A Szibir nyert Minszkben

 

Szombaton egyetlen mérkőzést rendeztek a KHL-ben.

A Dinamo Minszk 14692 néző előtt a Szibirt fogadta. A hazaiak a 3. percben ötperces emberelőnybe kerültek, ám nem használták ki. Ez megbosszulta magát, a novoszibirszkiek 26 lövésből 4 gólt értek el, így magabiztosan nyertek.

KHL, 14692 néző.
Haugen: 84,6% (Selepnyov)
K
Koskinen: 95,5% (Beszpalov)
Bailen, Nogacsov, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
1
Alekszejev, Hersley, Koskiranta, Kugrisev, Enlund
Gorosko, Krajicek, Vesce, Razvadovszkij, Ellison
2
Mamasev, Ozsiganov, Bobrov, Kopejkin, Monya
Liszovec, Sinkevics, Kulakov, Melesko, Uszenko
3
Gimajev, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Filicskin, Gavrus, Drozd, Zaharov
4
Konyev, Butuzov, Vorosilo, Jefimenko
Lubomír Pokovic
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08:39 SZI Sumakov Alekszejev Gubin
0-2 14:49 SZI Kopejkin Monya
0-3 28:16 SZI PP Ozsiganov Szannyikov Sumakov
1-3 38:41 DMI Kulakov Ellison Nogacsov
1-4 45:45 SZI PP Kugrisev Hersley Alekszejev
22 Kapura lövések száma 26
12 Kiállításpercek 37
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk