A Traktor legyőzte a Ladát

 

A cseljabinszkiek diadalmaskodtak Togliattiban.

A Traktor nyert a Lada otthonában. A fordulatos találkozón a hazaiak és a vendégek is kétszer-kétszer vezettek, végül a cseljabinszkiek diadalmaskodtak.

KHL, 6200 néző.
Jezsov: 84,0% (Glass)
K
Gyemcsenko: 90,6% (Fokin)
Barancev, Podhradsky, Golubjev, Petrov, Csernyikov
1
Katyicsev, Quint, Bulis, Panov, Csisztov
Hunkes, Sulakov, Valujszkij, Zatovic, Nyikityenko
2
Borodkin, Piganovics, Kokujov, Popov, Wilson
Vorobjov, Romanov, Bocsarov, Masztrjukov, Sarov
3
Atyusov, Hlisztov, Osznovin, Penykovszkij, Ruzicka
Ogurcov, Sloboda, Sztrelcov V., Fahrutgyinov, Fjodorov
4
Kosztromityin, Szajusztov, Velicskin, Mokin, Toluzakov
Szergej Szvetlov
E
Karri Kivi
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 04:32 LDA Hunkes Nyikityenko Zatovic
1-1 09:11 TRA Kokujov Wilson Szajusztov
1-2 10:14 TRA Piganovics Panov
2-2 23:49 LDA Petrov Csernyikov Golubjev
3-2 25:25 LDA Masztrjukov
3-3 27:08 TRA PP Panov Quint Csisztov
3-4 33:13 TRA Wilson Kokujov
32 Kapura lövések száma 25
6 Kiállításpercek 10

A Jugra az utolsó előtti másodpercben mentette hosszabbításra a Nyeftyehimik elleni meccset. A túlórát behúzták a vendégek, így hatalmas hajrával szereztek kettő pontot.

KHL, 4500 néző.
Szudnyicin: 90,9% (Kolppanen)
K
Gorjacsevszkih: 88,5% (Birjukov)
Eronen, Kalasnyikov, Zsukov, Poligalov, Stapleton
1
Larsen, Szergejev, Kaspar, Maxwell, Rajala
Guszkov, Jevszejenkov, Koroljuk, Ribin, Hennessy
2
Zseldakov, Mamkin, Bortnyikov, Magogin, Szitnyikov
Belov, Berezin, Kulikov, Milovzorov, Sztyepanov
3
Putilov, Szokolov, Gorbunov, Romancev, Csibiszov
Brincev, Hohrjakov, Alsevszkij Sz., Alsevszkij J., Mnyihovics
4
Sztalnov, Buljanszkij, Guszev, Jacenko
Kari Hejkkilja
E
Dmitrij Juskevics
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 22:06 JUG Jacenko Guszev
0-2 34:13 JUG Maxwell Larsen Kaspar
1-2 36:35 NYH PP Koroljuk Eronen Stapleton
2-2 36:56 NYH Alsevszkij Sz. Jevszejenkov Alsevszkij J.
3-2 54:25 NYH Stapleton Zsukov Poligalov
3-3 59:59 JUG Magogin Szergejev
3-4 63:35 JUG Guszev
26 Kapura lövések száma 44
6 Kiállításpercek 10

A Jokerit magabiztosan verte a Dinamo Rigát. A finnek az első két harmadban két-két gólt lőttek, továbbra is a Nyugati főcsoport 3. helyén állnak.

KHL, 10157 néző.
Karlsson: 91,3% (Helenius)
K
Masalskis: 82,8% (Sedlácek)
Gunderson, Lajunen, Aaltonen, Kapanen, Huhtala
1
Jerofejevs, Cibulskis, Darzins, Dzerins, Indrasis
Vaananen, Ohtamaa, Maki, Rita, Harju
2
Genoway, Pujacs, Bicevskis, Meija, Redlihs M.
Todd, Jaakola, Koukal, Moses, Omark
3
Porejs, Sotnieks, Saulietis, Szcsasztlivij, Hossa
Ben-Amor, Pöysti, Hahl
4
Grinbergs, Bukarts, Videll, Cipulis
Erkka Westerlund
E
Artis Abols
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:39 JOK Pöysti Hahl
2-0 09:14 JOK PP Omark Moses Jaakola
3-0 30:56 JOK PP Koukal Omark Moses
4-0 38:19 JOK Moses Omark
4-1 52:52 DRI SH Indrasis Darzins Genoway
5-1 53:49 JOK PP Moses Todd Jaakola
5-2 55:52 DRI SH Bicevskis Sotnieks Meija
29 Kapura lövések száma 23
12 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF ÉLŐ
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk