Nagy mesterhármasával visszavágott a Slovan

 

Szerdán a Medvescak nyert Szlovákiában, pénteken viszont a pozsonyiak diadalmaskodtak Zágrábban.

A Szalavat Julajev magabiztosan verte a Lokomotivot. Az ufaiak a második harmadban három gólt lőttek, amivel eldöntötték a mérkőzést.

KHL, 6850 néző.
Koval: 92,6% (Szohatszkij)
K
Kolesznyik: 82,8% (Szidorov)
Kutuzov, Lekomcev, Makarov, Szjomin, Hartikainen
1
Gorohov, Kronwall, Averin, Gracsov, Novotny
Visnyevszkij I., Heikkinen, Mereszkin, Tolpeko, Hlisztov
2
Holös, Jakovlev, Galimov, Kartajev, Konykov
Zubarjev, Kolcov, Kajgorodov, Pihlström, Szkacskov
3
Visnyevszkij V., Ljubuskin, Kapusztyin, Platt, Thörnberg
Bodrov, Gluhov, Szlepisev, Sztyepanov
4
Vasziljev, Gavrikov, Apalkov, Krucsinyin, Muszatov
Vlagyimir Jurzinov
E
Sean Simpson
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 30:49 SZJ Makarov Lekomcev Hartikainen
2-0 34:11 SZJ PP Tolpeko Visnyevszkij I. Heikkinen
3-0 39:48 SZJ Szlepisev
4-0 42:23 SZJ Kajgorodov Kolcov Szkacskov
4-1 44:50 LOK Holös Galimov Kartajev
5-1 47:16 SZJ PP Pihlström Kolcov Kajgorodov
5-2 56:52 LOK Konykov Krucsinyin
29 Kapura lövések száma 27
6 Kiállításpercek 8

A Traktor kapujában remekelt a fiatal Gyemcsenko. A 20 éves hálóőr a 38 vendéglövésből csak két gólt kapott.

KHL, 5500 néző.
Gyemcsenko: 94,7% (Fokin)
K
Birjukov: 88,6% (Gorjacsevszkih)
Kondratyev, Quint, Bulis, Panov, Ruzicka
1
Larsen, Putilov, Kaspar, Maxwell, Rajala
Atyusov, Hlisztov, Glinkin, Popov, Csisztov
2
Pepeljajev, Szergejev, Buljanszkij, Magogin, Szitnyikov
Borodkin, Piganovics, Kokujov, Kosztyicin, Wilson
3
Zseldakov, Szokolov, Bortnyikov, Romancev, Csibiszov
Katyicsev, Osznovin, Gubarjev, Mokin, Penykovszkij
4
Tyernavszkij, Gorbunov, Knyazev, Jacenko
Karri Kivi
E
Dmitrij Juskevics
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 04:14 TRA Csisztov Glinkin Popov
2-0 08:31 TRA PP Panov Quint Ruzicka
3-0 29:26 TRA Osznovin Penykovszkij
3-1 40:29 JUG Maxwell Rajala
3-2 41:35 JUG Larsen Rajala
4-2 59:24 TRA Popov Ruzicka
35 Kapura lövések száma 38
18 Kiállításpercek 10

A Slovan visszavágott a Medvescaknak. A szlovákok mind a három találatát Ladislav Nagy szerezte.

KHL, 5800 néző.
Brust: 94,9% (Dekanich)
K
Janus: 95,2% (Backlund)
Martinovic, Flood, Bjorkstrand, Glumac, Murray
1
Sersen, Sigalet, Vondrka, Nagy, Nedorost
Mezei, Hutchinson, Wright, Thomas, Hedden
2
Baranka, Foster, Bartovic, Murley, Surovy
Carle, Katic, Pelletier, Segal, St. Pierre
3
Starosta, Stajnoch, Hudacek, Jeglic, Ticar
Anderson, Palushaj
4
Brejcak, Lunter, Netík, Stastny
Chuck Weber
E
Petri Matikainen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 04:08 SBA PP Nagy
1-1 44:50 MZA PP Thomas Pelletier St. Pierre
1-2 52:19 SBA PP Nagy Jeglic Sersen
1-3 59:57 SBA EN Nagy Vondrka
21 Kapura lövések száma 40
41 Kiállításpercek 30
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 15:40 KMHZNO 
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
   H I R D E T É S
Partnerünk