A Torpedo nyert Szocsiban

   

Az egyetlen vasárnapi KHL-meccsen vendégsiker született.

A Torpedo finn légiósai továbbra is remekelnek. Immonen és Nokelainen gólt lőtt, valamint Salminen gólpasszt adott. A kapuban Kaszutyin 25 védéssel járult hozzá a győzelemhez. Sikerével a Torpedo a Nyugati főcsoport 5. helyén áll.

KHL, 7942 néző.
Pöpperle: 93,1% (Gavrilov)
K
Kaszutyin: 96,2% (Jahin)
Pautov, Scsitov, Ignatuskin, Krikunov, Petersson
1
Malevics, Hietanen, Immonen, Kazionov D., Salminen
Koledov, Wilson, Anyiszin, Szaprikin, Emmerton
2
Grigorjev, Homickij, Gyemagin, Kuljomin, Nokelainen
Szedunov, Jarvinen, Warn, Krjukov, Ljuducsin
3
Blazsijevszkij, Valentyenko, Galuzin, Krasznoszlobodcev, Filatov
Petrov, Morozov, Ahmetov, Krutov, Scserbina
4
Oszipov, Dvurecsenszkij, Kazionov Gy., Potapov
Vjacseszlav Bucajev
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 10:59 TRP PP Immonen Salminen Gyemagin
1-1 27:36 SZO Scserbina Krutov
1-2 48:13 TRP Nokelainen Kuljomin
26 Kapura lövések száma 29
8 Kiállításpercek 10
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk