A Hamburg nyolcat lőtt a Nürnbergnek

Kevin Clark négy góllal vette ki a részét a Freezers sikeréből.

Csehországban rossz kapusteljesítménye miatt kikapott a Skoda Plzen. A 2013-as cseh bajnok a Sparta Prahát fogadta, hiába vezettek a plzeniek Dominik Kubalík góljával egy harmad után, a második játékrészben Matej Machovsky öt gólt kapott 13 lövésből, így Lukas Mensator vette át a helyét, aki hiába védett remekül, a Sparta 5-2-re nyert.

Finnországban a TPS nagyot küzdött. A 13. percben a vendég Assat 3-0-ra vezetett, a második harmadban egygólosra csökkentették hátrányukat a turkuiak. A harmadik játérész közepén öt perc alatt három gólt lőttek, amire már csak egy válasz érkezett a poriaktól, így a TPS 5-4-es győzelmet aratott.

A DEL-ben nagy verést osztott ki a Hamburg. A gyengélkedő Freezers a középmezőnybe tartozó Thomas Sabo Ice Tigerst fogadta, ám az eredményen nem látszott a két csapat tabellán elfoglalt helye, ugyanis a hazaiak 8-1-re nyertek. Kevin Clark négy gólt szerzett, Morten Madsen három gólpasszt adott, Dimitrij Kotschnew 95%-kal védett.

Az NLA egyetlen vasárnapi mérkőzésén 12 gólt láthattak a nézők. A HC Davos 7-5-re diadalmaskodott, mindegyik gólt másik játékos szerezte. A kapusok nem remekeltek, Leonardo Genoni 27 lövésből kapott 5 gólt, míg Tobias Stephan 32 lövésből csak 25-ször védett.

Az SHL-ben a Skelleftea háromgólos vereséget szenvedett. A SAIK a Farjestadhoz látogatott, a karlstadiak 6-3-as győzelmet arattak. Az FBK vezérei svédek voltak, Milan Gulas 3 gólt lőtt és 1 gólpasszt adott, míg Jakub Klepis 3 asszisztot jegyzett.

Szlovákiában csak a mérkőzés első felében tudta tartani a lépést a HK Nitra Besztercebányán. A 30. percig szoros volt a mérkőzés, 3-3 állt az eredményjelzőn. A találkozó második részében viszont négy gólt szerzett a HC 05 Banská Bystrica, miközben a nyitraiak egyet sem, így 7-3-as hazai siker született.