A Slovan nyert Rigában

   

A szlovák KHL-csapat a sikerével rájátszást érő helyre került.

A Jokerit nyert Mityiscsiben. A finnek továbbra is remekül szerepelnek a KHL-ben, a Nyugati főcsoport 3. helyén állnak.

KHL, 6100 néző.
Engren: 89,3% (Sikin)
K
Helenius: 94,1% (Karlsson)
Gilroy, Diblenko, Csernov, Smeljov, Engqvist
1
Gunderson, Lajunen, Aaltonen, Kapanen, Huhtala
Nemec, Novopasin, Gluhov, Majorov, Potapov
2
Karalahti, Korpikari, Koukal, Moses, Omark
Dorofejev, Rukavisnyikov, Kolcov, Taratuhin, Jasin
3
Todd, Jaakola, Rita, Hahl, Harju
Baldajev, Velikov, Voronyin, Lescsenko, Szosnyikov
4
McLean, Maki, Pöysti
Alekszej Kudasov
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 12:05 JOK Moses Gunderson Koukal
1-1 16:37 ATL Taratuhin Jasin Diblenko
1-2 22:34 JOK Omark Moses
1-3 30:40 JOK Huhtala Aaltonen Gunderson
2-3 55:41 ATL Csernov Smeljov Diblenko
34 Kapura lövések száma 28
4 Kiállításpercek 4

A SZKA magabiztosan verte a Medvescakot. Az oroszok csapatként diadalmaskodtak, ugyanis mind a 12 csatáruk szerzett pontot.

KHL, 12247 néző.
Ivannyikov: 90,9% (Salák)
K
Brust: 86,2% (Dekanich)
Kalinyin, Szemjonov, Kovalcsuk, Tyihonov, Ericsson
1
Martinovic, Flood, Bjorkstrand, Glumac, Murray
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Morrisonn, Hutchinson, Anderson, Palushaj, Thomas
Belov, Csugyinov, Martensson, Thoresen, Cervenka
3
Katic, St. Pierre, Pelletier, Segal, Stewart
Jermakov, Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Makarov
4
Perkovich, Wright, Hedden
Vjacseszlav Bikov
E
Dean Fedorchuk
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 18:07 SZK Ericsson Tyihonov Kovalcsuk
1-1 25:56 MZA PP Katic
2-1 31:12 SZK PP Thoresen Martensson Cervenka
3-1 41:15 SZK Sipacsov Dadonov Panarin
3-2 49:25 MZA Thomas Stewart St. Pierre
4-2 54:45 SZK Kablukov Burdaszov Makarov
5-2 59:32 SZK Martensson
30 Kapura lövések száma 22
10 Kiállításpercek 12

A Slovannak jót tett az edzőváltás. A pozsonyiak a SZKA elleni vereséget leszámítva a legutóbbi négy meccsüket megnyerték.

KHL, 3550 néző.
Sedlácek: 84,6% (Masalskis)
K
Backlund: 95,5% (Janus)
Genoway, Pujacs, Darzins, Indrasis, Cipulis
1
Sersen, Sigalet, Vondrka, Murley, Nagy
Porejs, Sotnieks, Bicevskis, Meija, Redlihs M.
2
Baranka, Stajnoch, Bartovic, Netík, Surovy
Cibulskis, Jerofejevs, Bukarts, Videll, Szcsasztlivij
3
Starosta, Foster, Jeglic, Ticar, White
Grinbergs, Skvorcovs, Jelisejevs, Saulietis, Upitis
4
Brejcak, Bliznak, Lunter, Stastny
Artis Abols
E
Petri Matikainen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 18:38 SBA Bartovic Netík
0-2 27:32 SBA Murley
1-2 30:15 DRI Skvorcovs Saulietis Upitis
1-3 34:00 SBA PP Murley Nagy Starosta
1-4 53:24 SBA Netík Bartovic
22 Kapura lövések száma 26
2 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk