A Dinamo Minszk legyőzte az Atlantot

   

A mityiscsiek későn hajráztak a fehéroroszok ellen.

A KHL pénteki játéknapjának egyetlen mérkőzésén a Dinamo Minszk az Atlantot fogadta. A hazaiak javára az emberelőny-kihasználás döntött, ugyanis a fehéroroszok az első és a második harmadban is lőttek egy-egy gólt öt a négy ellen, míg az oroszok kihagyták mindegyik lehetőségüket. A végén hiába hajrázott remekül az Atlant, szépítenie sikerült, egyenlítenie nem.

KHL, 14090 néző.
Haugen: 92,6% (Milcsakov)
K
Engren: 90,3% (Sikin)
Krajicek, Gorosko, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
1
Rukavisnyikov, Nemec, Engqvist, Radulov, Kozlov
Nogacsov, Bailen, Linglet, Ellison, Vesce
2
Gilroy, Csernov, Lescsenko, Kolcov, Jasin
Sinkevics, Liszovec, Kulakov, Melesko, Kitarov
3
Novopasin, Diblenko, Szosnyikov, Kagyejkin, Smeljov
Drozd, Razvadovszkij, Pavlovics, Gavrus
4
Tyuljapkin, Baldajev, Taratuhin, Gluhov, Levickij
Lubomír Pokovic
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 08:05 DMI PP2 Ellison Linglet
2-0 39:10 DMI PP Vesce Ellison Bailen
3-0 42:51 DMI Szczechura Cheechoo
3-1 49:25 ATL Engqvist Lescsenko
3-2 57:27 ATL Diblenko Gluhov
31 Kapura lövések száma 27
14 Kiállításpercek 14
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
ECHC 17:00 ZLNMAC 3-7VÉGE
MOL 18:00 BEODAB 1-4VÉGE
MOL 18:00 DHKSCC 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 12-1VÉGE
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk