A Vityaz legyőzte a Lokomotivot

 

A podolszkiak az utolsó percben szerezték a sikert jelentő gólt.

Az Ak Barsz megküzdött az Avtomobiliszttal. A kazanyiak mindösszesen 18-szor találták el a jekatyerinburgiak kapuját, ám vasárnap ez is elég volt számukra a sikerhez.

KHL, 7058 néző.
Nilsson: 95,7% (Garipov)
K
Kovár: 88,9% (Fomin)
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Kosztyicin, Mirnov
1
Lepistö, Posztnyikov, Brulé, Petruzalek, Szimakov
Gyenyiszov, Rilov, Lukojanov, Obuhov, Szvitov
2
Megalinszkij, Metljuk, Golisev, Jemelin, Mihnov
Medvegyev, Muszin, Bodrov, Varnakov, Pesonen
3
Antonov, Trjamkin, Bumagin, Garejev, Jemelejev
Pajgin, Heshka, Burmisztrov, Möller, Petrov
4
Jegin, Zsuravljov, Komarov, Lewandowski, Szolomonov
Zinetula Biljaletgyinov
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 10:27 AKB Lukojanov Szvitov Rilov
1-1 12:19 AVT PP Petruzalek Szimakov Posztnyikov
2-1 43:59 AKB Möller Burmisztrov Petrov
18 Kapura lövések száma 23
16 Kiállításpercek 12

A Vityaz 59:13-nál szerezte a győztes gólt a Lokomotiv ellen. A hazaiak háromszor is vezettek, a vendégek kétszer egyenlítettek, harmadjára viszont nem maradt idejük egalizálni.

KHL, 4600 néző.
Sateri: 93,3% (Szaprikin)
K
Sanford: 92,3% (Kolesznyik)
Grebeskov, Porseland, Kempe, Horák, Ciganov
1
Kronwall, Jakovlev, Averin, Apalkov, Plotnyikov
Golovkov, Szeleznyov, Koksarov, Koroljov, Szoloduhin
2
Visnyevszkij, Holös, Gracsov, Novotny, Thörnberg
Bergyukov, Verescsagin, Afinogenov, Zjazov, Makejev
3
Gorohov, Ljubuskin, Galimov, Kartajev, Konykov
Klimontov, Sityikov, Viglazov, Ivanov, Jakubov
4
Vasziljev, Martinov, Kapusztyin, Korskov, Platt
Oleg Orehovszkij
E
Dave King
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 11:57 VIT Koksarov Kempe Ciganov
1-1 36:38 LOK PP Jakovlev Averin Kronwall
2-1 44:37 VIT Koksarov Koroljov
2-2 48:35 LOK PP Apalkov Jakovlev Averin
3-2 59:13 VIT Horák Afinogenov Kempe
39 Kapura lövések száma 30
12 Kiállításpercek 8

A Szocsi hosszabbításra kényszerítette a Dinamo Moszkvát. A túlórában Oszipov mentette meg a fővárosi kék-fehérek becsületét.

KHL, 5226 néző.
Saricsenkov: 96,2% (Jerjomenko)
K
Pöpperle: 92,9% (Gavrilov)
Visnyevszkij, Robinson, Gorovikov, Daugavins, Pesztusko
1
Wilson, Scsitov, Ignatuskin, Krikunov, Krutov
Szolovjov, Jalasvaara, Babenko, Zsergyev, Tyerescsenko
2
Koledov, Pervisin, Ljuducsin, Emmerton, Lapenkov
Mironov, Oszipov, Kokarjev, Moszaljov, Szoin
3
Pautov, Petrov, Warn, Szaprikin, Scserbina
Korjagin, Glazacsev, Karpov, Pesztunov
4
Jarvinen, Morozov, Ahmetov, Gyemkov, Petersson
Harijs Vitolins
E
Vjacseszlav Bucajev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 22:03 DMO PP Babenko Tyerescsenko Robinson
1-1 41:37 SZO Ljuducsin Krutov Pervisin
2-1 61:25 DMO Oszipov Daugavins
28 Kapura lövések száma 26
8 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk