatosan szűkülnek majd, a felnőttek kedd este 28 főre olvadnak.

Egybegyűjtöttük a négy férfiválogatott játékoskeretét és programját.

valogatott edzes

Fotó: Mudra László (MJSZ)

FELNŐTT FÉRFIAK.

Az EIHC-torna programja:
november 7., péntek, 15:30 Lengyelország–Olaszország
november 7., péntek, 19:00 Magyarország–Dél-Korea
november 8., szombat, 14:30 Olaszország–Dél-Korea
november 8., szombat, 18:00 Magyarország–Lengyelország
november 9., vasárnap, 14:30 Dél-Korea–Lengyelország
november 9., vasárnap, 18:00 Magyarország–Olaszország

A magyar válogatott novemberi bő kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ágoston Olivér 1994 UTE
Bálizs Bence 1990 Miskolci Jegesmedvék
Duschek Dávid 1988 Miskolci Jegesmedvék
Hetényi Zoltán 1988 Fehérvár
Pleszkán József 1993 UTE
Rajna Miklós 1991 Fehérvár
Sevela Peter 1983 Dab.Docler
Védők:
Arany Máté 1994 Fehérvár
Dósa Krisztián 1994 Miskolci Jegesmedvék
Dudas Jesse 1988 Miskolci Jegesmedvék
Garbacz Ádám 1994 UTE
Gőz Balázs 1992 Miskolci Jegesmedvék
Hegyi Ádám 1986 FTC
Hetényi Péter 1991 Fehérvár
Hüffner Adrián 1986 Dab.Docler
Kiss Dániel 1991 Fehérvár
Korbuly Gergely 1994 Fehérvár
Martine Nathan 1988 Dab.Docler
Mestyán István 1989 Dab.Docler
Orbán Attila 1990 Fehérvár
Pozsgai Tamás 1988 Dab.Docler
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Szirányi Bence 1988 Fehérvár
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Varga Arnold 1992 Fehérvár
Vas Márton 1980 Löwen Frankfurt (GER-2.)
Támadók:
Azari Zsolt 1986 Dab.Docler
Bartalis István 1990 Fehérvár
Benk András 1987 Fehérvár
Csányi Karol 1991 UTE
Dubek Vladimir 1981 FTC
Fliszár Zalán 1994 Miskolci Jegesmedvék
Gágyor Péter 1994 UTE
Hajós Roland 1990 Miskolci Jegesmedvék
Hári János 1992 Modo (SWE)
Hegyi Ádám Zoltán 1988 UTE
Kiss Ákos 1988 Dab.Docler
Kóger Dániel 1989 Fehérvár
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Könczei Áron 1994 Debreceni HK
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Metcalfe Tyler 1984 Miskolci Jegesmedvék
Nagy Krisztián 1994 Miskolci Jegesmedvék
Nemes Benjámin 1993 Fehérvár
Németh Attila 1992 Fehérvár
Németh Péter 1988 FTC
Pavuk Attila 1991 Dab.Docler
Popovics Patrik 1990 Miskolci Jegesmedvék
Rafaj Attila 1988 FTC
Sárpátki Tamás 1994 Fehérvár
Sebők Balázs 1994 Karpat (FIN)
Sijka Dusan 1989 Debreceni HK
Sikorcin Ladislav 1985 Fehérvár
Sofron István 1988 Krefeld Pinguine (GER)
Szappanos Dávid 1986 Dab.Docler
Tóth Adrián 1990 Miskolci Jegesmedvék
Tóth Gergő 1993 UTE
Turbucz Martin 1994 UTE
Vas János 1984 Slavia Praha (CZE)

Szövetségi kapitány: Rich Chernomaz.
Edzők: Diego Scandella, Majoross Gergely, Sille Tamás.
Kapusedző: Gary Clark.

U20, JUNIOR.

Négy nemzet torna, Budapest, Megyeri út:

2014. november 6., csütörtök, 13:00 Magyarország–Franciaország
2014. november 7., péntek, 13:00 Magyarország–Olaszország
2014. november 8., szombat, 10:00 Magyarország–Szlovénia

A juniorválogatott bő játékoskerete, 2014. november:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Daoda Olivér 1996 Flemingsberg (SWE)
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Dörök Bence 1995 Dab.Docler
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Hruby Gellért 1995 Dab.Docler
Inglis Ákos 1995 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kovács Attila 1996 MAC
Lakatos Levente 1996 MAC
Pados László 1995 Fehérvár
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár
Támadók:
Egyed Márk 1996 UTE
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Felföldy Philipp 1996 MAC
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Godó Dániel 1995 Miskolc
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Keresztury Erik 1996 Düsseldorf (GER)
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Schmál Kristóf 1995 MAC
Szabad Kevin 1997 Vienna C. (AUT)
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Terbócs István 1996 MAC
Tóth Richárd 1995 MAC
Vincze Péter 1995 Fehérvár

A magyar U20-as stáb, 2014/15:

Szövetségi edző: Rich Chernomaz.
Edzők: Sille Tamás, Szilassy Zoltán.
Kapusedző: Gary Clark.
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor.
Fizioterapeuta: Bagonya Imre.
Csapatvezető: Nagy Attila.

U18, IFJÚSÁGI.

A telfsi U18-as négy nemzet torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. november 6., 19.10: Magyarország–Olaszország
2014. november 7., 19.10: Magyarország–Ausztria
2014. november 8., 10.10: Magyarország–Szlovénia

Az ifjúsági válogatott Telfsre készülő játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Dobos Kristóf 1997 MAC
Győri Boldizsár 1998 MAC
Kiss Bence 1997 Miskolc
Nagy Péter 1997 Debrecen
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bálint Tamás 1998 MAC
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Bukor Rajmund 1999 Vasas
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Gerencsér Dominik 1997 Mikkeli (FIN)
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Kováts Máté 1998 Vasas
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Pozsár Márk 1998 Miskolc
Sarcia Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szűcs István 1997 UTE
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Csatárok:
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Gombos Bence 1998 KMH
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Horváth András 1997 Vasas
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Komjáti Gábor 1997 Pesterzsébet
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Sági Martin 1997 Linz (AUT)
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Szlépka Armand 1998 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Fehérvár
Török Viktor 1998 Vasas
Varga Tamás 1998 Vasas
Zsigmond Bence 1998 Csíkszereda

A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Svasznek Bence, Ondrejcik Rastislav
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Nagy Attila
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter

U16, SERDÜLŐ.

A St. Pölten-i U16-os Négy Nemzet Torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. november 6., 19.10: Magyarország–Szlovénia
2014. november 7., 15.40: Magyarország–Olaszország
2014. november 8., 13.40: Magyarország–Ausztria

A serdülő válogatott St. Pölten-i tornára készülő játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Kovács Dávid Márk 1999 Debrecen
Nagy Kristóf 1999 UTE
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Tóth Károly Balázs 1999 MAC
Hátvédek:
Altmann Márk 1999 Vasas
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Fejes Nándor 1999 MAC
Horváth Márton 1999 Fehérvár
Horváth Olivér 1999 UTE
Kiss Roland 1999 Fehérvár
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Korchma Bence 1999 MAC
Pokornyi Dávid 2000 UTE
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vas Márk 1999 Fehérvár
Vincze Gergő 1999 Fehérvár
Csatárok:
Bugár Gábor 1999 MAC
Csiki Attila 1999 UTE
Gálos Norbert 1999 UTE
Gáspár Soma 1999 UTE
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Kedves Richárd 1999 MAC
Kiss Bendegúz 1999 Miskolc
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 Fehérvár
Mazzag Marcell 1999 Fehérvár
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Révész Marcell 1999 Basel (SUI)
Szalma Zsolt 1999 UTE
Szigeti Ákos 1999 MAC
Takács Noel 1999 Vasas
Tóth András 2000 MAC
Türmer Gábor 1999 UTE
Verba Balázs 1999 Miskolc

A magyar U16-os stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Jánosi Csaba, Szongoth Kristóf
Kapusedző: Máthé Csaba
Csapatvezető: Mercz Orsolya
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk