Cheechoo remekel a Dinamo Minszkben

 

A korábbi NHL-gólkirály holtversenyben vezeti a KHL pont- és asszisztlistáját.

Az Atlant a Szeversztalt fogadta. A mityiscsiek kapujában Engren rossz napot fogott ki, 32 lövésből öt gólt kapott, a hazaiak vereséget szenvedtek.

KHL, 5000 néző.
Engren: 84,4% (Sikin)
K
Stepánek: 91,7% (Magarilov)
Diblenko, Gilroy, Csernov A., Smeljov, Engqvist
1
Almqvist, Urbom, Kvapil, Nyikoncev, Ullström
Novopasin, Tyuljapkin, Kolcov, Taratuhin, Jasin
2
Lukin, Sefer, Berdnyikov, Bucsnyevics, Sztoljarov
Malevics, Rukavisnyikov, Kagyejkin, Kozlov, Szosnyikov
3
Sztaszenko, Sinyin, Kagarlickij, Monsz, Csernov P.
Dorofejev, Baldajev, Voronyin, Gluhov, Lescsenko
4
Arzamaszcev, Kupcov, Kazakovcev, Kovirsin, Monahov
Alekszej Kudasov
E
Nyikolaj Szolovjov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 04:46 SZE Lukin Sefer Kagarlickij
0-2 05:21 SZE Kazakovcev Monahov
0-3 13:30 SZE Bucsnyevics Sztoljarov
1-3 21:06 ATL PP Engqvist
2-3 33:18 ATL PS Gluhov
2-4 37:37 SZE PP Lukin Kagarlickij Csernov P.
2-5 49:28 SZE PS Bucsnyevics
24 Kapura lövések száma 32
10 Kiállításpercek 6

Cheechoo újabb gólt lőtt a Dinamo Minszkben. A kanadai csatár remekel új csapatában, eddigi hét meccsén csak egyszer nem szerzett pontot, ma egy góllal vette ki részét a fehérorosz klub sikeréből.

KHL, 12993 néző.
Milcsakov: 100% (Haugen)
K
Kaszutyin: 90,0% (Jahin)
Gorosko, Krajicek, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
1
Hietanen, Makarov, Gyemagin, Drugov, Kazionov D.
Bailen, Nogacsov, Vesce, Linglet, Ellison
2
Grigorjev, Oszipov, Wolski, Immonen, Krasznoszlobodcev
Liszovec, Sinkevics, Kitarov, Kulakov, Melesko
3
Babcsuk, Homickij, Kuljomin, Nokelainen, Salminen
Pavlovics, Gavrus, Drozd, Razvadovszkij
4
Aljajev, Bernackij, Galuzin, Zsarkov, Potapov A.
Lubomír Pokovic
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 10:55 DMI PP Cheechoo Szczechura Kaljuzsnij
2-0 30:37 DMI PP2 Bailen Szczechura Kaljuzsnij
3-0 36:31 DMI Bailen Melesko
30 Kapura lövések száma 31
8 Kiállításpercek 12

A CSZKA nyert Szlovákiában. Az edzőváltáson átesett Slovan Országh ideiglenes irányítása alatt háromgólos vereséget szenvedett a moszkvai kék-pirosaktól.

KHL, 10055 néző.
Backlund: 86,7% (Janus)
K
Galimov: 96,0% (Lalande)
Baranka, Sersen, Vondrka, Jeglic, Nedorost
1
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Da Costa, Radulov
Sigalet, Foster, Hudacek, Netík, Surovy
2
Kiszelevics, Panyin, Artyuhin, Mursak, Prohorkin
Mihalik, Starosta, Bartovic, Bliznak, Murley
3
Bondarjev, Misarin, Andronov, Sztasz, Tyelegin
Luza, Ticar, Stastny, White
4
Jegorsev, Korotkov, Zsarkov, Zsafjarov, #2134
Vladimír Országh
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 14:00 CSZ Mursak Prohorkin Artyuhin
0-2 28:22 CSZ Sztasz Gyenyiszov Mursak
1-2 47:21 SBA Vondrka
1-3 49:26 CSZ Radulov Grigorenko Da Costa
1-4 51:50 CSZ Grigorenko
25 Kapura lövések száma 30
6 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 15., szerda
U18 14:40 UTEMIS 3-1VÉGE
U20 15:00 DHKVAS 5-4 BVÉGE
U20 15:30 PEFMAC 0-6VÉGE
U20 17:55 MISKMH 2-5VÉGE
MK 18:00 UTEKMH 4-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-10VÉGE
U18 19:00 ETOVAS 6-2VÉGE
U18 19:00 MACAVS 5-2VÉGE
U18 19:00 ZNOKMH 16-1VÉGE
november 16., csütörtök
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:40 MACZNO 4-2VÉGE
U18 19:00 SZDPEF 1-3VÉGE
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC 1-10VÉGE
U18 17:20 ETOMIS 8-5VÉGE
KK 20:00 NOMRIT 3-1VÉGE
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 
U20 09:40 HCIETO 
DEBL 12:30 KMHGEP 
U20 14:40 VASG99 
U20 15:00 ZNODHK 
KK 16:00 GRNNOM 
EL 17:00 SCCBRA 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 18:00 FTCVC2 
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk