A Traktor legyőzte a Ladát

 

A cseljabinszkiek diadalmaskodtak Togliattiban.

A Traktor nyert a Lada otthonában. A fordulatos találkozón a hazaiak és a vendégek is kétszer-kétszer vezettek, végül a cseljabinszkiek diadalmaskodtak.

KHL, 6200 néző.
Jezsov: 84,0% (Glass)
K
Gyemcsenko: 90,6% (Fokin)
Barancev, Podhradsky, Golubjev, Petrov, Csernyikov
1
Katyicsev, Quint, Bulis, Panov, Csisztov
Hunkes, Sulakov, Valujszkij, Zatovic, Nyikityenko
2
Borodkin, Piganovics, Kokujov, Popov, Wilson
Vorobjov, Romanov, Bocsarov, Masztrjukov, Sarov
3
Atyusov, Hlisztov, Osznovin, Penykovszkij, Ruzicka
Ogurcov, Sloboda, Sztrelcov V., Fahrutgyinov, Fjodorov
4
Kosztromityin, Szajusztov, Velicskin, Mokin, Toluzakov
Szergej Szvetlov
E
Karri Kivi
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 04:32 LDA Hunkes Nyikityenko Zatovic
1-1 09:11 TRA Kokujov Wilson Szajusztov
1-2 10:14 TRA Piganovics Panov
2-2 23:49 LDA Petrov Csernyikov Golubjev
3-2 25:25 LDA Masztrjukov
3-3 27:08 TRA PP Panov Quint Csisztov
3-4 33:13 TRA Wilson Kokujov
32 Kapura lövések száma 25
6 Kiállításpercek 10

A Jugra az utolsó előtti másodpercben mentette hosszabbításra a Nyeftyehimik elleni meccset. A túlórát behúzták a vendégek, így hatalmas hajrával szereztek kettő pontot.

KHL, 4500 néző.
Szudnyicin: 90,9% (Kolppanen)
K
Gorjacsevszkih: 88,5% (Birjukov)
Eronen, Kalasnyikov, Zsukov, Poligalov, Stapleton
1
Larsen, Szergejev, Kaspar, Maxwell, Rajala
Guszkov, Jevszejenkov, Koroljuk, Ribin, Hennessy
2
Zseldakov, Mamkin, Bortnyikov, Magogin, Szitnyikov
Belov, Berezin, Kulikov, Milovzorov, Sztyepanov
3
Putilov, Szokolov, Gorbunov, Romancev, Csibiszov
Brincev, Hohrjakov, Alsevszkij Sz., Alsevszkij J., Mnyihovics
4
Sztalnov, Buljanszkij, Guszev, Jacenko
Kari Hejkkilja
E
Dmitrij Juskevics
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 22:06 JUG Jacenko Guszev
0-2 34:13 JUG Maxwell Larsen Kaspar
1-2 36:35 NYH PP Koroljuk Eronen Stapleton
2-2 36:56 NYH Alsevszkij Sz. Jevszejenkov Alsevszkij J.
3-2 54:25 NYH Stapleton Zsukov Poligalov
3-3 59:59 JUG Magogin Szergejev
3-4 63:35 JUG Guszev
26 Kapura lövések száma 44
6 Kiállításpercek 10

A Jokerit magabiztosan verte a Dinamo Rigát. A finnek az első két harmadban két-két gólt lőttek, továbbra is a Nyugati főcsoport 3. helyén állnak.

KHL, 10157 néző.
Karlsson: 91,3% (Helenius)
K
Masalskis: 82,8% (Sedlácek)
Gunderson, Lajunen, Aaltonen, Kapanen, Huhtala
1
Jerofejevs, Cibulskis, Darzins, Dzerins, Indrasis
Vaananen, Ohtamaa, Maki, Rita, Harju
2
Genoway, Pujacs, Bicevskis, Meija, Redlihs M.
Todd, Jaakola, Koukal, Moses, Omark
3
Porejs, Sotnieks, Saulietis, Szcsasztlivij, Hossa
Ben-Amor, Pöysti, Hahl
4
Grinbergs, Bukarts, Videll, Cipulis
Erkka Westerlund
E
Artis Abols
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:39 JOK Pöysti Hahl
2-0 09:14 JOK PP Omark Moses Jaakola
3-0 30:56 JOK PP Koukal Omark Moses
4-0 38:19 JOK Moses Omark
4-1 52:52 DRI SH Indrasis Darzins Genoway
5-1 53:49 JOK PP Moses Todd Jaakola
5-2 55:52 DRI SH Bicevskis Sotnieks Meija
29 Kapura lövések száma 23
12 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk