A Metallurg Novokuznyeck megszorongatta a Szibirt

 

A novoszibirszkiek 60 perc alatt 51-szer találták el Szorokin kapuját, ám csak két gólt lőttek, viszont a hosszabbítást másfél perc alatt eldöntötték.

Szombaton a Szibir 6-1-re nyert hazai jégen a Metallurggal szemben, három nappal később pedig Novokuznyeckben csaptak össze a felek. A 7. percben a Szibir megszerezte a vezetést, ám a harmad második felében fordítottak a hazaiak. A második játékrészben 25-3, a harmadikban 17-5 volt a kaput eltalált lövések száma, gól mégiscsak az 57. percben született, amikor 4 a 4 elleni játék során Ignatovics egyenlített. Több gól találat nem esett a rendes játékidőben, a hosszabbításban pedig Kugrisev döntött a vendégek javára. Ilja Szorokin 51 védése egy pontot ért a hazaiaknak.

KHL, 5235 néző.
Szorokin: 94,3% (Hakimov)
K
Koskinen: 88,9% (Beszpalov)
Fairchild, Lashoff, Rachunek, Koszourov, Stoa
1
Hersley, Alekszejev, Monya, Thuresson, Enlund
Kuklev, Zotov, Galimov, Garifullin, Komarisztij
2
Belov, Gimajev, Kugrisev, Kopejkin, Koskiranta
Kapotov, Makarov, Kaprizov, Malcev, Malinovszkij
3
Ignatovics, Ozsiganov, Sumakov, Gubin, Szannyikov
Gavrilicsev, Belohvosztyikov, Kurepanov, Romanov, Szkladnyicsenko
4
Menysikov, Vorosilo, Butuzov, Bobrov
German Tyitov
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 06:18 SZI PP Kugrisev Koskiranta Ozsiganov
1-1 14:04 MNK Galimov Stoa
2-1 15:05 MNK Romanov Szkladnyicsenko Gavrilicsev
2-2 56:31 SZI Ignatovics Koskiranta
2-3 61:28 SZI Kugrisev Kopejkin
18 Kapura lövések száma 54
16 Kiállításpercek 24
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
ECHC 17:00 ZLNMAC 3-7VÉGE
MOL 18:00 BEODAB 1-4VÉGE
MOL 18:00 DHKSCC 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 12-1VÉGE
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk