A Slovan nyert Rigában

   

A szlovák KHL-csapat a sikerével rájátszást érő helyre került.

A Jokerit nyert Mityiscsiben. A finnek továbbra is remekül szerepelnek a KHL-ben, a Nyugati főcsoport 3. helyén állnak.

KHL, 6100 néző.
Engren: 89,3% (Sikin)
K
Helenius: 94,1% (Karlsson)
Gilroy, Diblenko, Csernov, Smeljov, Engqvist
1
Gunderson, Lajunen, Aaltonen, Kapanen, Huhtala
Nemec, Novopasin, Gluhov, Majorov, Potapov
2
Karalahti, Korpikari, Koukal, Moses, Omark
Dorofejev, Rukavisnyikov, Kolcov, Taratuhin, Jasin
3
Todd, Jaakola, Rita, Hahl, Harju
Baldajev, Velikov, Voronyin, Lescsenko, Szosnyikov
4
McLean, Maki, Pöysti
Alekszej Kudasov
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 12:05 JOK Moses Gunderson Koukal
1-1 16:37 ATL Taratuhin Jasin Diblenko
1-2 22:34 JOK Omark Moses
1-3 30:40 JOK Huhtala Aaltonen Gunderson
2-3 55:41 ATL Csernov Smeljov Diblenko
34 Kapura lövések száma 28
4 Kiállításpercek 4

A SZKA magabiztosan verte a Medvescakot. Az oroszok csapatként diadalmaskodtak, ugyanis mind a 12 csatáruk szerzett pontot.

KHL, 12247 néző.
Ivannyikov: 90,9% (Salák)
K
Brust: 86,2% (Dekanich)
Kalinyin, Szemjonov, Kovalcsuk, Tyihonov, Ericsson
1
Martinovic, Flood, Bjorkstrand, Glumac, Murray
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Morrisonn, Hutchinson, Anderson, Palushaj, Thomas
Belov, Csugyinov, Martensson, Thoresen, Cervenka
3
Katic, St. Pierre, Pelletier, Segal, Stewart
Jermakov, Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Makarov
4
Perkovich, Wright, Hedden
Vjacseszlav Bikov
E
Dean Fedorchuk
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 18:07 SZK Ericsson Tyihonov Kovalcsuk
1-1 25:56 MZA PP Katic
2-1 31:12 SZK PP Thoresen Martensson Cervenka
3-1 41:15 SZK Sipacsov Dadonov Panarin
3-2 49:25 MZA Thomas Stewart St. Pierre
4-2 54:45 SZK Kablukov Burdaszov Makarov
5-2 59:32 SZK Martensson
30 Kapura lövések száma 22
10 Kiállításpercek 12

A Slovannak jót tett az edzőváltás. A pozsonyiak a SZKA elleni vereséget leszámítva a legutóbbi négy meccsüket megnyerték.

KHL, 3550 néző.
Sedlácek: 84,6% (Masalskis)
K
Backlund: 95,5% (Janus)
Genoway, Pujacs, Darzins, Indrasis, Cipulis
1
Sersen, Sigalet, Vondrka, Murley, Nagy
Porejs, Sotnieks, Bicevskis, Meija, Redlihs M.
2
Baranka, Stajnoch, Bartovic, Netík, Surovy
Cibulskis, Jerofejevs, Bukarts, Videll, Szcsasztlivij
3
Starosta, Foster, Jeglic, Ticar, White
Grinbergs, Skvorcovs, Jelisejevs, Saulietis, Upitis
4
Brejcak, Bliznak, Lunter, Stastny
Artis Abols
E
Petri Matikainen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 18:38 SBA Bartovic Netík
0-2 27:32 SBA Murley
1-2 30:15 DRI Skvorcovs Saulietis Upitis
1-3 34:00 SBA PP Murley Nagy Starosta
1-4 53:24 SBA Netík Bartovic
22 Kapura lövések száma 26
2 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
ECHC 17:00 ZLNMAC 3-7VÉGE
MOL 18:00 BEODAB 1-4VÉGE
MOL 18:00 DHKSCC 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 12-1VÉGE
január 24., kedd
KHL 13:30 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk