Cheechoo remekel a Dinamo Minszkben

 

A korábbi NHL-gólkirály holtversenyben vezeti a KHL pont- és asszisztlistáját.

Az Atlant a Szeversztalt fogadta. A mityiscsiek kapujában Engren rossz napot fogott ki, 32 lövésből öt gólt kapott, a hazaiak vereséget szenvedtek.

KHL, 5000 néző.
Engren: 84,4% (Sikin)
K
Stepánek: 91,7% (Magarilov)
Diblenko, Gilroy, Csernov A., Smeljov, Engqvist
1
Almqvist, Urbom, Kvapil, Nyikoncev, Ullström
Novopasin, Tyuljapkin, Kolcov, Taratuhin, Jasin
2
Lukin, Sefer, Berdnyikov, Bucsnyevics, Sztoljarov
Malevics, Rukavisnyikov, Kagyejkin, Kozlov, Szosnyikov
3
Sztaszenko, Sinyin, Kagarlickij, Monsz, Csernov P.
Dorofejev, Baldajev, Voronyin, Gluhov, Lescsenko
4
Arzamaszcev, Kupcov, Kazakovcev, Kovirsin, Monahov
Alekszej Kudasov
E
Nyikolaj Szolovjov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 04:46 SZE Lukin Sefer Kagarlickij
0-2 05:21 SZE Kazakovcev Monahov
0-3 13:30 SZE Bucsnyevics Sztoljarov
1-3 21:06 ATL PP Engqvist
2-3 33:18 ATL PS Gluhov
2-4 37:37 SZE PP Lukin Kagarlickij Csernov P.
2-5 49:28 SZE PS Bucsnyevics
24 Kapura lövések száma 32
10 Kiállításpercek 6

Cheechoo újabb gólt lőtt a Dinamo Minszkben. A kanadai csatár remekel új csapatában, eddigi hét meccsén csak egyszer nem szerzett pontot, ma egy góllal vette ki részét a fehérorosz klub sikeréből.

KHL, 12993 néző.
Milcsakov: 100% (Haugen)
K
Kaszutyin: 90,0% (Jahin)
Gorosko, Krajicek, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
1
Hietanen, Makarov, Gyemagin, Drugov, Kazionov D.
Bailen, Nogacsov, Vesce, Linglet, Ellison
2
Grigorjev, Oszipov, Wolski, Immonen, Krasznoszlobodcev
Liszovec, Sinkevics, Kitarov, Kulakov, Melesko
3
Babcsuk, Homickij, Kuljomin, Nokelainen, Salminen
Pavlovics, Gavrus, Drozd, Razvadovszkij
4
Aljajev, Bernackij, Galuzin, Zsarkov, Potapov A.
Lubomír Pokovic
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 10:55 DMI PP Cheechoo Szczechura Kaljuzsnij
2-0 30:37 DMI PP2 Bailen Szczechura Kaljuzsnij
3-0 36:31 DMI Bailen Melesko
30 Kapura lövések száma 31
8 Kiállításpercek 12

A CSZKA nyert Szlovákiában. Az edzőváltáson átesett Slovan Országh ideiglenes irányítása alatt háromgólos vereséget szenvedett a moszkvai kék-pirosaktól.

KHL, 10055 néző.
Backlund: 86,7% (Janus)
K
Galimov: 96,0% (Lalande)
Baranka, Sersen, Vondrka, Jeglic, Nedorost
1
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Da Costa, Radulov
Sigalet, Foster, Hudacek, Netík, Surovy
2
Kiszelevics, Panyin, Artyuhin, Mursak, Prohorkin
Mihalik, Starosta, Bartovic, Bliznak, Murley
3
Bondarjev, Misarin, Andronov, Sztasz, Tyelegin
Luza, Ticar, Stastny, White
4
Jegorsev, Korotkov, Zsarkov, Zsafjarov, #2134
Vladimír Országh
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 14:00 CSZ Mursak Prohorkin Artyuhin
0-2 28:22 CSZ Sztasz Gyenyiszov Mursak
1-2 47:21 SBA Vondrka
1-3 49:26 CSZ Radulov Grigorenko Da Costa
1-4 51:50 CSZ Grigorenko
25 Kapura lövések száma 30
6 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 3-7VÉGE
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 0-7VÉGE
EIHC 19:15 POLHUN 2-3VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 USAFIN 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:30)
OGN 13:10 CANRUS 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:45)
OGN 04:10 SWEKOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (9:00)
OGN 08:40 SUIJPN 1-0VÉGE
OG 13:10 FINKOR 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:30), M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SUIGER 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
U18 18:30 VASMIS 4-1VÉGE
U18 18:35 UTEKMH 5-1VÉGE
február 21., szerda
U18   OHRAVS 
OG 04:10 CZEUSA 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 RUSFIN 
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 
    • EUROSPORT, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 
    • EUROSPORT, M4SPORT.HU, M4 SPORT
U20 15:00 DHKPEF 
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
EBEL 18:45 AVSZNO 
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
U20   OHCUTE 
U20   SLLVAS 
OGN 05:10 CANUSA 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
február 24., szombat
U18   MACAVS 
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 18:00 MISUTE 
U18 18:30 ETOVAS 
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
U20   G99VAS 
U20   MACAVS 
OG 05:10 döntő
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
Partnerünk