A SZKA másodjára is ötöt lőtt Zágrábban

   

A szentpéterváriak a hétfői mérkőzéssel ellentétben szerdán nem kaptak gólt.

A Jokerit hosszabbításban gyűrte le az Atlantot. A finnek győztes gólját Omark szerezte, de érdemes kiemelni a két gólig jutó Huhtalát is.

KHL, 5900 néző.
Engren: 88,2% (Sikin)
K
Karlsson: 85,7% (Helenius)
Gilroy, Diblenko, Csernov, Smeljov, Engqvist
1
Vaananen, Gunderson, Aaltonen, Kapanen, Hagman
Nemec, Novopasin, Gluhov, Majorov, Taratuhin
2
Ohtamaa, Jaakola, Maki, Omark, Harju
Rukavisnyikov, Tyuljapkin, Kolcov, Jasin, Potapov
3
Korpikari, Todd, Koukal, Moses, Huhtala
Baldajev, Lescsenko, Voronyin, Levickij, Szosnyikov
4
Ben-Amor, Sallinen, Hahl
Alekszej Kudasov
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 01:58 ATL Levickij Gilroy
1-1 12:04 JOK Huhtala Moses
1-2 15:34 JOK PS Huhtala
2-2 29:06 ATL Diblenko Gluhov Potapov
3-2 44:01 ATL PP Smeljov Gilroy
3-3 51:50 JOK Moses
3-4 62:58 JOK Omark Korpikari Aaltonen
21 Kapura lövések száma 34
14 Kiállításpercek 8

A Slovan 19 lövésből 5 gólt szerzett a Dinamo Riga ellen. A pozsonyiaknál Vondrka két gólt lőtt, Murley 1+2-vel zárt, Janus 37 védést mutatott be.

KHL, 8611 néző.
Janus: 97,4% (Backlund)
K
Sedlácek: 63,6% (Masalskis: 87,5%)
Baranka, Sersen, Vondrka, Murley, Nagy
1
Redlihs K., Cibulskis, Videll, Darzins, Redlihs M.
Sigalet, Stajnoch, Bartovic, Netík, Surovy
2
Genoway, Pujacs, Skvorcovs, Szcsasztlivij, Hossa
Brejcak, Starosta, Hudacek, Jeglic, Ticar
3
Sotnieks, Jurcina, Bicevskis, Indrasis, Meija
Mihalik, Lunter, Ölvecky, Stastny
4
Augstkalns, Bukarts, Upitis, Cipulis
Petri Matikainen
E
Artis Abols
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 03:48 SBA Jeglic Ticar Hudacek
2-0 03:57 SBA Vondrka Murley Nagy
3-0 15:19 SBA PP Vondrka Murley
4-0 18:10 SBA SH Murley Nagy
4-1 39:43 DRI Videll Darzins Redlihs M.
5-1 55:45 SBA Hudacek Jeglic Ticar
19 Kapura lövések száma 38
14 Kiállításpercek 4

A SZKA sorozatban 12. mérkőzését is megnyerte. A szentpéterváriak hétfőn 5-1-re verték a Medvescakot, két nappal később megint ötöt lőttek, viszont Salák shutouttal zárt.

KHL, 5000 néző.
Dekanich: 84,8% (Tomljenovic)
K
Salák: 100% (Ivannyikov)
Martinovic, Flood, Wright, Glumac, Murray
1
Kalinyin, Belov, Kovalcsuk, Tyihonov, Ericsson
Morrisonn, Thomas, Segal, Pelletier, St. Pierre
2
Kutyejkin, Alekszandrov, Dadonov, Panarin, Sipacsov
Bjorkstrand, Katic, Palushaj, Anderson, Perkovich
3
Rjaszenszkij, Hafizullin, Martensson, Thoresen, Cervenka
Rodman, Hedden, Stewart
4
Jermakov, Jugyin, Ketov, Ponyikarovszkij, Kagyejkin
Chuck Weber
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 03:25 SZK Panarin Sipacsov Dadonov
0-2 08:30 SZK PP Panarin Dadonov Kovalcsuk
0-3 21:55 SZK Thoresen Sipacsov Salák
0-4 36:21 SZK PP Kutyejkin Cervenka
0-5 52:36 SZK Sipacsov Panarin Dadonov
22 Kapura lövések száma 33
48 Kiállításpercek 14
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE INFO
ROM 17:30 SCCSTE INFO
VB20 19:00 FRAHUN INFO
EL 20:00 DABTIT INFO
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
Partnerünk