Utánpótlásedzők: Miskolc

 

A magyar jégkorong jövője tőlük függ, ehhez képest kevés szó esik róluk.

Ahogy az előző évben, úgy idén is végigvesszük, melyik klubban kik foglalkoznak a fiatalok nevelésével. A nagyobb nevelőegyesületektől haladunk a kisebbek felé, azokkal kezdünk, akik a juniorbajnokságban is indítanak csapatot. A Miskolci Jegesmedvék a sorozatban az 5. Az összes részt itt találják meg egyben.

A Miskolci Jegesmedvék edzőstábja:

Junior (U20):

Nagy Zoltán vezetőedző
Mart Eerme (EST)

Ifjúsági (U18):

Mayer Péter vezetőedző
Mart Eerme (EST)

Serdülő (U16):

Jukka Kontsas vezetőedző (FIN)
Urbán Péter

Kölyök (U14):

Urbán Péter vezetőedző
Verba Gábor
Nagy Zoltán

Előkészítő (U12):

Bíró Ignác vezetőedző
Bíró Dénes

Szupermini (8) és mini (U10):

Bíró Ignác vezetőedző
Verba Gábor
Budai Roland
Láda Péter
Kiss Zoltán
Nagy Zoltán

Kapusedző (U16-tól felnőttig):

Jukka Kontsas (FIN)

Felszerelésmenedzser:

Nagy József
Szabó Dávid

Szakmai igazgató:

Mayer Péter

Manager:

Egri Gergely

miskolc_logó

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE INFO
MK 18:30 MISFTC INFO
U18 18:40 VASKMH INFO
MK 20:15 MACUTE INFO
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk