A Slovan nyert Rigában

   

A szlovák KHL-csapat a sikerével rájátszást érő helyre került.

A Jokerit nyert Mityiscsiben. A finnek továbbra is remekül szerepelnek a KHL-ben, a Nyugati főcsoport 3. helyén állnak.

KHL, 6100 néző.
Engren: 89,3% (Sikin)
K
Helenius: 94,1% (Karlsson)
Gilroy, Diblenko, Csernov, Smeljov, Engqvist
1
Gunderson, Lajunen, Aaltonen, Kapanen, Huhtala
Nemec, Novopasin, Gluhov, Majorov, Potapov
2
Karalahti, Korpikari, Koukal, Moses, Omark
Dorofejev, Rukavisnyikov, Kolcov, Taratuhin, Jasin
3
Todd, Jaakola, Rita, Hahl, Harju
Baldajev, Velikov, Voronyin, Lescsenko, Szosnyikov
4
McLean, Maki, Pöysti
Alekszej Kudasov
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 12:05 JOK Moses Gunderson Koukal
1-1 16:37 ATL Taratuhin Jasin Diblenko
1-2 22:34 JOK Omark Moses
1-3 30:40 JOK Huhtala Aaltonen Gunderson
2-3 55:41 ATL Csernov Smeljov Diblenko
34 Kapura lövések száma 28
4 Kiállításpercek 4

A SZKA magabiztosan verte a Medvescakot. Az oroszok csapatként diadalmaskodtak, ugyanis mind a 12 csatáruk szerzett pontot.

KHL, 12247 néző.
Ivannyikov: 90,9% (Salák)
K
Brust: 86,2% (Dekanich)
Kalinyin, Szemjonov, Kovalcsuk, Tyihonov, Ericsson
1
Martinovic, Flood, Bjorkstrand, Glumac, Murray
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Morrisonn, Hutchinson, Anderson, Palushaj, Thomas
Belov, Csugyinov, Martensson, Thoresen, Cervenka
3
Katic, St. Pierre, Pelletier, Segal, Stewart
Jermakov, Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Makarov
4
Perkovich, Wright, Hedden
Vjacseszlav Bikov
E
Dean Fedorchuk
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 18:07 SZK Ericsson Tyihonov Kovalcsuk
1-1 25:56 MZA PP Katic
2-1 31:12 SZK PP Thoresen Martensson Cervenka
3-1 41:15 SZK Sipacsov Dadonov Panarin
3-2 49:25 MZA Thomas Stewart St. Pierre
4-2 54:45 SZK Kablukov Burdaszov Makarov
5-2 59:32 SZK Martensson
30 Kapura lövések száma 22
10 Kiállításpercek 12

A Slovannak jót tett az edzőváltás. A pozsonyiak a SZKA elleni vereséget leszámítva a legutóbbi négy meccsüket megnyerték.

KHL, 3550 néző.
Sedlácek: 84,6% (Masalskis)
K
Backlund: 95,5% (Janus)
Genoway, Pujacs, Darzins, Indrasis, Cipulis
1
Sersen, Sigalet, Vondrka, Murley, Nagy
Porejs, Sotnieks, Bicevskis, Meija, Redlihs M.
2
Baranka, Stajnoch, Bartovic, Netík, Surovy
Cibulskis, Jerofejevs, Bukarts, Videll, Szcsasztlivij
3
Starosta, Foster, Jeglic, Ticar, White
Grinbergs, Skvorcovs, Jelisejevs, Saulietis, Upitis
4
Brejcak, Bliznak, Lunter, Stastny
Artis Abols
E
Petri Matikainen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 18:38 SBA Bartovic Netík
0-2 27:32 SBA Murley
1-2 30:15 DRI Skvorcovs Saulietis Upitis
1-3 34:00 SBA PP Murley Nagy Starosta
1-4 53:24 SBA Netík Bartovic
22 Kapura lövések száma 26
2 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 17., kedd
NU16 14:20 HUNJPN 1-0VÉGE
VÁL 18:00 POLJPN 5-2VÉGE
VB18 19:00 HUNUKR 3-4VÉGE
NU16 19:20 HUNAUT 0-1 BVÉGE
április 18., szerda
NU16 13:00 HUNNOR 5-2VÉGE
VB18 15:30 HUNJPN 2-3 BVÉGE
VÁL 17:30 HUNUKR 5-4 BVÉGE
    • SPORT 1
április 19., csütörtök
NU16 09:30 HUNGER 0-4VÉGE
április 20., péntek
VB18 15:30 HUNAUT 0-4VÉGE
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 2-1ÉLŐ
VB 16:00 HUNKAZ 
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk