A szerződés nélküliek EBEL-csapata

   

Íme a 13. EBEL-csapat azokból a játékosokból, akik idén még nem kaptak szerződést.

A hockeyfans.at osztrák portál összeállított egy játékoskeretet, ahová azok kerültek be, akik az előző idényekben kergették a pakkot az osztrák bázisú ligában is, de jelenleg egy csapathoz sem köti őket szerződés. Mint a korántsem teljes névsorból kiderül, meglehetősen versenyképes alakulatot lehetne kiállítani ezekből a játékosokból, korábbi tapasztalataink alapján még az is meglehet, hogy még a 60 pontot sem érné el a keret.

A szerződés nélküli EBEL-esek:

Kapusok: Fabian Weinhandl, Jürgen Penker.

Hátvédek: Andre Lakos, Doug Lynch, Shane Sims, Andrew Thomas, Jake Laplante, Matevz Erman, Joe Charlebois.

Csatárok: Oliver Setzinger, Andreas Nödl, Joe Motzko, Roland Kaspitz, Greg Day, Tyler Donati, Mario Lamoureux, Mike Ouellette, Stefan Nador, Mario Seidl, Zdenek Blatny, Milan Prochazka, Tyler Scofield, Tyler Spurgeon, John Esposito, David Laliberte.

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP ÉLŐ
MK 18:00 DABUTE ÉLŐ
MK 19:30 MACTIT ÉLŐ
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk