Vendégsikerek a keddi játéknapon

 

Mindhárom KHL-mérkőzésen az idegenbeli csapat hagyta el győztesen a jeget.

A CSZKA az Atlant elleni meccs közepén nyolc perc alatt három gólt lőtt. A moszkvaiak számára ez elég volt a sikerhez, Galimov mind a 21 lövést védte korábbi csapata ellen.

KHL, 6100 néző.
Engren: 92,9% (Sikin)
K
Galimov: 100% (Lalande)
Novopasin, Nemec, Taratuhin, Gluhov, Kolcov
1
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Radulov A., Da Costa
Gilroy, Diblenko, Engqvist, Kozlov, Csernov
2
Billins, Kiszelevics, Artyuhin, Mursak, Prohorkin
Rukavisnyikov, Tyuljapkin, Radulov I., Kagyejkin, Smeljov
3
Bondarjev, Misarin, Sztasz, Ljubimov, Tyelegin
Voronyin, Baldajev, Lescsenko, Szosnyikov, Jasin
4
Panyin, Kuzmenko, Zsarkov, Korotkov, #2134
Alekszej Kudasov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 25:54 CSZ Da Costa Radulov A.
0-2 26:01 CSZ Artyuhin Zajcev Prohorkin
0-3 33:31 CSZ PP2 Zajcev Radulov A.
21 Kapura lövések száma 42
12 Kiállításpercek 12

A Slovan rosszul kezdte a Szeversztal elleni meccsét. A pozsonyiak kapujában Janus öt lövésből két gólt kapott, a későbbiekben pedig hiába váltotta Backlund, a svéd kapusnak is betaláltak a cserepoveciek, míg Stepánek shutouttal zárt.

KHL, 8832 néző.
Janus: 60,0% (Backlund: 95,2%)
K
Stepánek: 100% (Magarilov)
Baranka, Sersen, Vondrka, Nagy, Nedorost
1
Almqvist, Urbom, Bucsnyevics, Kvapil, Sztoljarov
Sigalet, Foster, Hudacek, Netík, Surovy
2
Sztaszenko, Sinyin, Kagarlickij, Monsz, Csernov
Starosta, Mihalik, Bartovic, Murley, Bliznak
3
Lukin, Sefer, Nyikoncev, Kazakovcev, Kovirsin
Luza, Ticar, Jeglic, White
4
Arzamaszcev, Kupcov, Zemcsenko, Gyedunov, Monahov
Rostislav Cada
E
Nyikolaj Szolovjov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 07:43 SZE Monsz Kagarlickij Csernov
0-2 12:10 SZE Bucsnyevics
0-3 23:54 SZE Bucsnyevics Sztoljarov Almqvist
34 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 10

A Torpedo győztesen távozott Zágrábból. Az összecsapás 31. percében a Medvescak kapusa, Barry Brust 5+végleges fegyelmit kapott, miután rúgómozdulatot tett Dmitrij Kazionov felé.

KHL, 5000 néző.
Brust: 83,3% (Dekanich: 94,1%)
K
Kaszutyin: 96,3% (Gelasvili)
Carle, Martinovic, Bjorkstrand, Glumac, Murray
1
Bernackij, Hietanen, Galuzin, Nokelainen, Krasznoszlobodcev
Mezei, Hutchinson, Pelletier, St. Pierre, Thomas
2
Valentyenko, Grigorjev, Wolski, Salminen, Immonen
Katic, Flood, Anderson, Krog, Stewart
3
Babcsuk, Homickij, Kazionov D., Kazionov Gy., Kuljomin
Perkovich, Rodman, Segal
4
Aljajev, Oszipov, Dvurecsenszkij, Zsarkov, Potapov A.
Chuck Weber
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 09:40 TRP SH Kuljomin Babcsuk Kazionov D.
1-1 11:54 MZA Pelletier St. Pierre Flood
1-2 12:33 TRP Nokelainen Galuzin Bernackij
1-3 48:06 TRP PP Krasznoszlobodcev Babcsuk Wolski
1-4 59:57 TRP Wolski Immonen
27 Kapura lövések száma 29
45 Kiállításpercek 14

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 8-0VÉGE
NU18 16:00 HUNCZE 0-4VÉGE
VB20 16:00 AUTHUN 5-2VÉGE
U18 16:30 DHKGEP 24-1VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCB 4-5VÉGE
EL 18:00 DABSCC 3-1VÉGE
EL 18:30 UTEBRA 4-1VÉGE
U18 18:30 MACETO 10-2VÉGE
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk