Több mint félszáz U15-ös lány a Jégpalotában

   

A tehetséggondozó program keretében egynapos edzőtábort tartottak a lányoknak.

“Jó hangulatban zajlott le az idei szezonban immár második alkalommal megrendezett U15-ös női tehetséggondozó program – mondta Gegesy Boglárka edző, a magyar válogatott kapusa. – A szezon egy szokásos teszteléssel indult, következő alkalommal pedig megnéztük, hogy a lányok képességeiket mennyire tudják érvényesíteni játék közben. Délelőtt 2-2 egyenlő csapatra osztottuk őket, és egymás elleni játékban bizonyíthattak, míg délután úgynevezett állomásos edzésen vettek részt. A köztes időben elméleti oktatást kaptak.

Több új lány csatlakozott a csapathoz, hiszen idén legfiatalabbként a 2004-es korosztály is bekerült a programba. A lányok hozzáállása egész nap példaértékű volt, nagy lelkesedéssel végezték a feladatokat, és próbálták kihozni magukból a legjobbat. Reméljük, hogy jól érezték magukat, és ugyanilyen hozzáállással tudunk majd együtt dolgozni a szezon során.”

u15-1

Fotó: Magyar Jégkorong Szövetség (MJSZ)

Név Szül. év Csapat
Kapusok
Hodos Piroska 2000 KSI
Maruyama Yumi 2000 KMH
Méri Janka 2002 KMH
Szabó Fruzsina 2004 MAC
Szilágyi Janka 2002 MTK
Tóth Zsófia 2003 Sportország SC
Varga Panna Luca 2000 Jászberényi Fókák
Mezőnyjátékosok
Balázs Noémi 2002 Vasas SC
Bartl Zsófia 2003 Táti Tigrisek
Bukor Petra 2004 Vasas SC
Csontos Katalin 1999 MAC
Faggyas Lilla 2002 Győri ETO
Farkas Barbara 2004 Sportország SC
Farsang Noémi 2001 Gepárd
Fecske Maja 2002 Jászberényi SE
Fehér Orsolya 2004 Táti Tigrisek
Gaitz Hanna 2001 KMH
Gengeliczky Dorottya 2004 Táti Tigrisek
Horváth Imola 2002 Fehérvár
Horváth Nikol 2004 Fehérvár
Ivády Nina 2004 Gepárd
Józsa Orsolya 2003 Sportország SC
Kiss Kíra 2000 Egerszegi Titánok
Klettner Dóra 1998 MTK
Kotsis Liza 2003 Vasas SC
Kovács Csenge 1999 UTE
Kreisz Emma 2003 MAC
Losonci Zsófia 2002 KSI/Jászberény
Maár Emese 2001 MAC
Maricsek Sára 2004 Kaposvár
Marsl Alexandra 2003 Gepárd
Márton Adél Sára 2004 Sportország SC
Márton Luca Emese 2004 Sportország SC
Márvai Nóra 2003 Kaposvár
Meggyes Lelle 2003 Táti Tigrisek
Mozolai Blanka 2002 MAC
Nyers Loretta 2002 Táti Tigrisek
Papp Bernadett 2001 KMH
Páterka Lilla 1999 UTE
Pázmándi Zsófia 2002 Kaposvár
Puskás Noémi 1999 HSC Csíkszereda
Schmidt-Natkay Aliz 2004 KSI
Seregély Mira 2003 MAC
Söléd Orsolya 2000 KSI
Strobl Lara 2003 Vasas SC
Szamosfalvi Petra 2002 Miskolci Jegesmedvék
Szelényi Nina 2004 Vasas SC
Szick Dorka 2000 MAC
Tabi Eleonóra 2003 Vasas SC
Timkó Blanka 2001 MTK
Váradi Orsolya 2001 MAC
Vas Emese 2004 FTC

A szakmai stáb:

Vezetőedzők: Marton Tibor, Buzás Norbert
Edzők: Tarnai Gergő, Bedő Botond, Kis András, Gegesy Boglárka
Önkéntes edzők: Palkó Dorottya, Pálkövi Csenge
Önkéntes kapusedző: Nina M. Riley
Felszerelés menedzser: Medgyes László
Csapatvezető: Jasó Judit
Aszissztens csapatvezetők: Goral Barbara, Németh Boglárka
General manager: Örsi Bence
A női programok vezetője: Kolbenheyer Zsuzsanna

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 
U20 16:50 SLLKMH 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk