Vendégsikerek a keddi játéknapon

 

Mindhárom KHL-mérkőzésen az idegenbeli csapat hagyta el győztesen a jeget.

A CSZKA az Atlant elleni meccs közepén nyolc perc alatt három gólt lőtt. A moszkvaiak számára ez elég volt a sikerhez, Galimov mind a 21 lövést védte korábbi csapata ellen.

KHL, 6100 néző.
Engren: 92,9% (Sikin)
K
Galimov: 100% (Lalande)
Novopasin, Nemec, Taratuhin, Gluhov, Kolcov
1
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Radulov A., Da Costa
Gilroy, Diblenko, Engqvist, Kozlov, Csernov
2
Billins, Kiszelevics, Artyuhin, Mursak, Prohorkin
Rukavisnyikov, Tyuljapkin, Radulov I., Kagyejkin, Smeljov
3
Bondarjev, Misarin, Sztasz, Ljubimov, Tyelegin
Voronyin, Baldajev, Lescsenko, Szosnyikov, Jasin
4
Panyin, Kuzmenko, Zsarkov, Korotkov, #2134
Alekszej Kudasov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 25:54 CSZ Da Costa Radulov A.
0-2 26:01 CSZ Artyuhin Zajcev Prohorkin
0-3 33:31 CSZ PP2 Zajcev Radulov A.
21 Kapura lövések száma 42
12 Kiállításpercek 12

A Slovan rosszul kezdte a Szeversztal elleni meccsét. A pozsonyiak kapujában Janus öt lövésből két gólt kapott, a későbbiekben pedig hiába váltotta Backlund, a svéd kapusnak is betaláltak a cserepoveciek, míg Stepánek shutouttal zárt.

KHL, 8832 néző.
Janus: 60,0% (Backlund: 95,2%)
K
Stepánek: 100% (Magarilov)
Baranka, Sersen, Vondrka, Nagy, Nedorost
1
Almqvist, Urbom, Bucsnyevics, Kvapil, Sztoljarov
Sigalet, Foster, Hudacek, Netík, Surovy
2
Sztaszenko, Sinyin, Kagarlickij, Monsz, Csernov
Starosta, Mihalik, Bartovic, Murley, Bliznak
3
Lukin, Sefer, Nyikoncev, Kazakovcev, Kovirsin
Luza, Ticar, Jeglic, White
4
Arzamaszcev, Kupcov, Zemcsenko, Gyedunov, Monahov
Rostislav Cada
E
Nyikolaj Szolovjov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 07:43 SZE Monsz Kagarlickij Csernov
0-2 12:10 SZE Bucsnyevics
0-3 23:54 SZE Bucsnyevics Sztoljarov Almqvist
34 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 10

A Torpedo győztesen távozott Zágrábból. Az összecsapás 31. percében a Medvescak kapusa, Barry Brust 5+végleges fegyelmit kapott, miután rúgómozdulatot tett Dmitrij Kazionov felé.

KHL, 5000 néző.
Brust: 83,3% (Dekanich: 94,1%)
K
Kaszutyin: 96,3% (Gelasvili)
Carle, Martinovic, Bjorkstrand, Glumac, Murray
1
Bernackij, Hietanen, Galuzin, Nokelainen, Krasznoszlobodcev
Mezei, Hutchinson, Pelletier, St. Pierre, Thomas
2
Valentyenko, Grigorjev, Wolski, Salminen, Immonen
Katic, Flood, Anderson, Krog, Stewart
3
Babcsuk, Homickij, Kazionov D., Kazionov Gy., Kuljomin
Perkovich, Rodman, Segal
4
Aljajev, Oszipov, Dvurecsenszkij, Zsarkov, Potapov A.
Chuck Weber
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 09:40 TRP SH Kuljomin Babcsuk Kazionov D.
1-1 11:54 MZA Pelletier St. Pierre Flood
1-2 12:33 TRP Nokelainen Galuzin Bernackij
1-3 48:06 TRP PP Krasznoszlobodcev Babcsuk Wolski
1-4 59:57 TRP Wolski Immonen
27 Kapura lövések száma 29
45 Kiállításpercek 14

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 15:40 KMHZNO 
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
   H I R D E T É S
Partnerünk