A CSZKA nyert Zágrábban

 

A moszkvaiak visszavágtak a tavalyi 7-1-es vereségért.

Szerdán az Avangard 4-0-ra verte az Amurt, egy nappal később viszont büntetőkkel kikapott. A habarovszkiak kapujában Boriszov 50 védéssel járult hozzá a győzelemhez.

KHL, 5650 néző.
Boriszov: 98,0% (Bolsakov)
K
Kosztyin: 96,4% (Barulin)
Szafronov, Taimi, Taraszov Dmitrij, Spirko, Junykov
1
Kuljas, Pivcakin, Kalinyin, Mozer, Perezsogin
Jezsov, Peretyagin, Hascak, Miklík, Niinimaki
2
Gustafsson, Ljamin, Parsin, Sobotka, Sirokov
Kurbatov, Tyerjajev, Lugin, Orlov, Fiszenko
3
Vasziljev, Kulik, Berdnyikov, Lemtyugov, Popov
Litovcsenko, Abramov, Baskirov, Zseleznov
4
Gyervuk, Kurjanov, Wandell, Ivanov, Pervusin
Jurij Leonov
E
Raimo Summanen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 39:11 AMR PP2 Junykov Taimi Szafronov
1-1 51:53 AVG PP Sirokov Popov
2-1 65:00 AMR GWS Lugin
28 Kapura lövések száma 51
14 Kiállításpercek 14

Az Admiral újfent legyőztes Gynge vezérletével a Bariszt. A kazah csapatot Nazarov eltiltása miatt Igor Kaljanyin irányította, nem sok sikerrel.

KHL, 5400 néző.
Ahonen: 89,5% (Nalimov)
K
Laco: 88,2% (Ivanov)
Kolár, Naumenkov, Zubov, Liszin, Ugarov
1
Blohin, Lundin, Boyd, Bochenski, Dawes
Oszipov, Pyett, Bergfors, Gorosanszkij, Gynge
2
Lakiza, Szavcsenko, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
Zemcsonok, Kuzmin, Li, Makarov, Szigarjov
3
Szemjonov, Cerenok, Zsajlauov, Rimarjev, Upper
Kozsokin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
4
Ibrajbekov, Riszpajev, Gavrilin, Puskarjov, Rahmanov
Dusan Gregor
E
Igor Kaljanyin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 14:51 BAA Dawes Boyd
1-1 24:56 ADM PP Liszin Zubov Pyett
2-1 34:38 ADM Gynge Bergfors
3-1 48:36 ADM Gorosanszkij Bergfors Gynge
4-1 54:38 ADM Gynge Gorosanszkij
4-2 59:28 BAA Dawes Boyd
34 Kapura lövések száma 19
6 Kiállításpercek 10

Az Atlant Engqvist duplájának köszönhetően legyőzte a Torpedót. A mityiscsiek megérdemelten nyertek, több mint kétszer annyit lőttek kapura, mint a vendégek.

KHL, 4100 néző.
Engren: 94,1% (Artyemjev)
K
Kaszutyin: 92,1% (Jahin)
Novopasin, Nemec, Engqvist, Csernov, Smeljov
1
Bernackij, Hietanen, Galuzin, Nokelainen, Krasznoszlobodcev
Gilroy, Diblenko, Taratuhin, Kolcov, Jasin
2
Valentyenko, Grigorjev, Kazionov D., Kazionov Gy., Kuljomin
Rukavisnyikov, Tyuljapkin, Kozlov, Kagyejkin, Szosnyikov
3
Babcsuk, Homickij, Wolski, Salminen, Immonen
Malevics, Baldajev, Lescsenko, Voronyin, Radulov
4
Aljajev, Drugov, Gyemagin, Zsarkov, Potapov A.
Alekszej Kudasov
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 14:24 ATL Engqvist Csernov
2-0 24:53 ATL Engqvist Diblenko Malevics
3-0 48:45 ATL PP Jasin Rukavisnyikov Gilroy
3-1 52:39 TRP Wolski Drugov Hietanen
38 Kapura lövések száma 17
8 Kiállításpercek 18

Minszkben büntetőkkel nyert a Szeversztal. A szétlövés során egyedül Marek Kvapil volt eredményes, az ötödik sorozatban.

KHL, 13094 néző.
Haugen: 90,9% (Milcsakov)
K
Stepánek: 87,0% (Magarilov)
Gorosko, Svarny, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
1
Almqvist, Urbom, Bucsnyevics, Kvapil, Sztoljarov
Bailen, Nogacsov, Vesce, Linglet, Ellison
2
Sztaszenko, Sinyin, Kagarlickij, Monsz, Csernov
Liszovec, Sinkevics, Kitarov, Kulakov, Melesko
3
Lukin, Sefer, Nyikoncev, Kazakovcev, Kovirsin
Pavlovics, Gavrus, Drozd, Razvadovszkij
4
Arzamaszcev, Kupcov, Zemcsenko, Gyedunov, Monahov
Lubomír Pokovic
E
Nyikolaj Szolovjov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 23:49 DMI PP Szczechura Kaljuzsnij Cheechoo
2-0 33:11 DMI PP Linglet Cheechoo Bailen
2-1 34:02 SZE Csernov Kagarlickij Monsz
3-1 39:17 DMI PP2 Ellison Cheechoo Linglet
3-2 44:00 SZE Sztoljarov Bucsnyevics Lukin
3-3 57:50 SZE PP Urbom Bucsnyevics Sztoljarov
3-4 65:00 SZE GWS Kvapil
23 Kapura lövések száma 33
10 Kiállításpercek 12

A CSZKA zágrábi vendégjátéka során Mursak villanása döntött. A szlovén támadó az 55. percben megindult és belőtte a korongot Brust kapujába, amivel a moszkvaiak megszerezték a győzelmet.

KHL, 5800 néző.
Brust: 91,7% (Dekanich)
K
Galimov: 88,2% (Lalande)
Carle, Martinovic, Bjorkstrand, Glumac, Murray
1
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Radulov, Da Costa
Mezei, Hutchinson, Palushaj, Anderson, Thomas
2
Billins, Kiszelevics, Artyuhin, Mursak, Prohorkin
Katic, Flood, Segal, Pelletier, St. Pierre
3
Panyin, Misarin, Sztasz, Ljubimov, Eager
Perkovich, Stewart, Wright
4
Jegorsev, Zsafjarov, Zsarkov, Korotkov, #2134
Chuch Weber
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 00:59 CSZ PP Prohorkin Kiszelevics Mursak
1-1 10:41 MZA PP Pelletier St. Pierre Segal
1-2 14:47 CSZ PP Da Costa Zajcev Gyenyiszov
2-2 23:21 MZA Bjorkstrand Carle Brust
2-3 54:32 CSZ Mursak Kiszelevics
17 Kapura lövések száma 36
12 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 15., szerda
U18 14:40 UTEMIS 3-1VÉGE
U20 15:00 DHKVAS 5-4 BVÉGE
U20 15:30 PEFMAC 0-6VÉGE
U20 17:55 MISKMH 2-5VÉGE
MK 18:00 UTEKMH 4-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-10VÉGE
U18 19:00 ETOVAS 6-2VÉGE
U18 19:00 MACAVS 5-2VÉGE
U18 19:00 ZNOKMH 16-1VÉGE
november 16., csütörtök
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:40 MACZNO 4-2VÉGE
U18 19:00 SZDPEF 1-3VÉGE
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC ÉLŐ
U18 17:20 ETOMIS ÉLŐ
KK 20:00 NOMRIT 
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 
U20 09:40 HCIETO 
DEBL 12:30 KMHGEP 
U20 14:40 VASG99 
U20 15:00 ZNODHK 
KK 16:00 GRNNOM 
EL 17:00 SCCBRA 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 18:00 FTCVC2 
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk