A Metallurg Novokuznyeck megszorongatta a Szibirt

 

A novoszibirszkiek 60 perc alatt 51-szer találták el Szorokin kapuját, ám csak két gólt lőttek, viszont a hosszabbítást másfél perc alatt eldöntötték.

Szombaton a Szibir 6-1-re nyert hazai jégen a Metallurggal szemben, három nappal később pedig Novokuznyeckben csaptak össze a felek. A 7. percben a Szibir megszerezte a vezetést, ám a harmad második felében fordítottak a hazaiak. A második játékrészben 25-3, a harmadikban 17-5 volt a kaput eltalált lövések száma, gól mégiscsak az 57. percben született, amikor 4 a 4 elleni játék során Ignatovics egyenlített. Több gól találat nem esett a rendes játékidőben, a hosszabbításban pedig Kugrisev döntött a vendégek javára. Ilja Szorokin 51 védése egy pontot ért a hazaiaknak.

KHL, 5235 néző.
Szorokin: 94,3% (Hakimov)
K
Koskinen: 88,9% (Beszpalov)
Fairchild, Lashoff, Rachunek, Koszourov, Stoa
1
Hersley, Alekszejev, Monya, Thuresson, Enlund
Kuklev, Zotov, Galimov, Garifullin, Komarisztij
2
Belov, Gimajev, Kugrisev, Kopejkin, Koskiranta
Kapotov, Makarov, Kaprizov, Malcev, Malinovszkij
3
Ignatovics, Ozsiganov, Sumakov, Gubin, Szannyikov
Gavrilicsev, Belohvosztyikov, Kurepanov, Romanov, Szkladnyicsenko
4
Menysikov, Vorosilo, Butuzov, Bobrov
German Tyitov
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 06:18 SZI PP Kugrisev Koskiranta Ozsiganov
1-1 14:04 MNK Galimov Stoa
2-1 15:05 MNK Romanov Szkladnyicsenko Gavrilicsev
2-2 56:31 SZI Ignatovics Koskiranta
2-3 61:28 SZI Kugrisev Kopejkin
18 Kapura lövések száma 54
16 Kiállításpercek 24
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk